Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Θεά της μαγειρικής γιατί κρύβεις το αριστερό χέρι στη φωτογραφία σου;;;;
Μήπως κρατάς τα ευωδιαστά μπαχαρικά που έβαλες στην κοτόσουπα της Εύας;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

       Παντα κατι κρατω για εκπληξη.......Και αφου ξαποστελνω μερικες μερικες σφαιτεριστριες της καρδιας σου ικανοποιουμαι
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Παντα κατι κρατω για εκπληξη.......Και αφου ξαποστελνω μερικες μερικες σφαιτεριστριες της καρδιας σου ικανοποιουμαι


Η καρδία μου είναι αποκλειστικά δικιά σου, πανέμορφη μαγείρισσα, θηλυκέ και θρυλικέ Λούκουλε, όσο για το στομάχι μου δυστυχώς θα σε απογοητεύσω, ανήκει σ' άλλη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

joe125

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
407
Like
62
Πόντοι
1
Ευακι....βασιλησα δουλευεις????για να σου ερθω????
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Η καρδία μου είναι αποκλειστικά δικιά σου, πανέμορφη μαγείρισσα, θηλυκέ και θρυλικέ Λούκουλε, όσο για το στομάχι μου δυστυχώς θα σε απογοητεύσω, ανήκει σ' άλλη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Αχ τι διαβαζουνε τα μπιρμπιλοτα μου ματακια Παναγια μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ωστε με απατας Μαρουλινο μου με δαυτη??????????????????????????????????????????????

Αχ Θα αυτοκτονησω με ντολμαδακια Γιαλαντζι :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Αντι ψευτικε κοσμε  :'( :'( :'( :'(
Αντιο ψευτικε ντουνια :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Αντιο Μαρουλινο μου Μοναδικε αντρα της ΖΩΗΣ μου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Χαρισμα σου και το εξωχικο στο Κουτσοποδι Ακαρδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Επισκέπτης
Αχ τι διαβαζουνε τα μπιρμπιλοτα μου ματακια Παναγια μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ωστε με απατας Μαρουλινο μου με δαυτη??????????????????????????????????????????????

Αχ Θα αυτοκτονησω με ντολμαδακια Γιαλαντζι :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Αντι ψευτικε κοσμε  :'( :'( :'( :'(
Αντιο ψευτικε ντουνια :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Αντιο Μαρουλινο μου Μοναδικε αντρα της ΖΩΗΣ μου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(


Αχ ελα ελα σουχω ετοιμα κιολας φρεσκα φρεσκα .Ο Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Ο Σ ειναι δικος μου τελεια...............
Χαρισμα σου και το εξωχικο στο Κουτσοποδι Ακαρδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ευάκι μου γιατί θες να εγκαταλείψεις το μάταιο τούτο κόσμο επάνω στο άνθος της νιότης σου;;;;; Έχεις πολλά χρόνια μπροστά σου, αν γλυτώσεις από τη μαγειρική της Λουκρητίας, να γνωρίσεις και άλλους παίδαρους, κανέναν βεβαία σαν και μένα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μην το κάνεις αυτό ακόμα, σε εκλιπαρώ, τουλάχιστον όχι πριν μου γράψεις το εξοχικό σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δυστυχώς φταίω φτωχιά πλην τίμια τσελιγγοπούλα, είμαι έρμαιο των αδυναμιών μου. Με παρέσυραν τα ευωδιαστά φαγητά της οι παντενόστιμες λιχουδιές της, και ναι το ομολογώ. Σ' απάτησα για μια κοτόσουπα!!!
Ας με συγχωρέσει ο μεγαλοδύναμος γιατί γνωρίζω οτι εσύ δεν θα μπορέσεις να το κάνεις!!!!!
Αχ κακούργα κοινωνία τι έκανα ο άμοιρος και τιμωρούμαι τόσο σκληρά;;;; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66

Τι φρέσκα εχεις καρδιά μου;;;;
Μήπως από αυτά που ακόμα και νεκρούς ανασταίνουν;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Η καρδία μου είναι αποκλειστικά δικιά σου, πανέμορφη μαγείρισσα, θηλυκέ και θρυλικέ Λούκουλε, όσο για το στομάχι μου δυστυχώς θα σε απογοητεύσω, ανήκει σ' άλλη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παλι ψεμματα λες ρε συ στις γυναικαρες. Δεν ντρεπεσαι? Πες τους που ζαχαρωνες χτες το βραδυ ρε συ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Παλι ψεμματα λες ρε συ στις γυναικαρες. Δεν ντρεπεσαι? Πες τους που ζαχαρωνες χτες το βραδυ ρε συ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για πεστα ολα Κομαντο μου γιατη εμενα αλλα μου ελεγε εχταις  :helpplea: :helpplea:
Οτι καθοταν σπιτι και διαβαζε το αγαπημενο του βιβλιο κοντα στο τζακι και ακουγε απαλη μουσικη απο το ραδιο Blackman :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Που εισουν Μαρουλια ???????Μολογα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Πως εγινε αυτο Κομαντο μου ???????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Μου παριστανε τον γαμπρο σε αλλο tread ο κυριος. Μην τον πιστευετε γυναικαρες μου τον απιστο αυτον αντρα. Ουτε την μαγειρη σας σεβαστηκε ουτε τιποτα.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για πεστα ολα Κομαντο μου γιατη εμενα αλλα μου ελεγε εχταις  :helpplea: :helpplea:
Οτι καθοταν σπιτι και διαβαζε το αγαπημενο του βιβλιο κοντα στο τζακι και ακουγε απαλη μουσικη απο το ραδιο Blackman :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Που εισουν Μαρουλια ???????Μολογα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Εγω του ελεγα κοπελαρα μου οτι εχεις στρωσει τραπεζι και τον ψαχνεις για να μην κρυωνει και η σουπιτσα αλλα αυτος τιποτα.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom