Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Καλησπερα Μαρουλινο μου  :cheesy: :cheesy: :cheesy: Σημερα μετα απο μια ωραια κοτοσουπα απο την ωραια Μαριαννα -Μαμαλακη-Βεφα. Καταφερα να επιβιωσω ,υστερα απο μια καλη νυχτα στο Θρειασιο στην σουιτα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Απο σποντα την γλυτωσα οφειλω να ομολογησο Γιατη και ο Γιατρος της πτερυγας που με ειχαι την ειχαι πατησει κι αυτος απο την Θεα (
Μαριαννα-Μαμαλακη-Βεφα-Ντουβλη-Βρετου)  της κουζινας πριν καποια χρονια οχι πολλα βεβαια γυρω στα 50  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Οποτε το αντιδοτο το ειχαι ετοιμο για παν ενδεχομενο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αρα Μαρουλια μου οτι και να φας απο την Κυρια Μαριαννα-Μαμαλακη-βεφα-ντουβλη-βρετου να ξερεις οτι το μονο Νοσοκομειο που εχει το αντιδοτο ειναι αυτο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλό απόγευμα Εύα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Χαίρομαι που νιώθεις καλύτερα!!! Φτηνά τη γλύτωσες από τον θηλυκό και θρυλικό πλέον Λουκουλο ων Αχαρνών. Επειδή δεν εδωσες σημεία ζωής χθες βράδυ, νόμισα οτι έφυγες από κοντά μας για πάντα εξ αιτίας της μαγειρικής της θεάς της καλης κουζίνας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ευχαριστώ για την πληροφόρηση, θα το έχω υπόψη μου αν τυχόν και την πατήσω και δοκιμάσω κάποιο από τα εξαίσια εδέσματά της. Είναι όμως κατι που δεν καταλαβαίνω. Αν ο γιατρός την πατησε πριν από περίπου 50 χρόνια, πόσων χρονών είναι σήμερα η θεά;;; Σύμφωνα με τους απλούς υπολογισμούς μου πρεπει να είναι γυρω στα 80!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Επειδή δεν δείχνει ουτε μια μέρα πάνω από 60, η θεά πρέπει να είναι ένα από τα 7 συγχρονα θαύματα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.532
Κριτικές
61
Like
42.926
Πόντοι
22.785

grazypoutsa

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
127
Like
0
Πόντοι
1
Βγαλε τα μαχαιρια.......... ξεκινησε βεντετα που πας ωρε
μεσα στα ξενα χωραφια.....θα χυθη αιμα λεμεεεεεεεεεε :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

σιγα τα αιματα.......

αμα ειναι κανε κι εσυ προταση....και οτι γινει........ :sunglasses: :sunglasses:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.532
Κριτικές
61
Like
42.926
Πόντοι
22.785
σιγα τα αιματα.......

αμα ειναι κανε κι εσυ προταση....και οτι γινει........ :sunglasses: :sunglasses:
Λεπον.......... θα αφησουμε τα κοριτσια να αποφασησουνε.........
[move]Κοριτσαρεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς[/move]
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλό απόγευμα Εύα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Χαίρομαι που νιώθεις καλύτερα!!! Φτηνά τη γλύτωσες από τον θηλυκό και θρυλικό πλέον Λουκουλο ων Αχαρνών. Επειδή δεν εδωσες σημεία ζωής χθες βράδυ, νόμισα οτι έφυγες από κοντά μας για πάντα εξ αιτίας της μαγειρικής της θεάς της καλης κουζίνας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ευχαριστώ για την πληροφόρηση, θα το έχω υπόψη μου αν τυχόν και την πατήσω και δοκιμάσω κάποιο από τα εξαίσια εδέσματά της. Είναι όμως κατι που δεν καταλαβαίνω. Αν ο γιατρός την πατησε πριν από περίπου 50 χρόνια, πόσων χρονών είναι σήμερα η θεά;;; Σύμφωνα με τους απλούς υπολογισμούς μου πρεπει να είναι γυρω στα 80!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Επειδή δεν δείχνει ουτε μια μέρα πάνω από 60, η θεά πρέπει να είναι ένα από τα 7 συγχρονα θαύματα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Τα παραλες τωρα Μαρουλινο μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αν και τα 7  συγχρονα θαυματα  εχουν Την Μαριαννα τοτε πρεπει να ειναι η ποιο ευτηχησμενη γυναικα στον πλανητη :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Τα παραλες τωρα Μαρουλινο μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αν και τα 7  συγχρονα θαυματα  εχουν Την Μαριαννα τοτε πρεπει να ειναι η ποιο ευτηχησμενη γυναικα στον πλανητη :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Δεν τα παραλέω καθόλου!!!
Πράξεις έκανα και συμπέραινα ότι συμπέραινα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εκτός από αδιασάλευτη πρωταθλήτρια της μαγειρικής είναι και ένα από τα επτά θαύματα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Παρεμπιπτόντως, που βρίσκεται η Μαμαλάκαινα;;;  
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δεν τα παραλέω καθόλου!!!
Πράξεις έκανα και συμπέραινα ότι συμπέραινα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εκτός από αδιασάλευτη πρωταθλήτρια της μαγειρικής είναι και ένα από τα επτά θαύματα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Παρεμπιπτόντως, που βρίσκεται η Μαμαλάκαινα;;;  

Στην Κουζινα της (ΑΓΚΥΡΑΣ 1) και σερβιρετε :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Δεν τα παραλέω καθόλου!!!
Πράξεις έκανα και συμπέραινα ότι συμπέραινα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εκτός από αδιασάλευτη πρωταθλήτρια της μαγειρικής είναι και ένα από τα επτά θαύματα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Παρεμπιπτόντως, που βρίσκεται η Μαμαλάκαινα;;;  

      Εδω ειμαι μαρουλακι μου και σερβιρω φαρμακερο τσαι με συμπαθεια........
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Εδω ειμαι μαρουλακι μου και σερβιρω φαρμακερο τσαι με συμπαθεια........


Καλό απόγευμα θεά της σύγχρονης μαγειρικής που έγινες πασίγνωστη σε όλη την υφήλιο για τα λουκούλια εδέσματά σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η τσαγιέρα που βλέπω στη φωτογραφία είναι δική σου ή κάποιας άλλης;;;; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:  
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom