Νέα

Alcatraz

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lemonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 394K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

paperscore

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2011
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Επιπλέον στμαγαζί είδα το πιο cult μαιμού μπλουζάκι(σε παλάτη)..Γιακάς με το καρώ της Burberry και σήμα το κροκοδειλάκι της Lacoste..Απλά θεός ο τύπος!!
Θα χουν συγχωνευθεί οι εταιρίες και εμείς δεν έχουμε πάρει χαμπάρι!  :2funny:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Εκανα κ εγω μια επισκεψη στο ιδρυμα προσφατα. Μου εκανε τεραστια θετικη εντυπωση ενα Ρωσσιδακι, η Νταρια. Εχει να προσφερει κανεις καμια γενικη πληροφορια για την κοπελα? Για παραδειγμα, αξιζει κυνηγι κ "επενδυση" ή ουτως ή αλλως ειναι ψοφια στο πριβε?

πρωην γκράν ριτόρνο,πιτσιράκι μέσα στα κρύα τα νερα,στο πριβέ και να ήθελε ψόφια θα τανε σε τουτο το ιδρυμα.Μην ασχολείστε με πριβέ σε αυτό το ίδρυμα,χαμένα λεφτά με όλες..κανα απλούν χορο και πολύ τους είναι έτσι για να σας φύγει η καλοκαιρινή καυλουμπίαση
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ροστεράκι για τους λάτρεις το κάτωθι(παρακαλώ πολύ λόγω λανθάνουσας γριοσύνης ήτοι όταν από 15 χρονων βάζεις ρόστερ στο κεφάλι σου επέρχεται πρόωρη γήρανση της μνήμης,ας βοηθηθώ στην καταμέτρηση)

-Α κατηγορία (Θηλυκά Τεμάχια)

1)άστα τεβεσιούτα(δηλ.αλεξάντρα),λιθουανικό πλάσμα ονειρικό
2)μικαέλα η μπαζοτσίψι που ολα τα δονηταρια τα βαζει απο πισω
3)ντάρια(εξ γκραν ριτορνο μεσα στα κρυα τα νερα ,ρουσιδα)
4)χριστίνα εξ κινκυ ή αλλιώς όλιβ οιλ
5)σόνια αλίνα(κοντοπούτανος ύλη πολύ καλή για απλό χορό λόγω καυλουμπιακου κώλου)
6)αλίκα(γνωστή ρουσίς μελαχροινή)
7)ρενατα(επίσης γνωστή,πολύ κόκαλο-αδυνατη όμως)
8)ξανθιά μπάρμπυ απίστευτο νιμου δε θυμουμαι ονομα
9)μια κοκκινομάλλα μιλφ εκ ρίγας λετονίας
10)μιά ξανθιά με κοτσο μαλλι μπουκλέ ωραίο πρόσωπο,κοντή σε στυλ ελενης μενεγάκη
11)μισέλ λάρα το τηλεγραφόξυλο
12)μοντέστα(πρωην χρυσό μωρό)
13)βίβιαν(πρώην χρυσό μωρό και γκράν ριτόρνο)
14)ιουλιανα μελαχροινή τσιγγανορουμάνα με κωλάρα πρώην λιντο)
15)σάκης δεμίρης(γείτονας)
16)γιάννης τσιμιτζέλης(όχι ο γνωστός ηθοποιός,αλλά γείτονας και αυτός που μένει με τη μαμά του και επειδή δεν τον αφήνει να παντρευτεί αναγκαστικά σαπακιάζεται στα κωλομπαρα,μεγάλη ιστορία που να σας λέω)
17)ειντούρ σαβρόν τζονικολαγιόνσεν(ισλανδός προσωπικός μάνατζερ του στέλιου δανιηλίδη από την ομάδα του ΠΑΟ ΡΟΥΦ)
18)μάκης κατράμης(σαγηνευτικό λευκό αγόρι με ιστορικό μαγουλάδων)
19)πάρης κοτσονάτος(ο κλασσικός μαλάκας αγαπούλης με το πουκαμισάκι το χειμωνιάτικο,το άσπρο παντελόνι,την μικρή κοτσιδούλα(που την πιάνει με λάστιχο κανονικό και όχι γυναικείο) και το χρυσό ρόλεξ έτοιμος να κατακτήσει τις κοιλίες και τους κόλπους της ρωσικής γυναικείας καρδιάς) υ.γ.κούνια που δε σε κούνησε.....
20)αβρααμ πετινόπουλος(κοτοπαραγωγός αργολιδας)
21)κορίνα πιπακόβα(ελληνορωσίδα ψάχνει για δουλειά)
22)ακης γκολφίνος(οπαδός του τάιγκερ...)
23)αλμάζας αλμάζης(φάν της αλμαάζα,άλλαξε από την τρελλή του αγάπη προς εκείνη το βαφτιστικό του που ήταν θράσος κουνουπιδόπουλος)
24)βάσος αλκανταρας(το ψευδώνυμο με το οποίο εμφανίζομαι στο συγκεκριμένο ίδρυμα)
25)λαυρέντης μαχαιρίτσας(νόμιζε οτι είχε δουλειά στο γυάλινο αλλά έκανε μαλάκια ο ατζέντης του και μπέρδεψε τις ημερομηνίες.Από ότι μου είπε του γάμησε και τις διακοπές στον σκαραμαγκά)
26)νικος μίχας(από κάπου τον ξέρω)
27)σύσσωμος ο συνεταιρισμός γυναικών του παστίτσιου ηγουμενίτσας(δεν έχουν άντρες στη πόλη και είπαν να ψαχτούν στην αθήνα..καλά δεν έκαναν?).Εντύπωση μου έκαναν τα τυπωμένα ομοειδή μπλουζάκια τους που έγραφαν τα προσόντα της καθεμιάς.Σε μιά μάλιστα έγραφε ότι θα αφήνει τον άντρα της να πηγαίνει στα κωλάδικα αν πλένει,μαγειρεύει,σιδερώνει,χυνει μονο μεσα στο μουνι της και όχι αλλες ανωμαλιες,παίρνει τηλέφωνο κάθε μέρα τη μάνα της να την ρωτήσει τί χρειάζεται για το σπίτι και τέλος εάν ψηφίζει ΠΑΣΟΚ(να πώς βγαίνουν οι πούστηδες κάθε φορά).Όποιος πρόλαβε πρόλαβε.

-Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(ΠΑΓΙΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ)

1)10 Διθέσιοι
2)5 τριθέσιοι
3)16 υψηλά σκαμπό
4)1 ομπρέλλα θαλάσσης
5)1 γουιντσερφ
6)2 ντουζιέρες από μασατζίδικα
7)3 κρέμες για σώμα΄
8)7 σερβιτόροι
9)1 μπάρμαν
10)3 υπεύθυνοι
11)3 μπαμπούλες
12)2 πινακες
13)ενας βαλσαμωμένος μπούφος
14)17 δονητάρια
15)οι αδερφοί ντάλτον
16)ο φίλος μου ο νοκια
17)ο ξάδερφός του σβέν γκόραν έρικσον
18)3 πάγκοι για κρέας
19)μιά μακρόστενη τουαλέτα με 2 μπιτέδες,4 κατουριέρες ατομικές και 2 τουαλέτες
20)ο ερολ μπουλουτ
21)σακης μπιταχτσίδης(γνωστός από τις πιάτσες της αλίμου)

αυτά σε μιά πρωτη ματιά.Αν ξαναπάω(του σέντ πούτσου ανήμερα θα ναι) θα έχω πιό ολοκληρωμένη άποψη.

Υ.Γ.Χρόνος παρουσίας μου στο πλαν μπί του αλκατράζ 45' :rockon:
 

sultanius

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
44
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
0
Επειδή πήγαμε τις προάλλες και περάσαμε καλά με κάτι φίλους, σκεφτόμαστε να κανονίσουμε παρτάκι γενεθλιών στο ίδρυμα.

Απλά θα είμαστε 3-4 και θέλουμε να το κάνουμε σε φάση 4-5 κοριτσια στο τραπέζι για χαβαλέ και πλακίτσα χωρίς χουρούς και μαλακείες...

Καμιά καλή πρόταση για ... τραπεζάτο? Τις προάλλες κεράσαμε 2-3 κορίτσια, αλλά ήταν πολύ μυστήριες στην ψιλοκουβέντα...

Και κάτι άσχετο...θυμάται κανείς πως λένε τη Φιλιππινέζα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Επειδή πήγαμε τις προάλλες και περάσαμε καλά με κάτι φίλους, σκεφτόμαστε να κανονίσουμε παρτάκι γενεθλιών στο ίδρυμα.

Απλά θα είμαστε 3-4 και θέλουμε να το κάνουμε σε φάση 4-5 κοριτσια στο τραπέζι για χαβαλέ και πλακίτσα χωρίς χουρούς και μαλακείες...

Καμιά καλή πρόταση για ... τραπεζάτο? Τις προάλλες κεράσαμε 2-3 κορίτσια, αλλά ήταν πολύ μυστήριες στην ψιλοκουβέντα...

Και κάτι άσχετο...θυμάται κανείς πως λένε τη Φιλιππινέζα?

έχει φιλιππινέζα το ίδρυμα?μα καλά πώς και δεν την έχω προσέξει? :think:
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Εκανα κ εγω μια επισκεψη στο ιδρυμα προσφατα. Μου εκανε τεραστια θετικη εντυπωση ενα Ρωσσιδακι, η Νταρια. Εχει να προσφερει κανεις καμια γενικη πληροφορια για την κοπελα? Για παραδειγμα, αξιζει κυνηγι κ "επενδυση" ή ουτως ή αλλως ειναι ψοφια στο πριβε?
Η Νταρια ειναι ισως η πιο ομορφη στριπερ που εχω δει τον τεδλευται καιρο.
Δεν νομιζω το ιδρυμα να προσφερεται για πριβε. Παντως στον απλο χορο καλη ειναι
 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
ρε αλανια λεει να παω αλκτατραζ με τη κοπελα μου εχει οντος καλο σοου με αντρες και γυναικες οπως μου παν και σεξ στη σκηνη μεταξυ των χορευτων η ειναι φουμαρα ολα αυτα?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ρε αλανια λεει να παω αλκτατραζ με τη κοπελα μου εχει οντος καλο σοου με αντρες και γυναικες οπως μου παν και σεξ στη σκηνη μεταξυ των χορευτων η ειναι φουμαρα ολα αυτα?

πήγαινε τη μαρία,αλλά να προσέχεις τους αμπλαούμπληδες χορευτές! :2funny:
 

sultanius

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2010
Μηνύματα
44
Κριτικές
7
Like
21
Πόντοι
0
ρε αλανια λεει να παω αλκτατραζ με τη κοπελα μου εχει οντος καλο σοου με αντρες και γυναικες οπως μου παν και σεξ στη σκηνη μεταξυ των χορευτων η ειναι φουμαρα ολα αυτα?

Ισχύει. Πέφτει σόου στη ντουζιέρα και μετά γαμισάκι για αρκετή ώρα...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
γιατι τι θα τις κανουν????

αμα γουστάρει η γυναίκα σου μπορεί να της ανοίξουν κανά καρπούζι στα καμαρίνια,να ξεφλουδίσουν το πεπόνι,να πιούνε στην υγειά σου μαυροδάφνη κλπ.
 

nikos maria

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
απλα θελω να χω μια ιδεα για το τι παιζει μη περιμενω αλλα και ξενερωσω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom