Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

visitarxos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2015
Μηνύματα
318
Like
402
Πόντοι
21
Χάλια μαύρα και τα δύο ειδικά το caissa δεν θα έχει τίποτα θα πάνε όλες οι παλιές τη να δεις την Αφροδίτη το μπάσο και κάτι ξεχασμένες θείες αν ανοίξουν οι αεροπορικές γραμμές κάτι μπορεί να φέρουν μέχρι τότε μαύρο και στα δύο αυτά.
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Καλημέρα παιδιά είμαι νέος στο σαιτ και κανονικά μένω Γερμανία.

Πριν δυο χρόνια πήγα με την τότε κοπέλα μου στο Αλκατραζ, θυμάμαι είχε πολύ ωραίο σόου και εμείς είμαστε ήδη αρκετά καυλωμενοι.

Τα σοου γενικά μας άρεσαν πολύ, μας άναψαν περισσότερο, ανέβασε και ένας χορευτής μια πελάτισσα στην σκηνή θυμαμαι.

Στο πριβε που διαλέξαμε με μια γυναίκα και έκαν άντρα που μας κολλούσαν, μας πήρανε 100 ευρώ για περίπου μισή ώρα.

Γδύθηκαν εντελώς, εμεις όπως ανάφερα και πιο πάνω ήδη καυλωμενοι, αυτός έγλυψε την κοπελα μου και αυτή με πήρε πιπα. Ως εκεί, αναμεταξύ πριν φτάσουμε εκεί γαμιθηκαν μπροστά μας.

Έχετε παρόμοιες εμπειρίες;

Επίσης θα ήθελα να ξέρω αν υπάρχουν και άλλα τέτοια μαγαζιά, με παρέες γυναικών και ζευγαριών, με άντρες χορευτές, διότι είναι πιο καυλωτικο να είσαι με την κοπέλα σου.


 

TheVet

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα,ξέρει κανείς το όνομα της μουνάρας Κινέζας/Κορεάτισας που είναι στο Αλκατράζ?Έχει τατουάζ στον ώμο ένα τριαντάφυλλο.Και αν ξέρετε,κάνει και καθήκοντα callgirl?
 

TheVet

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,καινούργιο μέλος!Ξέρουμε αν παίζει πίπα/σεξ στο πριβε του αλκατραζ?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Καλησπέρα,καινούργιο μέλος!Ξέρουμε αν παίζει πίπα/σεξ στο πριβε του αλκατραζ?
Στο κανονικό prive με 50€ με τίποτα.
Τώρα για κάτι πιο πάνω, γιατί να τα σκάσεις εκεί μέσα;
Πιο φτηνά θα γαμίσεις αλλού.
 

Dim56(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2020
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Το στριπτιζάδικο αυτό λειτουργεί καθημερινως ?
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Χθεσινή επίσκεψη στο κατάστημα, αρκετός κόσμος, ζωντανή ατμόσφαιρα,πολλα shows,πολλες γυναίκες. Ξεχωρισα την γυμνασμένη υπερτουμπαναρα ΚΩΛΑΡΑ Νανσυ πρώην αθλήτρια ρυθμικής, η οποία έχει πολύ καλό χαρακτήρα και είναι πολύ καβλιαρα στο πριβέ,στανταρακι....:tits2::kissass::tits2::smiling-face-with-heart-eyes:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Επίσκεψη πριν λίγες μέρες...
Κόσμος αρκετος Παρασκευή λογικό.
Λεπτομέρειες στη κριτική :rockon:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.784
Πόντοι
216
Καλησπέρα,καινούργιο μέλος!Ξέρουμε αν παίζει πίπα/σεξ στο πριβε του αλκατραζ?
Με τιποτα σε αυτο το μαγαζι. Υπερεκτιμημενο ποτε δε μου αρεσε γι αυτο το λογο. Τιποτα στο πριβε.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Χθεσινή επίσκεψη στο κατάστημα, αρκετός κόσμος, ζωντανή ατμόσφαιρα,πολλα shows,πολλες γυναίκες. Ξεχωρισα την γυμνασμένη υπερτουμπαναρα ΚΩΛΑΡΑ Νανσυ πρώην αθλήτρια ρυθμικής, η οποία έχει πολύ καλό χαρακτήρα και είναι πολύ καβλιαρα στο πριβέ,στανταρακι....:tits2::kissass::tits2::smiling-face-with-heart-eyes:
Ειμαι ολος αυτια κ με πμ αν φοβασαι μη τη καψεις :hi:
 

kmangr

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
539
Πόντοι
81
καλησπέρα. ξέρει καποιος να μου πεί αν έχει και αντρικό σόου και κάθε πότε?
ευχαριστώ
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618

Nik91

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Ξέρει κάποιος να μου πει το όνομα μια μελαχρινής με μακρύ μαλλί λίγο τσουπωτη που συνήθως φοράει κόκκινα εσώρουχα ;; Συμμετέχει στο show Ghostbusters
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Καλησπέρα! Ξέρει κάποιος να μου πει το όνομα μια μελαχρινής με μακρύ μαλλί λίγο τσουπωτη που συνήθως φοράει κόκκινα εσώρουχα ;; Συμμετέχει στο show Ghostbusters
Αλλάζουν κάθε φορά δεν παραμένουν οι ίδιες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom