Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.597
Πόντοι
22.785
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
για εσενα αρχοντισα και αγαπη μου μεγαληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Βρε μανια τουs ....φυρι φυρι το πανε για διπλωματικο επεισοδιο!!!!!!!!!!!
εδω ενδιαφερομαστε   για αλλου ειδουs ...επεισοδιο βρε!!!!
Δεν το λενε διπλωματικο αλλα γαμησιακο επεισοδειο :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
για εσενα αρχοντισα και αγαπη μου μεγαληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη



     Με τρελανες τωρα :-*
Για μενα το τραγουδι αυτο σηματοδοτησε μια ολοκληρη περιοδο :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημερα και στο αλλο ναζιαρογατο......Ευουλαααααααααα   φιλακια!!!!!!!!!!!!!!!


Καλημερα αταχτο γατακι  :grin:, καλα εισαι μωρο μου ομορφο ?????? :think:
μου ελειψες πολυ απο εχταις  :'(, σε σκεφτομουν και δεν μπορουσα να φαω το νοστιμο ποντικακι, και οταν ξαπλωσα δεν μπορεσα να κοιμηθω διοτι γουργουριζε το γατισιο μου στομαχακι,,,, Αχ τι μου εχεις κανη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.597
Πόντοι
22.785
giorgos58
λεω να γυρισουμε σκηνες στη παραλια του πλαταμωνα.....
εσυ τι λες;;;;;;;;;;;;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
giorgos58
λεω να γυρισουμε σκηνες στη παραλια του πλαταμωνα.....
εσυ τι λες;;;;;;;;;;;;
Εκει ειναι ωραια,τα ξερης τα ωραια μερη που γινεται ο χαμος
Φοβαμε γιατι εκει εχει ρουφιχτρες και τσουχτρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εσυ θα εισαι μεγαλυτερη τσουχτρα δεν θα τολμησουν να σε αγγιξουν
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Εκει ειναι ωραια,τα ξερης τα ωραια μερη που γινεται ο χαμοςΕσυ θα εισαι μεγαλυτερη τσουχτρα δεν θα τολμησουν να σε αγγιξουν



Μια μικρη και αθωα γατουλα ??????? τσουχτρα???????? σνιφ σνιφ σνιφ νιαρ νιαρ  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.597
Πόντοι
22.785
Εκει ειναι ωραια,τα ξερης τα ωραια μερη που γινεται ο χαμοςΕσυ θα εισαι μεγαλυτερη τσουχτρα δεν θα τολμησουν να σε αγγιξουν
εισαι ενας πουστης  :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: εσυ
τις θες για παρτη σου τις πρωταγωνιστριες
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πες μου πως το θες μωρο μου το 69το επεισοδειο  :think: :think: :think: :think: :think:
Το θελω με σενα και την Μαριανα μαζι ...για να προσδωσω περισσοτερο ονειρικο υφοs!!!!!!!
Απο κοντα θα σου κανω μια...αναπαρασταση για να καταλαβειs!!
 

Επισκέπτης
Πες μου πως το θες μωρο μου το 69το επεισοδειο  :think: :think: :think: :think: :think:


     Στο επεισοδιο αυτο θα εχεις για αλλη μια φορα τον ρολο που σε δοξασε δηλαδη της τρελοσεληνης (σελω τον αρκουζο μου). Θα εισαι σε σταση 69 με τον γιωργο φυσικα εσυ απο πανω και πισω σου ο λαιφ :2funny: :2funny: :2funny: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Το θελω με σενα και την Μαριανα μαζι ...για να προσδωσω περισσοτερο ονειρικο υφοs!!!!!!!
Απο κοντα θα σου κανω μια...αναπαρασταση για να καταλαβειs!!



Το ξερεις ομως οτι στης δυο τριτος δεν χωραει,,, θελεις να μας κανεις να παρουμε δυαζιγιο  η μια απο την αλλη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
Κοιτα ποσο αρμονικα ειμαστε η μια πανω στην αλλη  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

Συνημμένα

  • eva ___marianna__69.JPG
    eva ___marianna__69.JPG
    15,3 KB · Εμφανίσεις: 37

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Τι κάνετε εκεί παλιοκόριτσα? Πλακομούνι? :tits: :kissass:

Ντροπή - μπαίνουν τόσες γυναίκες στο forum. :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.597
Πόντοι
22.785
life ιμαρτον ..........
ποτε λες να παμε να μπλεχτουμε εκει αναμεσα.......... :headbang: :headbang: :headbang:
θα πεθανω στο γλιψιμο λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Το ξερεις ομως οτι στης δυο τριτος δεν χωραει,,, θελεις να μας κανεις να παρουμε δυαζιγιο  η μια απο την αλλη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  
Κοιτα ποσο αρμονικα ειμαστε η μια πανω στην αλλη  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

Οχι κοριτσαρα μου...ειμαι κατα των διαζυγιων και των υποζυγιων.........Ισα ισα  εγω θα βοηθησω να ανανεωσετε την σχεση σαs .......θα ειμαι αναμεσα.....Ολοι μαζι........θα συμπληρωσω τα κενα........
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
life ιμαρτον ..........
ποτε λες να παμε να μπλεχτουμε εκει αναμεσα.......... :headbang: :headbang: :headbang:
θα πεθανω στο γλιψιμο λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Εκει για να παμε.......χρειαζεται για κανα 10ωρο  να μην εχουμε αλλη υποχρεωση...........Θα πεθανουμε στο γλυψιμο!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom