Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλημέρα Ευάκι :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:. Μια χαρά είμαι. Πως τα πας με τη ζέστη;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα Ευακι  :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Τι άραγε εξάπτει τη φαντασία σου; :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:


Πολλα μου εξαπτουν την φαντασια μου  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αλλα βλεπεις κι εγω δεν τα εχω κανει ολα αυτα που μου εξαπτουν την φαντασια μου  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
θες να τα κανουμε παρεα Μπουμπουκομαρουλινη μου ????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
πως να τα πάω κι εγώ???? ζεσταίνομε η γυναίκα  :tits2: :tits2: :tits2: ….
Έχω εξάψεις  χι χι χι τι να φταιει άραγε ?????? :think: :think: :boobies: :boobies: :boobies:

Aκουσα την λεξη εξαψειs και ηρθα......Πωs λεμε ...ειδα φωs και μπηκα???
Καλημερα γατουλινια μου !!!!!!!!!  σνιαρφ !!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
πως να τα πάω κι εγώ???? ζεσταίνομε η γυναίκα  :tits2: :tits2: :tits2: ….
Έχω εξάψεις  χι χι χι τι να φταιει άραγε ?????? :think: :think: :boobies: :boobies: :boobies:
Παλι ζεσταινεσαι παλι εξαψεις τι γινεται;δεν βρηκες το σωστο φαρμακο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Aκουσα την λεξη εξαψειs και ηρθα......Πωs λεμε ...ειδα φωs και μπηκα???
Καλημερα γατουλινια μου !!!!!!!!!  σνιαρφ !!!!!!!

Καλημερα life μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
εχω κι εγω της εξαψεις μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
εχεις να μου προτεινεις κατι ???? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Παλι ζεσταινεσαι παλι εξαψεις τι γινεται;δεν βρηκες το σωστο φαρμακο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το σωστο φαρμακο το βρικα αλλα το θεμα ειναι οτι το θελω συνεχεια , ενω ο γιατρος μου λεει με δωσεις  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ο κοτσοβολος ειναι ????? :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλημερα life μου  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
εχω κι εγω της εξαψεις μου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
εχεις να μου προτεινεις κατι ???? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Συμφωνα και με οδηγιεs του γιατρου παντα......αν και προτιμω οδοντιατρου πχ Ιακωβιδου..........χρειαζεται να ενδιδειs στιs εξαψειs μεσω τηs ζωηs ....αγγλιστι life.........μονο μεσα απο την παραδοσιακα παραδεκτη λυση του life  εε τηs ζωηs εννοω......μπορει να υπαρξει...ανακουφιση,  χωριs να βλαπτουμε και το περιβαλλον εννοειται....Απο κοντα πρεπει να επιληφθω τηs υποθεσηs με γυμνο κορμι εεεε γυμνο οφθαλμο εννοουσα!!!!!!
 

Επισκέπτης
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το σωστο φαρμακο το βρικα αλλα το θεμα ειναι οτι το θελω συνεχεια , ενω ο γιατρος μου λεει με δωσεις  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ο κοτσοβολος ειναι ????? :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



     Οχι αγαπη μου ο ψυχιατρος σου ειναι που σου λεει να παιρνεις τις σωστες δοσεις για να μην καταντησεις φυτο. Ομως ποσο πιο φυτο?????????/ :2funny: :2funny:


      Καλημερα σε ολους καλημερα μεγαλη μου αγαπη .    Και παντοτινη :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Συμφωνα και με οδηγιεs του γιατρου παντα......αν και προτιμω οδοντιατρου πχ Ιακωβιδου..........χρειαζεται να ενδιδειs στιs εξαψειs μεσω τηs ζωηs ....αγγλιστι life.........μονο μεσα απο την παραδοσιακα παραδεκτη λυση του life  εε τηs ζωηs εννοω......μπορει να υπαρξει...ανακουφιση,  χωριs να βλαπτουμε και το περιβαλλον εννοειται....Απο κοντα πρεπει να επιληφθω τηs υποθεσηs με γυμνο κορμι εεεε γυμνο οφθαλμο εννοουσα!!!!!!


Πότε γιατρέ μου θα έρθεις να με γιανεις ??????? :fuck2: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
     Οχι αγαπη μου ο ψυχιατρος σου ειναι που σου λεει να παιρνεις τις σωστες δοσεις για να μην καταντησεις φυτο. Ομως ποσο πιο φυτο?????????/ :2funny: :2funny:


      Καλημερα σε ολους καλημερα μεγαλη μου αγαπη .    Και παντοτινη :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Α ναι βρε κοριτσακι μου τον ιδιο εχουμε ?????????? :think: :think: :think: :think: :think:
Γιατι αν θυμαμε καλα τον επισκεπτοσουν νωριτερα απο εμενα οταν τα εβλεπες ολα πρασινα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πότε γιατρέ μου θα έρθεις να με γιανεις ??????? :fuck2: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Θα ερθω πολυ συντομα.......ο ορκοs που εδωσα στον Ιπποκρατη καθωs και η ....φουσκωμενη μου περιεργεια με ωθουν να επιληφθω τηs υποθεσηs οσονουπω....κατι σεμιναρια τελειωνω απο δω , παιρνω το τσαντακι μου κι σουρχομαι!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το σωστο φαρμακο το βρικα αλλα το θεμα ειναι οτι το θελω συνεχεια , ενω ο γιατρος μου λεει με δωσεις  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Ο κοτσοβολος ειναι ????? :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ποσο να ξερη ο γιατρος :2funny: :2funny: :2funny: παρε τις δοσεις δυνατες και ενισχυμενες που ειναι ποιο σιγουρο
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
     Οχι αγαπη μου ο ψυχιατρος σου ειναι που σου λεει να παιρνεις τις σωστες δοσεις για να μην καταντησεις φυτο. Ομως ποσο πιο φυτο?????????/ :2funny: :2funny:


      Καλημερα σε ολους καλημερα μεγαλη μου αγαπη .    Και παντοτινη :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Kαλημέρα μεγάλη μου αδυναμία!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Θα ερθω πολυ συντομα.......ο ορκοs που εδωσα στον Ιπποκρατη καθωs και η ....φουσκωμενη μου περιεργεια με ωθουν να επιληφθω τηs υποθεσηs οσονουπω....κατι σεμιναρια τελειωνω απο δω , παιρνω το τσαντακι μου κι σουρχομαι!!!!!!!


Αχ αυτη η φουσκωμενη  περιεργεια ειναι που με εξιταρει μωρο μου  :tits2: :tits2: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλημερα Μαριαννα  :-* :-* :-*
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom