Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Εγω ειμουν Σνιφ σνιφ σνιφ :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Αλλα τωρα καλυτερα  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Άκου τώρα να σου μπέψω μια μαντινάδα που λέμε εμείς επαέ κάτω, προληπτικά για το κρύωμα!!!!!!  :grin:

Να τον προσέχεις τον καιρό γιατί θα φέρει γρίππες
και η μόνη σου αντιβίωση είναι να παίρνεις πίπες

Καλό βράδυ!!!!!!  ;)
 

Επισκέπτης
Οχι φτανει πια με ποτισατε φαρμακη
κυριε Μαρουλατσι,
Εσυ και το Μαριαννατσι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Τωρα παω στο κρεβατατσι
Φιλακια πολλα ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολους  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


    Καληνυχτα γλυκια μου λουκα καληνυχτα αγαπημενε μου μαρουλια θα σε εχω παρεα στα ονειρα μου θα κανουμε μαζι μια ωραια μαρουλοσαλατα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Οχι φτανει πια με ποτισατε φαρμακη
κυριε Μαρουλατσι,
Εσυ και το Μαριαννατσι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Τωρα παω στο κρεβατατσι
Φιλακια πολλα ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολους  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Καληνύχτα Ευάκι, όνειρα γλυκά!!!
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Η γόησσα φταίει όχι εγώ που νοιώθεις οτι έχεις πιεί φαρμακι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Άκου τώρα να σου μπέψω μια μαντινάδα που λέμε εμείς επαέ κάτω, προληπτικά για το κρύωμα!!!!!!  :grin:

Να τον προσέχεις τον καιρό γιατί θα φέρει γρίππες
και η μόνη σου αντιβίωση είναι να παίρνεις πίπες

Καλό βράδυ!!!!!!  ;)


Τον εφαγες τον Κωστη Παλαμα(ρι) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
     Καληνυχτα γλυκια μου λουκα καληνυχτα αγαπημενε μου μαρουλια θα σε εχω παρεα στα ονειρα μου θα κανουμε μαζι μια ωραια μαρουλοσαλατα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Καληνύχτα γλυκιά μου γόησσα. Και εγώ με τη σειρά μου θα σε βλεπω στα ονειρά μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:   :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εγώ βρε αθεόφοβη σε άφηνα χωρις χρήματα, που είχες καταχρεώσει τις πιστωτικές μου κάρτες και είδα και έπαθα να ξεχρεώσω;;;
Δεν ντρέπεσε να τα λες αυτά, εγώ που σε είχα κορώνα στο κεφάλι μου και εσύ με απατούσες με τον κομάντο;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Να τα μας. Θα μας βγεις και απο πανω τωρα? Ευακι μου αυτος γιατι ζει ακομα?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλημέρα Μαριάννα. Κοιμήθηκες καλά θηλυκέ Λούκουλε;;;
Ποια νοστιμιά μαγειρεύεις για σήμερα;;;;
 

bisex27

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
ποια τρελη αρωστησε και μας κολισε ολους?ε?γιατι δε προσεχουμε λεω εγω τωραααααααααααααααααα?καυλααααααααααααααααααααααααααααααααααα μου μακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα και χωρις χαντακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Και ξαναλέω.................. :2funny:

Να τον προσέχεις τον καιρό γιατί θα φέρει γρίππες
και η μόνη σου αντιβίωση είναι να παίρνεις πίπες
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
ποια τρελη αρωστησε και μας κολισε ολους?ε?γιατι δε προσεχουμε λεω εγω τωραααααααααααααααααα?καυλααααααααααααααααααααααααααααααααααα μου μακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα και χωρις χαντακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι χαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :rockon: :rockon:




Καλησπερα αχ σας κολισα και εσας????? πω πω πω πω πω τι να πω????????????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι καλυτερη συνταγη την εδωσε ο ΣΟΝΥ αρα να την ακολουθισετε πιστα και θα γυνετε καλα οπως εγυνα κι εγω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευάκι τι σου κανα και με ποτίζεις φαρμακι;;;;
Γιατί θέλεις να τινάξω τα πέταλα πριν την ώρα μου;;;
Αμα ζηλεύεις μπορεις να λέγεσαι και εσύ Ευάκι Μαρουλάκ(τσ)η :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Καλησπερα και σενα απιστε αυτο το ασμα στο αφιερωνο ετσι για να δεις πως με εκανες  Αχ Βαχ Αχ Βαχ





ΑΠΙΣΤΕ
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Και ξαναλέω.................. :2funny:

Να τον προσέχεις τον καιρό γιατί θα φέρει γρίππες
και η μόνη σου αντιβίωση είναι να παίρνεις πίπες



Κλασπερα αγοραρε μου Ειδαις εγω ακουσα τη συμβουλη σου .........



Και το εκανα και ασμα η γυναικα .......................
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλησπερα και σενα απιστε αυτο το ασμα στο αφιερωνο ετσι για να δεις πως με εκανες  Αχ Βαχ Αχ Βαχ





ΑΠΙΣΤΕ

Εύα καλό απόγευμα!!!
Είσαι απίστευτη, ευχαριστώ για το βιντεάκι. Πολύ καλό, αλλά τώρα πες μου.
Εγώ σ' απάτησα πρωτος ή εσύ και μαλιστα και με τα δυο φύλα ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Τα αποδεικτικά στοιχεία είναι στο σαιτ της φονικής (όχι μονο λογω γαστρονομικών δεξιοτήτων) μαγείρισσας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εύα καλό απόγευμα!!!
Είσαι απίστευτη, ευχαριστώ για το βιντεάκι. Πολύ καλό, αλλά τώρα πες μου.
Εγώ σ' απάτησα πρωτος ή εσύ και μαλιστα και με τα δυο φύλα ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Τα αποδεικτικά στοιχεία είναι στο σαιτ της φονικής (όχι μονο λογω γαστρονομικών δεξιοτήτων) μαγείρισσας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αχ Μαρουλια μου αστο αγαπη μου δεν παει αλλο .........
Με καταρακοσες και σημερα δεν θα παω στο Καζινο μετα απο αυτο που βιωσα εχταις απο σενα ...........................
Αλλα δεν πειραζη στην υγεια του Αχαρηστου που λεει κι ο Μακροπουλοςςςςς :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εύα καλό απόγευμα!!!
Είσαι απίστευτη, ευχαριστώ για το βιντεάκι. Πολύ καλό, αλλά τώρα πες μου.
Εγώ σ' απάτησα πρωτος ή εσύ και μαλιστα και με τα δυο φύλα ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Τα αποδεικτικά στοιχεία είναι στο σαιτ της φονικής (όχι μονο λογω γαστρονομικών δεξιοτήτων) μαγείρισσας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Παρε κι αυτο για να δεις πως με εκανες να νιωσο ως γυναικα πλεων μετα απο αυτον τον χωρησμο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Γιατί Κομάντο με θέλεις νεκρό, μήπως φοβασαι τον ανταγωνισμό;;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλησπερα φιλαρακι. Οχι ρε συ. Δεν σε θελω νεκρο. Αλοιμονο. Αλλα μετα τα ξεπορτησματα σου επρεπε το Ευακι το λιγοτερο να σου ανοιξει την κεφαλα με την κουταλα που ανακατεβε την σουπα και σε περιμενε επι ματαιω οταν εσυ πορτογυριζες αλλου.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom