Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Συνημμένα

  • eva ___marianna__69.JPG
    eva ___marianna__69.JPG
    15,3 KB · Εμφανίσεις: 36

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
   Και λιγοτερο επικινδυνη για μενα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
  Αν θελει ντε και καλα να φερει στον κοσμο αυτο μαρουλια :2funny:



Ε αυτο παει πολυ χρυση μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: Μιπως ξεχασες εσυ τι εφερες στον κοσμο ?????
ετσι για να σου θιμισω λιγακι δες ..... Δες Μαρουλια μου τι εκανε πριν μια 20ετια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Απιαστος ο Χαρυ Κλυν
 

ALAN75

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
294
Like
157
Πόντοι
1
Ρε κορίτσια γιατί δεν πηρατε και εσείς μέρος στη έκθεση Athens Erotica??? Μιλαμε θα γινόταν χαμός !!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ρε κορίτσια γιατί δεν πηρατε και εσείς μέρος στη έκθεση Athens Erotica??? Μιλαμε θα γινόταν χαμός !!!



Καλησπέρα Άλαν μου , μπορεί να μην πήραμε μέρος στην έκθεση αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πήγα κι ολας και εγώ εκεί να την δω , πράγματι ήταν πολύ ωραία απ όσο είδα και παρά πολύ όμορφα κορίτσια  , αλλά και αγοράκια που τρυγιρναγανε με τα κωλαρακια τους έξω ……….. Βεβαία το μόνο που μου θύμιζε το όλο σκηνικό γιατί έχω δει και παρόμοια έκθεση στην Βαρκελώνη  δεν είχε καμιά σχέση μα καμιά ,
Μου θύμιζε ένα τεράστιο Σεξ Σοπ  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Τι εγινε κανενας εδω σημερα εφυγε ο γατος αλλα τα ποντικια δεν χορευουν  :grin: :grin: :grin:
Καλησπερα κουκλες :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλα ειμαι ωραια, εσυ τι κανης στην δουλεια εισαι
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Όπως πάντα μωρό μου δουλειά κι εγώ  :knockinb:,,,, πως τα πας με την ζεστη μωρό μου  :think: :think:??? τι λέει η βόρεια Ελλάδα ???? :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Προς το παρων ενταξη ειμαστε με την ζεστη φυσαη σημερα, αργοτερα θα δουμε τι θα γινη
 

Συνημμένα

  • diakopes.JPG
    diakopes.JPG
    32 KB · Εμφανίσεις: 20

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Προς το παρων ενταξη ειμαστε με την ζεστη φυσαη σημερα, αργοτερα θα δουμε τι θα γινη



Αργότερα γαταρε μου θα βγάζουμε και την πέτσα μας από την ζέστη αχ βαχ :2funny: :2funny: και δεν μπορώ την ζέστη με τίποτα  :headbang:, Εκτός και αν είμαι σε καμιά παραλία ξαπλωμένη :boobies: :boobies: :boobies: και με το φρεντουτσινο μου αγκαλιά μμμμμμμμμμμμμ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:αχ Γατουλι  μου ……………… :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Οχι μονο την πετσα μας ολα μας φταινε,και οταν ειμαστε στην δουλεια εκει ειναι το μαρτυριο (καθομαι και ιδρωνο) :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αλλα ΑΜΑ ειμαστε αγκαλια τοτε μονο ξεχνω την ζεστη ;) ;)
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Οχι μονο την πετσα μας ολα μας φταινε,και οταν ειμαστε στην δουλεια εκει ειναι το μαρτυριο (καθομαι και ιδρωνο) :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Αλλα ΑΜΑ ειμαστε αγκαλια τοτε μονο ξεχνω την ζεστη ;) ;)


Μωρό μου αν με πάρεις αγκαλιτσα στην παραλία να ξέρεις ότι θα είμαι ένα άτακτο πορνίδιο που θα τρίβετε πάνω στην γατοουρα σου μέχρι να με κάνεις μούσκεμα :tits2: Νιαου  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom