Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Καλησπέρα στις όμορφες , στις κουκλάρες
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Η αδελφη της αγαπη μου η διδυμη. Καλε η λουκα που βγαινει στα καναλια συνεχεια και κανει την θεοσεβουμενη μαζυ αυτες πειρανε τα πτυχια στο τρελαδικο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:΄

Καλέ δεν τόξερα!!! Έχει η Εύα δίδυμη αδελφή και μάλιστα την περίφημη Λουκά τη θεοσεβούμενη ;;;;; απαπαπααααααα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
κοριτσάρες βάλτε καμια προσφατη φωτό σας!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
      Ναι γιαυτο προσεξε καλε μου γιατι σοι παει το βασιλειο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τι υποννοείς καρδιά μου;;;; Μήπως οτι και εγώ εχω αποφοιτήσει από παρόμοιο ίδρυμα;;;;
Αν ναι, μου σπαράζεις τη μαρουλένια καρδούλα μου!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλέ δεν τόξερα!!! Έχει η Εύα δίδυμη αδελφή και μάλιστα την περίφημη Λουκά τη θεοσεβούμενη ;;;;; απαπαπααααααα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι μωρο μου ειχα μια αλλα απο οταν ειδαι την Μαριαννα αποφασισε να αυτοκτονησει απο τον Μεναλο Γιατη δεν αντεξε την τοση ομορφια της Κυριας Μαριαννας-ντουβλη-βρετου-Μαμαλακη-Βεφας ΚΛΠ Στην διαθηκη της βεβαια μου αφησε ενα σημειομα που ελεγε μην γινεις ποτε τοσο ασχημη σαν αυτη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Τι υποννοείς καρδιά μου;;;; Μήπως οτι και εγώ εχω αποφοιτήσει από παρόμοιο ίδρυμα;;;;
Αν ναι, μου σπαράζεις τη μαρουλένια καρδούλα μου!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Οχι καλε μου εννοω οτι αυτες ειναι αδερφες οποτε τι δουλεια εχεις εσυ αγαπη μου .Δεν εχεις καμια συγγενεια με τις αλοπαρμενες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ναι μωρο μου ειχα μια αλλα απο οταν ειδαι την Μαριαννα αποφασισε να αυτοκτονησει απο τον Μεναλο Γιατη δεν αντεξε την τοση ομορφια της Κυριας Μαριαννας-ντουβλη-βρετου-Μαμαλακη-Βεφας ΚΛΠ Στην διαθηκη της βεβαια μου αφησε ενα σημειομα που ελεγε μην γινεις ποτε τοσο ασχημη σαν αυτη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

        Αγαπητη μου η ομορφια δεν ειναι επικτητη για να γινεις η οχι την εχεις η δεν την εχεις............................................................. :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αχ αυτή η Μαριάννα, αχ αυτή η Μαριάννα!!!!
Εύα ξερει καρδιά μου τι κάνει. Μαγειρεύει με την πασίγνωστη συνταγή "Διαίρει και βασίλευε"!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
    Οχι καλε μου εννοω οτι αυτες ειναι αδερφες οποτε τι δουλεια εχεις εσυ αγαπη μου .Δεν εχεις καμια συγγενεια με τις αλοπαρμενες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αλλα τι περιμένεις ???? γι αυτο σερνει τοσα επωνυμα απο πισω της επειδη ολοι τα τιναξαν τα πεταλα απο την μαγειρικη της..................

Και τωρα θα αλαξη η σειρα θα παει Κυρια Μαριαννα -Ντουβλη-Βρετου-Μαμαλακη-Βεφα-Μαρουλια αντε βρε αιωνια σας η μνημη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Σήκωσ' το φουστανάκι σου να πιάσω την ντομάτα
να βάλω τ' αγγουράκι μου να κάνουμε σαλάτα

:grin:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αλλα τι περιμένεις ???? γι αυτο σερνει τοσα επωνυμα απο πισω της επειδη ολοι τα τιναξαν τα πεταλα απο την μαγειρικη της..................

Και τωρα θα αλαξη η σειρα θα παει Κυρια Μαριαννα -Ντουβλη-Βρετου-Μαμαλακη-Βεφα-Μαρουλια αντε βρε αιωνια σας η μνημη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ευάκι τι σου κανα και με ποτίζεις φαρμακι;;;;
Γιατί θέλεις να τινάξω τα πέταλα πριν την ώρα μου;;;
Αμα ζηλεύεις μπορεις να λέγεσαι και εσύ Ευάκι Μαρουλάκ(τσ)η :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Κάτι διάβασα νωρίτερα ότι κάποια ήτανε κρυωμένη απο δώ?
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευάκι τι σου κανα και με ποτίζεις φαρμακι;;;;
Γιατί θέλεις να τινάξω τα πέταλα πριν την ώρα μου;;;
Αμα ζηλεύεις μπορεις να λέγεσαι και εσύ Ευάκι Μαρουλάκ(τσ)η :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Οχι φτανει πια με ποτισατε φαρμακη
κυριε Μαρουλατσι,
Εσυ και το Μαριαννατσι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Τωρα παω στο κρεβατατσι
Φιλακια πολλα ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
Καληνυχτα και ονειρα γλυκα σε ολους  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom