Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pireotis_62

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
απλα θελω να χω μια ιδεα για το τι παιζει μη περιμενω αλλα και ξενερωσω

γεια σου παληκάρι μου
Εμπειρία:
πήγα πριν 10 μέρες περίπου με το κορίτσι μου
βέβαια η περι ου ο λόγος γουστάρει τα στριπτιζάδικα οπότε θα σου πω γενικες εντυπώσεις
το μαγαζι ως χώρος είναι καλος, το λέω αυτο γιατι οι γυναίκες τα κοιτάνε αυτα...
κεντρικη σκηνη ευρύχωρη κλπ. τα ποτά μπόμπες αλλα καλής ποιότητος...
καθίσαμε πρώτο τραπέζι πίστα απ τη μερια που είναι η είσοδος του μαγαζιου
έχει ενα show με τα κορίτσια να παίζουνε με δονητες σ όλο το μαγαζι
αν είσαι μόνος σου έρχονται στο τραπέζι και παίζουνε και μαζι σου
για μένα ίσως το μόνο show στο μαγαζι κάπως αισθησιακο
πάμε στα live sex
το πρώτο ντουέτο, ένας σφίχτης κοντος κι ένα μικροκαμωμένο κοντοπούτανο που τό'χει μεν αλλα...
αυτη κάνει ντους κι ο άλλος περιμένει κ καλα απ έξω σ ένα στρογγυλο σκαμπωκρέββατο (τι είπα πάλι...)
στην πράξη, πεοθηλασμος και πήδημα εις διάφορες στάσεις (Κολιάτσου, Παγκράτι Θησείο κλπ).
συμμετοχη της μικρας, θεατρικη... ο τύπος προσπαθούσε αλλα πολυ σικε το όλο θέμα
ολοκλήρωσις στο στόμα (υποτίθεται...) βαθμολογία για μένα 5/10 για το κορίτσι 6/10.
παρεμβάλονται διάφορες Σβετλάνες και μετα έχει το φαντασμαγορικο Παρτούζα show!
καλύτερα αφήστε το... εγω έπεσα σε παρακμη... δυο τύποι και τρεις γυναίκες
το ζευγάρι από πριν, ένα αλλοδαπος ξανθωπος και άλλες δύο θηριοδαμάστριες.
κι εδω αρχίζουνε τα γέλια, ο ξανθος ήτανε με το τζην κι απο μέσα στραπ-ον
ναι καλα ακούσατε... με πλαστικο ήτανε ο άχρηστος... ο άλλος δε με πεσμένη 0% και το πάλευε
το όλο show ούτε για video clip δεν έκανε... απογοήτευση...

γενικες παρατηρήσεις: ο χώρος καλος, τα κορίτσια 2-3 στα 7/10 και το show διεκπαιρεωτικο στο φουλ.
σημείωση πως είχα πάει καθημερινη οπότε δεν ήταν να πεις είχε πολυ κόσμο και ήταν κουρασμένα τα πλάσματα...

αυτα τα ολίγα και ελπίζω να σας ενημέρωσα

υ.γ. α ρε, που είναι τα παλια χρόνια του Rasputin και της παλιας Ανατολης (στη γέφυρα).... οι αρχαίοι με καταλαβαίνουν, νομίζω;
 

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
thanks φιλε μου για τη βοηθεια.δε μου λες μπορουμε να παμε πριβε εγω η κοπελα μου μαζι με αντρα και κοπελα του μαγαζιου στο ιδιο δωματιο?
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
υ.γ. α ρε, που είναι τα παλια χρόνια του Rasputin και της παλιας Ανατολης (στη γέφυρα).... οι αρχαίοι με καταλαβαίνουν, νομίζω;
Το αφεντικό τον μουστακαλή που φορούσε στο δεξί παπούτσι του διπλό τακούνι γιατί κούτσαινε  ;)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
thanks φιλε μου για τη βοηθεια.δε μου λες μπορουμε να παμε πριβε εγω η κοπελα μου μαζι με αντρα και κοπελα του μαγαζιου στο ιδιο δωματιο?

δεν έχει δωμάτιο ξεχωριστό για πριβέ.Χορεύεις και δίπλα σου την ίδια ώρα μπορεί να χορεύει(τρόπος του λέγειν) ο βοθρατζής,ο γύφτος, ο αλβανός της περιοχής, ο πάκης ίσως της περιοχής με τσόκαρο αγίας βαρβάρας,εγώ,ο τάδε, ο δείνα. Επίσης ο χώρος που βρίσκεται τώρα το μαγαζί(ο οποίος είναι πολύ καλός και ευρύχωρος) θα είναι για πολύ λίγο ακόμη.Από τον σεπτέμβρη θα μεταφερθούν στον πρόσφατα ανακαινισμένο χώρο που ήταν μέχρι πρότινος(ο οποίος χώρος είναι πολύ πιο στριμόκωλος...)
 

omgmitzidis2

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2010
Μηνύματα
428
Like
2
Πόντοι
1
Γ.Τ.Π. δηλαδη ο νεος χωρος...Ηταν που ηταν τεραστιος  :jerking:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γ.Τ.Π. δηλαδη ο νεος χωρος...Ηταν που ηταν τεραστιος  :jerking:
το χειρότερο μαγαζί που έχει ποτέ ανοίξει.
πουτάνες σουλατσάρουν για πριβέ του 5λεπτου.
ο νταβάς εξω απ τα πριβέ αναμένει ή κυνηγάει ενίοτε το μπαγιόκο.
μαλακισμένα με την επιγραφή "ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΑΜΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΝΩ ΤΟΥ 4/10" ζαχαρώνουν τα μουνιά που σουλατσάρουν ζητώντας πριβέ σαν να σερβίρουν μια μερίδα πατάτες.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
το χειρότερο μαγαζί που έχει ποτέ ανοίξει.
πουτάνες σουλατσάρουν για πριβέ του 5λεπτου.
ο νταβάς εξω απ τα πριβέ αναμένει ή κυνηγάει ενίοτε το μπαγιόκο.
μαλακισμένα με την επιγραφή "ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΑΜΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΝΩ ΤΟΥ 4/10" ζαχαρώνουν τα μουνιά που σουλατσάρουν ζητώντας πριβέ σαν να σερβίρουν μια μερίδα πατάτες.

Ετσι ...
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
το χειρότερο μαγαζί που έχει ποτέ ανοίξει.
πουτάνες σουλατσάρουν για πριβέ του 5λεπτου.
ο νταβάς εξω απ τα πριβέ αναμένει ή κυνηγάει ενίοτε το μπαγιόκο.
μαλακισμένα με την επιγραφή "ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΑΜΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΝΩ ΤΟΥ 4/10" ζαχαρώνουν τα μουνιά που σουλατσάρουν ζητώντας πριβέ σαν να σερβίρουν μια μερίδα πατάτες.
Ναι μόνο που εκεί ο χορός κάνει 10 ευρώ...όχι 25...ούτε πρέπει πρώτα να κεράσεις το Ρωσσίδι νερό και να δώσεις 20 ευρώ.Δε σου λέω ότι είναι top , αλλά σίγουρα είναι Value for money και για μένα το κυριότερο είναι ότι δε σου βγάζει την παρακμή που σου βγάζουν άλλα του είδους τους.Με λίγα λόγια για να περάσεις ευχάριστα ένα 2ώρο και χαλαρά είναι ότι πρέπει (με πολύ ωραίες γυναίκες)...τώρα αν θες φραπέδες , μπριζόλες και ο σκοπός σου είναι καθαρά σεξουαλικός τότε πας σε άλλο πχ Lido.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ναι μόνο που εκεί ο χορός κάνει 10 ευρώ...όχι 25...ούτε πρέπει πρώτα να κεράσεις το Ρωσσίδι νερό και να δώσεις 20 ευρώ.Δε σου λέω ότι είναι top , αλλά σίγουρα είναι Value for money και για μένα το κυριότερο είναι ότι δε σου βγάζει την παρακμή που σου βγάζουν άλλα του είδους τους.Με λίγα λόγια για να περάσεις ευχάριστα ένα 2ώρο και χαλαρά είναι ότι πρέπει (με πολύ ωραίες γυναίκες)...τώρα αν θες φραπέδες , μπριζόλες και ο σκοπός σου είναι καθαρά σεξουαλικός τότε πας σε άλλο πχ Lido.

2 ώρες ούτε με ένεση δεν αντέχονται.
να βλέπεις μαλακισμένα να κοιτανε μουνιά σαν ξερολούκουμο και να στήνονται στη σειρά να πιάσουν κάνα κωλαράκι το πολύ και γύρω γύρω να πιάνουν κωλαράκι και άλλα μαλακισμένα.
κορυφαία στιγμή η ουρά έξω απ το πριβέ οπου τα μαλακισμένα περιμένουν την ίδια γκόμενα να τελειώσει με το σερβίρισμα τυρόπιτας στον προηγούμενο. μόλις βγαίνει ο επόμενος χαλάει τα πιο ξεφτιλισμένα 10 ευρώ γι αυτόν και την θλιβερή ανδρική του ύπαρξη.
Την ποιά;
ααααααααααααααααααχχααχχαχαχααχχαχαχαχα

Υ.Γ.
το δε σοου με τους γλαδιάτορες ούτε στα VHS του 80 με τον ψάλτη ΔΕ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ.

τραγικές ορδές αγάμητων ανέραστων αμόρφωτων ασεξων πιτσιρικάδων που έχουν αντικαταστήσει το πλέιμπόι με το αλκατράζ για να βαρέσουν2-3 μαλακίες σπίτι φέρνοντας στο νου το κωλομέρι που έπιασαν για 10 ευρώ στα πέντε λεπτά που έκατσαν στο ΔΧ πριβέ.
ντροπή σας μαλακισμένα.
τίποτα άλλο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αμα ειναι τοσο καλτ πρεπει να τιμηθει το καταστημα.

ειδικά η μάχη με τα σπαθιά και την τελετή μύησης ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.
Ο ΨΑΛΤΗΣ δε θα έπρεπε κάν να είναι ηθοποιός στα VHS του 80.

δεν υπάρχει σου λέω απλά.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
ειδικά η μάχη με τα σπαθιά και την τελετή μύησης ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.
Ο ΨΑΛΤΗΣ δε θα έπρεπε κάν να είναι ηθοποιός στα VHS του 80.

δεν υπάρχει σου λέω απλά.

:rockon: :rockon: :rockon:
Η τελετη μυησης περιλαμβανει και ορκομοσια με επικυψη στα 3?
Τι ωρα βγαινει αυτο το οσκαρικα σκηνοθετημενο πρελουδιο?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:rockon: :rockon: :rockon:
Η τελετη μυησης περιλαμβανει και ορκομοσια με επικυψη στα 3?
Τι ωρα βγαινει αυτο το οσκαρικα σκηνοθετημενο πρελουδιο?

όλα τα ψαλτολεφτά σου λέω.
δάδες σπαθιά ορκομοσίες ταπανταολα........

δε θυμάμαι....
είχα πιει ήδη 6 τσίβας στα 3 προηγούμενα σωληνουργεία.
λογικά θα πρέπει να ήταν μετά τις 4 κάνοντας νηφάλιες αναγωγές απο την ώρα που ξεκίνησα......
καλτ βράδυ...
από το κίνκυ και τη γκρέις να βγάζει γλώσσες και να πιάνει το μουνί της για πριβέ στο τσατραπάζ με τα μαλακισμένα στην ουρά στο εκδοτήριο για να μπουν στο καραισκάκη.
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
Δεν αντιλέγω σ'αυτά που λες..αλλά τι σε νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι? Τα μισά επιχειρήματα σου αφορούν την συμπεριφορά τρίτων.

Προσωπικά ΧΕΣΤΗΚΑ αν τα μαλακισμένα έχουν αντικαταστήσει το Playboy με το Αλκατράζ όπως λες.  ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αλλά τι σε νοιάζει τι κάνουν οι άλλοι? Τα μισά επιχειρήματα σου αφορούν την συμπεριφορά τρίτων.
10 μύρια έλληνες δεν τους ένοιαζε τι έκαναν οι άλλοι και είδες πού έφτασε η χώρα.
κατά τα λοιπά όπως εσύ έχεις δικαίωμα να χέζεσαι έτσι και γω έχω δικαίωμα να σχολιάζω συμπεριφορές τρίτων.
 

gatoni9

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2008
Μηνύματα
448
Like
3
Πόντοι
1
10 μύρια έλληνες δεν τους ένοιαζε τι έκαναν οι άλλοι και είδες πού έφτασε η χώρα.
Η χώρα φίλε μου έφτασε εδώ επειδή η κλεψιά,η μίζα,ο επαγγελματικός συνδικαλισμός,οι συντάξεις απ τα 45,το τεμπελίκι στο δημόσιο κτλ κτλ κτλ ονομάζεται ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ στο Ελλάδα.

Εσένα δε σε βλάπτει αν ο πιτσιρικάς περιμένει στην ουρά για την ίδια γκόμενα μ'ένα σορό άλλους.Τα'χω δει κι εγώ αυτά στο Αλκατράζ οκ....αλλα σε καμμιά περίπτωση δεν είναι ο κανόνας εκεί μέσα.Άλλωστε είμαι γύρω στα 27 και μπορώ να σου πω ότι παίζει να μην είδα και κανέναν μικρότερο μου (εννοώ 20χρονα κτλ) . Τωρά εσύ που είδες πιτσιρίκια και σε ουρά κι όλας δε μπορώ να καταλάβω.

Εσύ που πας για να περάσεις καλά δηλαδή? Δε ρωτάω με εμπάθεια,την άποψή σου θέλω....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Η χώρα φίλε μου έφτασε εδώ επειδή η κλεψιά,η μίζα,ο επαγγελματικός συνδικαλισμός,οι συντάξεις απ τα 45,το τεμπελίκι στο δημόσιο κτλ κτλ κτλ ονομάζεται ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ στο Ελλάδα.

Εσένα δε σε βλάπτει αν ο πιτσιρικάς περιμένει στην ουρά για την ίδια γκόμενα μ'ένα σορό άλλους.Τα'χω δει κι εγώ αυτά στο Αλκατράζ οκ....αλλα σε καμμιά περίπτωση δεν είναι ο κανόνας εκεί μέσα.Άλλωστε είμαι γύρω στα 27 και μπορώ να σου πω ότι παίζει να μην είδα και κανέναν μικρότερο μου (εννοώ 20χρονα κτλ) . Τωρά εσύ που είδες πιτσιρίκια και σε ουρά κι όλας δε μπορώ να καταλάβω.

Εσύ που πας για να περάσεις καλά δηλαδή? Δε ρωτάω με εμπάθεια,την άποψή σου θέλω....

μάγκα όλα όσα είπες υπάρχουν γιατί εσύ εγώ και η πλειοψηφία τα ανέχεται.
δε σου φταίει ο κλέφτης αλλά εσύ που θές να πάρεις τη θέση του και όχι να σταματήσεις το κλέψιμο.

η ηλικία ενός ανθρώπου είναι σχετικό.
για μένα πιτσιρίκος είναι αυτός που είναι 30 χρονών μαντράχαλος μένει με τη μάνα του γιατί σπουδάζει και τρέχει στο αλκατράζ να πιάσει κάνα κώλο της προκοπής γιατι η γκόμενα που του πάσαραν με προξενειό έχει τσακωθεί με τα γονίδια της ομορφιάς.

εγώ πάω όπου μου καβλώ και κόβω κίνηση
εκεί που δε γουστάρω την πρώτη δεν ξαναπατάω σχεδόν ποτέ.
 

Pireotis_62

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2009
Μηνύματα
80
Like
24
Πόντοι
0
η κριτικη και τα σχόλια θα πρέπει κυρίως να αφορουν το μαγαζι επι του προκειμένου
σχόλια περι των πελατών ναι μεν συμβάλλουν στον διάλογο αλλα είναι και υποκειμενικα...
προσωπικα είδα κάθε καρυδιας καρύδι εκει μέσα
από νεαρους (αλλοδαπους και ημεδαπους) ως ζευγάρια και κλασσικους τύπους των μαγαζιων αυτων
γεγονος ότι το όλο σκηνικο έβγαζε μια αίσθηση προχειρότητας και παρακμιακης βαρεμάρας που εμένα προσωπικα με ρίχνει αφάνταστα, άλλους τους διασκεδάζει

περι ορέξεως....

υ.γ. χαχαχαχα, που τον θυμήθηκες τον τύπο στην Ανατολη φίλε μου... :))) εκει μέσα έχουμε κάνει ρωμαϊκα όργια...
 
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
365
Like
0
Πόντοι
1

you-whore-myspace--large-msg-117692534085.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom