Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
+1

Να πω ότι επειδή έχω βγει με αρκετές από αυτές έξω και έχω "φάει" καλά, πρέπει 
απλά να βρεις τον τρόπο...

το οτι εχεις φαει,οπως σου ειπε κ οmgmitzidis,δεν εχει σχεση με το μαγαζι,εχει σχεση με την καθε κοπελα και το τι ψαχνει,παντου μπορει να φας..τωρα οι τροποι ειναι γνωστοι αλλα επονται των δεδομενων..χρημα,συμπεριφορα,εμφανιση κτλ...παντως το μαγαζι ειναι κυριως μονο για σινεμα και ματι..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ρε φίλε τι κόλημα έχεις φάει με τα πιτσιρίκια που λες ότι στήνονται στην ούρα και περιμένουν για χορό με κάποια από κει μέσα.Δεν το χω δει ποτέ αυτό και το θέμα είναι ότι το χεις κάνει "σημαία" και το αναφέρεις συνεχώς.  :o
δε χρειάζεται καν να μπω στον κόπο να απαντήσω.
απάντησαν οι συναγωνιστές.
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Το αλκατράζ είναι μαγαζί για πιτσιρικάδες που θα κομπάζουν την επόμενη "μαλάκα πήγα σε στριπτιζάδικο"
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Το αλκατράζ είναι μαγαζί για πιτσιρικάδες που θα κομπάζουν την επόμενη "μαλάκα πήγα σε στριπτιζάδικο"
...ή και για όποιον δε γουστάρει απύθμενη παράκμη και θέλει να πάει με την γκόμενα του , καμιά φίλη , για κανα μπάτσελορ κτλ!!! Δεν είναι ανάγκη να έχει φλοκοπάταρο ένα μαγαζί για να μην το θεωρήσετε εσείς φλώρικο.  :s&m_2:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
...ή και για όποιον δε γουστάρει απύθμενη παράκμη και θέλει να πάει με την γκόμενα του , καμιά φίλη , για κανα μπάτσελορ κτλ!!! Δεν είναι ανάγκη να έχει φλοκοπάταρο ένα μαγαζί για να μην το θεωρήσετε εσείς φλώρικο.  :s&m_2:
μπουαχαχα
ρε προμοτάκο.

σιρόκο, μπέιμπυ γκολντ, πρινσες, λιντο, ρασπούτιν, γραντ ριτόρνι στα ντουζένια τους ήταν παρακμή και φλώρικα.

μπουαχαχαχαχαχαχα
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
μπουαχαχα
ρε προμοτάκο.

σιρόκο, μπέιμπυ γκολντ, πρινσες, λιντο, ρασπούτιν, γραντ ριτόρνι στα ντουζένια τους ήταν παρακμή και φλώρικα.

μπουαχαχαχαχαχαχα
Προμοτάκο? στο επιστρέφω  :birdman:

Εγώ δεν είπα ότι ήταν παρακμή ή φλώρικα!! Δεν έχω καν άποψη!!! Εγώ απλά είπε ότι για να μη θεωρείται ένα μαγαζί ως μέρος για πρωτάρηδες,φλώρικο κτλ δε χρειάζεται να "τρως μπριζόλα" εκεί μέσα. Με την απάντηση που έδωσες δε βγαίνει άκρη.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
σαν τα κυπραίικα γαμαζά πουθενά
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Προμοτάκο? στο επιστρέφω  :birdman:

Εγώ δεν είπα ότι ήταν παρακμή ή φλώρικα!! Δεν έχω καν άποψη!!! Εγώ απλά είπε ότι για να μη θεωρείται ένα μαγαζί ως μέρος για πρωτάρηδες,φλώρικο κτλ δε χρειάζεται να "τρως μπριζόλα" εκεί μέσα. Με την απάντηση που έδωσες δε βγαίνει άκρη.
αμα δεν εχεις αποψη για στριπ απο το 2000 και πέρα και παρουσιάζεις το αλκα ως μαγαζί για να καβλώνει κανείς τι να πω.
τζαμπα τα ποστς που αντάλλαξα.
είναι σα να κάνει διάλογο για καραισκάκη ο μιραλάς με τον δεληκάρη.
 

mourdarisxxx

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
για τους απλους χορους αν υπαρχει φημη οτι δεν αξιζουν στο αλκα ειναι λαθος.. κρατανε 4 λεπτα και εχω μεινει πληρως ευχαριστημενος απο αννικα ανκα και αλικα.. μονο ο χορος της σονιας δεν με καυλωσε.. πριβε δεν εχω παρει αλλα δεν νομιζω οτι αξιζει.. ουτε για ποτα εχω γνωμη.. επισης δεν φαινονται ολες ψωνια.. φουλ ψωνισμενη κ μπλαζε φαινεται μια ομορφη ξανθια η οποια τελικα δεν μ αρεσει γι αυτο το λογο.. κι η σονια παιζει να ναι, αλλα σε καμια περιπτωση ολες.. κ επειδη οι γενικευσεις το μονο που δεν κανουν ειναι να βοηθουν ας πει ο καθενας την εμπειρια του, ποιες προτεινει γ "συναναστροφη" και ποιες για αποφυγη..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
για τους απλους χορους αν υπαρχει φημη οτι δεν αξιζουν στο αλκα ειναι λαθος.. κρατανε 4 λεπτα και εχω μεινει πληρως ευχαριστημενος απο αννικα ανκα και αλικα.. μονο ο χορος της σονιας δεν με καυλωσε.. πριβε δεν εχω παρει αλλα δεν νομιζω οτι αξιζει.. ουτε για ποτα εχω γνωμη.. επισης δεν φαινονται ολες ψωνια.. φουλ ψωνισμενη κ μπλαζε φαινεται μια ομορφη ξανθια η οποια τελικα δεν μ αρεσει γι αυτο το λογο.. κι η σονια παιζει να ναι, αλλα σε καμια περιπτωση ολες.. κ επειδη οι γενικευσεις το μονο που δεν κανουν ειναι να βοηθουν ας πει ο καθενας την εμπειρια του, ποιες προτεινει γ "συναναστροφη" και ποιες για αποφυγη..
γενική τοποθέτηση για στριπτηζάδικα κάνουμε φίλος. και όχι για κάθε γκομενα χωριστά.
αλλωστε όλα σχετικά είναι.
εχω φορτώσει γκόμενα που άλλοι είχαν χαλάσει διαμέρισμα απανω της χωρίς πολλά πολλά.
είναι θέμα στιγμής, τάιμινγκ χημείας και φάσης.
εδώ μιλάμε για το τι αποπνέει ενα μαγαζί σε έναν αρσενικό.
σας ξαναλέω και το κλεινουμε λοιπον οτι το μαγαζί σε στριποβετεράνο προκαλεί στομαχικές διαταραχές.
μπορεί εσάς να σας καβλαντίζει. με γεια και χαρά σας.
εγώ γουστάρω όταν πληρώνω γεύμα πολυτελείας να τρώω αστακό. εσείς μπορείτε να τρώτε πατάτες τηγανητές με χρυσά μαχαιροπίρουνα και μεταξωτά τραπεζομάντηλα.
ο καθείς με τα γούστα του.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
γενική τοποθέτηση για στριπτηζάδικα κάνουμε φίλος. και όχι για κάθε γκομενα χωριστά.
αλλωστε όλα σχετικά είναι.
εχω φορτώσει γκόμενα που άλλοι είχαν χαλάσει διαμέρισμα απανω της χωρίς πολλά πολλά.
είναι θέμα στιγμής, τάιμινγκ χημείας και φάσης.
εδώ μιλάμε για το τι αποπνέει ενα μαγαζί σε έναν αρσενικό.
σας ξαναλέω και το κλεινουμε λοιπον οτι το μαγαζί σε στριποβετεράνο προκαλεί στομαχικές διαταραχές.
μπορεί εσάς να σας καβλαντίζει. με γεια και χαρά σας.
εγώ γουστάρω όταν πληρώνω γεύμα πολυτελείας να τρώω αστακό. εσείς μπορείτε να τρώτε πατάτες τηγανητές με χρυσά μαχαιροπίρουνα και μεταξωτά τραπεζομάντηλα.
ο καθείς με τα γούστα του.
Σωστός...
 

brain_gamer

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
540
Like
0
Πόντοι
6
αμα δεν γραφει ο βασος,ο παπαγιωργης,ο πριγκιπας,ο καπτεν,ο περσονας,ο πουρ & οι λοιποι γνωστες(ακομη & ο νοκια με τον βοθρο),τι να διαβασουμε ρε παλληκαρια???
Υ.Γ στρακο περσονα το σταρ & η ροξανα δεν σου αρεσαν???
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
[quote author=brain_gamer  link=topic=22225.msg3985795#msg3985795 date=1344428894]
αμα δεν γραφει ο βασος,ο παπαγιωργης,ο πριγκιπας,ο καπτεν,ο περσονας,ο πουρ & οι λοιποι γνωστες(ακομη & ο νοκια με τον βοθρο),τι να διαβασουμε ρε παλληκαρια???
Υ.Γ στρακο περσονα το σταρ & η ροξανα δεν σου αρεσαν???
[/quote]

τρύπα έχω συνδυάσει το σταρ με πλέ και απο τότενες δεν εχω ξαναματαπατήσει.
αλλά πράγματι αν και της ίδιας διευθύνσεως με το αλκα το σταρ ήταν κλάσεις ανώτερο για μας τους γερόφλωρους
η δε ντουσιέρα είναι απο τα πιο καλτ που έχω συναντήσει σε στριπ όλα τα χρόνια που έκανα στριπτουρισμό.  :grin:
 

mourdarisxxx

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
γενική τοποθέτηση για στριπτηζάδικα κάνουμε φίλος. και όχι για κάθε γκομενα χωριστά.
αλλωστε όλα σχετικά είναι.
εχω φορτώσει γκόμενα που άλλοι είχαν χαλάσει διαμέρισμα απανω της χωρίς πολλά πολλά.
είναι θέμα στιγμής, τάιμινγκ χημείας και φάσης.
εδώ μιλάμε για το τι αποπνέει ενα μαγαζί σε έναν αρσενικό.
σας ξαναλέω και το κλεινουμε λοιπον οτι το μαγαζί σε στριποβετεράνο προκαλεί στομαχικές διαταραχές.
μπορεί εσάς να σας καβλαντίζει. με γεια και χαρά σας.
εγώ γουστάρω όταν πληρώνω γεύμα πολυτελείας να τρώω αστακό. εσείς μπορείτε να τρώτε πατάτες τηγανητές με χρυσά μαχαιροπίρουνα και μεταξωτά τραπεζομάντηλα.
ο καθείς με τα γούστα του.
κοιτα, συγκρισεις του τωρινου αλκατραζ με αλλα παρελθοντικα στριπτιζαδικα ειναι ατοπες.. κρινουμε το αλκατραζ οπως ειναι τωρα με τα αλλα στριπτιζαδικα οπως ειναι τωρα.. αν βασει αυτων το θεωρεις τοσο κατω οκ.. εγω απλως διαφωνησα με γενικες διαπιστωσεις του στυλ ειναι τελειο ή ειναι γ τον πουτσο να κλεισει χωρις περεταιρω πληροφοριες γτ αλλωστε τετοιες διαπιστωσεις ειναι που παραπεμπουν σε προκατειλημμενη αποψη και πιθανως σε promoting και antipromoting
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom