Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μη μας βαζεις τετοιες φωτο τετοια ωρα στο μαγαζι ειμαι ακομα :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Ααααααααααα Ολα κι ολα θελω η ψηφοφορια να ειναι δικαιη.....

Με ψηφισες ???????????
Αμα δεν με ψηφισες δεν σου ψανα μιλαω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ααααααααααα Ολα κι ολα θελω η ψηφοφορια να ειναι δικαιη.....

Με ψηφισες ???????????
Αμα δεν με ψηφισες δεν σου ψανα μιλαω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αυτο ελειπε να μην σε ψηφισα απο την στιγμη που σε προτινα
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μη μας βαζεις τετοιες φωτο τετοια ωρα στο μαγαζι ειμαι ακομα μου σηκωθηκε η ....τριχα ;) ;) ;):headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Και εγω στο μαγαζι ειμαι φιλαρακι και εχω αρχισει να ψαχνω για τρυπα στους τοιχους με αυτα που μας κανει το Ευακι.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Και εγω στο μαγαζι ειμαι φιλαρακι και εχω αρχισει να ψαχνω για τρυπα στους τοιχους με αυτα που μας κανει το Ευακι.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Αχ κριμα Κομαντο μου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Εριξες αλλου την ψηφο σου και σου ειχα μια εκπληξη αν με ψηφιζες που τωρα μονο ο φιλος μου τζωρτζ 58 θα την εχει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλως το Μαριαννακι. Τι κανεις γλυκια μου?
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Αχ κριμα Κομαντο μου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Εριξες αλλου την ψηφο σου και σου ειχα μια εκπληξη αν με ψηφιζες που τωρα μονο ο φιλος μου τζωρτζ 58 θα την εχει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Που την εριξα την ψηφο μου γυναικαρα μου? :think: :think: :think: Στον τοιχο? :think: :think: :think: Δεν βρηκα ακομη τρυπα να με "χωραει" οπως με εφτιαξες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Και εγω στο μαγαζι ειμαι φιλαρακι και εχω αρχισει να ψαχνω για τρυπα στους τοιχους με αυτα που μας κανει το Ευακι.  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ασε που δεν εχει τουβλα με τρυπες τωρα αλλα δεν γινεται παλι,να μην σφηνωση πουθενα και παθουμε καμια πλακα με καποιο γιατρο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Που την εριξα την ψηφο μου γυναικαρα μου? :think: :think: :think: Στον τοιχο? :think: :think: :think: Δεν βρηκα ακομη τρυπα να με "χωραει" οπως με εφτιαξες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ξερεις εσυ που ψηφισες :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Αλλα δεν πειραζη θα κανω την καρδια μου πετρα και θα το ανεχτω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλως το Μαριαννακι. Τι κανεις γλυκια μου?


      Καλησπερα κομαντο μου . Λοιπον πρεπει να αναλαβουμε απο κοινου το προμοσιον της εκλογης της ευουλας μας Πρεπει να κανουμε την καταλληλη διαφημηση και πρεπει να μετραμε τους ψηφους σαν τα κουκια . Σαν επεγγελματιες μανατζερ θα την απογειωσουμε και θα την βγαλουμε νικητρια .Τωρα αν δεν τα καταφερουμε ε τι να πω πια ας λαβει σε αλλα καλληστεια οπως στα μις πετραλωνα η μις παλουκια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
       Καλησπερα κομαντο μου . Λοιπον πρεπει να αναλαβουμε απο κοινου το προμοσιον της εκλογης της ευουλας μας Πρεπει να κανουμε την καταλληλη διαφημηση και πρεπει να μετραμε τους ψηφους σαν τα κουκια . Σαν επεγγελματιες μανατζερ θα την απογειωσουμε και θα την βγαλουμε νικητρια .Τωρα αν δεν τα καταφερουμε ε τι να πω πια ας λαβει σε αλλα καλληστεια οπως στα μις πετραλωνα η μις παλουκια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Ναι μην βγαζεις την ουρα σου απ εξω Μις Πατος 2008 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Που την εριξα την ψηφο μου γυναικαρα μου? :think: :think: :think: Στον τοιχο? :think: :think: :think: Δεν βρηκα ακομη τρυπα να με "χωραει" οπως με εφτιαξες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Κομαντο μου για σενα αυτο αφου με αφησες κι εσυ μαζι με την γατα και τον σκυλο μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

alani_

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
ευάρα μου καλησπέρα τι κάνεις κουκλάρα μου??? ;) ;) ;) ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Ευάκι καλησπέρα και εγω με τη σειρά μου έριξα δακτωτή την ψήφο μου για σένα.
Μην ανησυχείς θα έρθεις πρώτη και καλύτερη!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ο ασχετος...............που ψηφιζουμε ρε μαγκες?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom