Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ως Γάτα χρυσή μου έχω καλά κρατήματα  :rockon:, αλλά και από την άλλη σκέψου τι χαρά θα δώσω σε μερικούς που θα πέσω πάνω τους με το αλαβάστρινο κορμί μου και με την τσαχπινιά μιας αθωας γατούλας που πήγαν να την ξεκάνουν μελαχρινές μέγαιρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   Οτι εχεις καλα αμορτισερ (μονροε) :2funny: και κρατηματα το ξερω.  Στις εκτοξευσεις ομως δεν σε εχω ματαδει αλλα απλα σε φανταζομαι αλαβαστρινο χελισιο κορμι να ιπτασαι τσαχπινικα........... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
   Οτι εχεις καλα αμορτισερ (μονροε) :2funny: και κρατηματα το ξερω.  Στις εκτοξευσεις ομως δεν σε εχω ματαδει αλλα απλα σε φανταζομαι αλαβαστρινο χελισιο κορμι να ιπτασαι τσαχπινικα........... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Φαντά σου μωρη ότι μέχρι και η Μερλιν Μονροε είχε κρατήματα γι αυτό την έβγαλαν και σε αμορτισέρ  :rockon: :rockon:, τι άλλο θέλω  :rockon: :rockon:?????? Ζηλιάρα  πω πω πω πω πω πως αφρίζεις έτσι για την τσαχπινιά μου και το μπρίο μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ????? Με έχεις δει να εκτοξεύομε  :think:??? τύφλα να έχει το( Κολούμπια ),, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλησπέρα Μαριάννα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: Δεν καταλαβαίνω γιατί ασχολήσε με ξανθιές που ούτε το όνομά τους δεν ξέρουν να προφέρουν σωστά (Μονρό είναι το σωστό και όχι Μονρόε) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα Μαριάννα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: Δεν καταλαβαίνω γιατί ασχολήσε με ξανθιές που ούτε το όνομά τους δεν ξέρουν να προφέρουν σωστά (Μονρό είναι το σωστό και όχι Μονρόε) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



    Καλησπερα υπερτατε ερωτα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


    Εχεις δικιο γιατι να ασχολουμαι μαζι της? Μα να μην προφερει ουτε το ονομα της σωστα??? Και το μονο που την ενδιαφερει ειναι να γινει στριπτιζεζ ? Πα πα πα Να εχει ενα τοσο καλο επαγγελμα και να ονειρευεται φουμαρα. Δεν αφηνουν τετοια καριερα καλε μου  :knockinb:για να χορευει σε σιδερενιες μπαρες και να εκτοξευεται πανω στους θαμωνες και να τους σκοτωνει επι τοπου. Την βλεπω να πηγαινει φυλακη στο τελος :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.449
Κριτικές
61
Like
42.625
Πόντοι
22.785
καλησπεριζω την ομορφη παρεα...........
για εσενα αρχοντισα............
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλησπερα σ ολεs τιs αρχοντισεs εκει μεσα........
 

Επισκέπτης
καλησπεριζω την ομορφη παρεα...........
:-* :-* :-* :-* :-*για εσενα αρχοντισα............



       Αγαπημενε μου απο τα καλυτερα  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Σε ευχαριστω :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Φαντά σου μωρη ότι μέχρι και η Μερλιν Μονροε είχε κρατήματα γι αυτό την έβγαλαν και σε αμορτισέρ  :rockon: :rockon:, τι άλλο θέλω  :rockon: :rockon:?????? Ζηλιάρα  πω πω πω πω πω πως αφρίζεις έτσι για την τσαχπινιά μου και το μπρίο μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ????? Με έχεις δει να εκτοξεύομε  :think:??? τύφλα να έχει το( Κολούμπια ),, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Πυραυλος εδω  :tits2:πυραυλος εδω  :pipa1:πυραυλος  εδω :kissass:πυραυλος εδω  :knockinb:=πυραυ(καβ)λαρα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αρχισαμε και τα ....πυρηνικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Για ειρηνη το παμε βρε παιδια  οχι για πολεμο!!!!!!!!
Εχουμε πισω μαs αφησει τα μιση κι εχουμε πιασει το....ισι!!!!!!!!!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Αρχισαμε και τα ....πυρηνικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Για ειρηνη το παμε βρε παιδια  οχι για πολεμο!!!!!!!!
Εχουμε πισω μαs αφησει τα μιση κι εχουμε πιασει το....ισι!!!!!!!!!!!

Ως γνωστόν: "Το φαί και το γα..σι ο Χριστός τά 'χει ευλογήσει" :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ε  τοτε με την αδεια του λοιπον  βουρ..........το φαι να ερθει δευτερο στη λιστα.....ναι γιατι μετα θα πεινασουμε!!!!!!

Μην ξεχνάς όμως ότι νυστικό αρκούδι δε χορεύει!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μην ξεχνάς όμως ότι νυστικό αρκούδι δε χορεύει!!!

δεν το ξεχναω φιλε μου........ομωs φοβαμαι μη τυχει μετα απο φαι και μαs πιασει υπνηλια.....Κατι μεσημερια του καλοκαιριου,  ετσι και υπαρξει και η σχετικη μπυρα απο πανω......ολα κουδουνιζουν!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom