Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μου παριστανε τον γαμπρο σε αλλο tread ο κυριος. Μην τον πιστευετε γυναικαρες μου τον απιστο αυτον αντρα. Ουτε την μαγειρη σας σεβαστηκε ουτε τιποτα.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΑΑΑΑΑΑΑ σαν δεν ντρεπεται  :headbang:
απαπαπαπαπαπαπαπαπα αυτο δηλαδη πιανετε για κερατο ???????????
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ για πεστα ολα Κομαντο μου γιατη εμενα αλλα μου ελεγε εχταις  :helpplea: :helpplea:
Οτι καθοταν σπιτι και διαβαζε το αγαπημενο του βιβλιο κοντα στο τζακι και ακουγε απαλη μουσικη απο το ραδιο Blackman :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Που εισουν Μαρουλια ???????Μολογα :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Σπίτι ήμουνα καρδιά μου και διάβαζα το βιβλίο για τη Λατινική Αμερική.
Μην πιστεύεις τι λέει ο κομάντο, απλά με ζηλεύει γιατί έχω περισσότερες επιτυχίες από αυτον στις :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μου παριστανε τον γαμπρο σε αλλο tread ο κυριος. Μην τον πιστευετε γυναικαρες μου τον απιστο αυτον αντρα. Ουτε την μαγειρη σας σεβαστηκε ουτε τιποτα.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ το γαμπρό ή εσύ;;;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Απλούστατα είπα ότι κάποια έχει σωστή πολιτική άποψη και μερικοί με αποκάλεσαν σύντροφο :think: :think: :think: :think:
Γιατί ρε κομάντο οι κοπέλες απαγορεύεται να έχουν πολιτική άποψη, μονο για την κουζίνα και τον καναπέ είναι καλές;;; >:( >:( >:( >:( >:( >:(
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Σπίτι ήμουνα καρδιά μου και διάβαζα το βιβλίο για τη Λατινική Αμερική.
Μην πιστεύεις τι λέει ο κομάντο, απλά με ζηλεύει γιατί έχω περισσότερες επιτυχίες από αυτον στις :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:


Δεν πειραζει καρδια μου το εχω συνηθηση το κερατο :2funny: :2funny: :2funny:
Ετσι κι αλλιως ο μοναδικος εισαι που το κανει ?????????
Αλλα μην με στηνης βρε πουλακι μου στην κουζινα μεσα και εμενα την ερημη !!!!!!!
 

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
Καλησπέρα και απο εμένα !!! Τι έχουμε εδω????
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Δεν πειραζει καρδια μου το εχω συνηθηση το κερατο :2funny: :2funny: :2funny:
Ετσι κι αλλιως ο μοναδικος εισαι που το κανει ?????????
Αλλα μην με στηνης βρε πουλακι μου στην κουζινα μεσα και εμενα την ερημη !!!!!!!

Ποτε σ' έστησα μεσα στην κουζίνα καρδιά μου;;;; :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Ο κομάντο δεν λέει την αλήθεια. Μου λεγε ότι με παίρνεις στο τηλεφωνο για να μην επικοινωνώ με την εκλεκτή της καρδιάς του!!!
Εαν αυτός είναι ερωτευμένος, εγώ σε τι φταίω;;; :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ποτε σ' έστησα μεσα στην κουζίνα καρδιά μου;;;; :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Ο κομάντο δεν λέει την αλήθεια. Μου λεγε ότι με παίρνεις στο τηλεφωνο για να μην επικοινωνώ με την εκλεκτή της καρδιάς του!!!
Εαν αυτός είναι ερωτευμένος, εγώ σε τι φταίω;;; :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Αχ γι αυτο μου ελεγες συνεχεια οτι πας ταξιδια ?????? Και καθε φορα που γυρναγες μου εφερνες και δαχτυλιδια δωρο για να καλυψης της πομπες σου ???????????????????? :headbang: :headbang:

Αχ καλα μου τα ελεγαν οτι ειναι τα Κερατοδαχτυλιδα αυτα αααααααααααααααα :headbang: :headbang:

Πεστα ολα  :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αχ γι αυτο μου ελεγες συνεχεια οτι πας ταξιδια ?????? Και καθε φορα που γυρναγες μου εφερνες και δαχτυλιδια δωρο για να καλυψης της πομπες σου ???????????????????? :headbang: :headbang:

Αχ καλα μου τα ελεγαν οτι ειναι τα Κερατοδαχτυλιδα αυτα αααααααααααααααα :headbang: :headbang:

Πεστα ολα  :2funny: :2funny:

Πότε σου είπα ψέματα καρδιά μου;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μια δυο φορες το πολύ που έλειψα, το έκανα να εξοικονομήσω χρήματα για να έχεις όλες τις ανέσεις σου!!!!
Μην ακούς τι λένε οι κακιές γλώσσες, μας ζηλεύουνε!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Πότε σου είπα ψέματα καρδιά μου;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μια δυο φορες το πολύ που έλειψα, το έκανα να εξοικονομήσω χρήματα για να έχεις όλες τις ανέσεις σου!!!!
Μην ακούς τι λένε οι κακιές γλώσσες, μας ζηλεύουνε!!!

Α ετσι ε ??? Κι οταν σου ελεγα να μου δωσεις να παω στα Hondos για ψωνια γιατη βρε ατιμε δεν μου δινες ουτε ενα ευρω κακουργε ?????????????????
Αυτοι ειναι η φαρμακογλοσοι η εσυ που δεν μου περνες ουτε υλικα για την σπανακοπιτα????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Α ετσι ε ??? Κι οταν σου ελεγα να μου δωσεις να παω στα Hondos για ψωνια γιατη βρε ατιμε δεν μου δινες ουτε ενα ευρω κακουργε ?????????????????
Αυτοι ειναι η φαρμακογλοσοι η εσυ που δεν μου περνες ουτε υλικα για την σπανακοπιτα????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ βρε αθεόφοβη σε άφηνα χωρις χρήματα, που είχες καταχρεώσει τις πιστωτικές μου κάρτες και είδα και έπαθα να ξεχρεώσω;;;
Δεν ντρέπεσε να τα λες αυτά, εγώ που σε είχα κορώνα στο κεφάλι μου και εσύ με απατούσες με τον κομάντο;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εγώ βρε αθεόφοβη σε άφηνα χωρις χρήματα, που είχες καταχρεώσει τις πιστωτικές μου κάρτες και είδα και έπαθα να ξεχρεώσω;;;
Δεν ντρέπεσε να τα λες αυτά, εγώ που σε είχα κορώνα στο κεφάλι μου και εσύ με απατούσες με τον κομάντο;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


        Α νατο το παραδεχεσαι λοιπον με κοροιδευες τοσο καιρο ειχες αλλη κορωνα στο κεφαλι σου την γνωστη μαγειρησα της συμφορας . Φευγω μακρια σου ακαρδε μαρουλια γεια σου :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μη φεύγεις καρδιά μου, μή με αφήνεις μονο με αυτήν την μέγαιρα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τα έγραψα για να σε κάνω να ζηλέψεις και να που έπιασε το κόλπο!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εγώ βρε αθεόφοβη σε άφηνα χωρις χρήματα, που είχες καταχρεώσει τις πιστωτικές μου κάρτες και είδα και έπαθα να ξεχρεώσω;;;
Δεν ντρέπεσε να τα λες αυτά, εγώ που σε είχα κορώνα στο κεφάλι μου και εσύ με απατούσες με τον κομάντο;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Εγω βρε ατιμε ???? που απο την καρμιρια σου ουτε το φως να παω στην τουαλετα δεν με εφηνες να ανοιγω και κρεμοτσακιζομουνα στης σκαλες που ουτε μαρμαρα δεν ειχαις βαλει για να μην δοσεις δεκαρα στον μαρμαρα  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Η που οταν ελεγα να βαλω πλυντιριο για τα ρουχα σου να στα πλυνω μου ελεγες να μην βαλο αποριπαντικο γιατη βλαπτη το περιβαλον ?????????? ενω το εκανες για να μην παρο σκονη πλυντιριου  :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(και οχι οτι σε ειχαι πιαση το οικολογικο σου ενδειαφερων κι εγω σε πιστευα οτι ειθελες να σωσουμε τον Αρκτουρο αχ τι γκαβη που ειμουνα ?????????????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μη φεύγεις καρδιά μου, μή με αφήνεις μονο με αυτήν την μέγαιρα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τα έγραψα για να σε κάνω να ζηλέψεις και να που έπιασε το κόλπο!!!!! ;) ;) ;) ;) ;) ;)

       Αγαπη μου μωρο μου λατρεια μου δικη σου για παντα θα ειμαι και θα σου μαγειρευω για παντα........ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
       Αγαπη μου μωρο μου λατρεια μου δικη σου για παντα θα ειμαι και θα σου μαγειρευω για παντα........ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Τωρα μάλιστα πηγε η καρδιά μου πίσω στη θέση της!!!!
Μαγείρευέ μου εσυ θρυλική Λουκρητία των Αχαρνών και περιχώρων και από εκεί που θάμαι θα σ' έχω βασίλισσα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
       Αγαπη μου μωρο μου λατρεια μου δικη σου για παντα θα ειμαι και θα σου μαγειρευω για παντα........ :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Ψιτ εσυ νεαρη τα κουβαδακια σου και σ αλλη παραλια  δεν σου εχουν πει οτι στους δυο τριτος δεν χωραει ???????????

ΑΚΑΡΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
με πουλησες για μερικα Μαρουλοφυλλα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Τωρα μάλιστα πηγε η καρδιά μου πίσω στη θέση της!!!!
Μαγείρευέ μου εσυ θρυλική Λουκρητία των Αχαρνών και περιχώρων και από εκεί που θάμαι θα σ' έχω βασίλισσα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

       Σαγαπω σαγαπω σαγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ψιτ εσυ νεαρη τα κουβαδακια σου και σ αλλη παραλια  δεν σου εχουν πει οτι στους δυο τριτος δεν χωραει ???????????

ΑΚΑΡΔΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
με πουλησες για μερικα Μαρουλοφυλλα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τωρα για το ποιος πουλαει και ποιος αγοράζει ποιόν, δεν είμαι καθόλου μα καθόλου σίγουρος !!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom