Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Τωρα στην εκθεση θα παρουμε ...μαστερ  μωρο μου.....Θα κανουμε ...σεμουναριο  επιστημουνικο  και θασουρθουμε με αλλο επιπεδο γνωσεων!!!!!!!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μμμμμ...τό 'πιασα το υπονοούμενο!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Μαρουλομπουμπουκο μου σε περιμένουμε στον Οντά σου να έρθεις να σε ξεκουράσουμε , όπως βλέπεις έφυγες από τον Θρόνο σου και εμείς κοπανιόμαστε να σε ξανά μαζέψουμε ,,,,, Πωπωπωπωπω με πονάει ακόμα ο γοφός από το κούνημα ρε παιδάκι μου , έλεος γύρνα πίσω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Τωρα στην εκθεση θα παρουμε ...μαστερ  μωρο μου.....Θα κανουμε ...σεμουναριο  επιστημουνικο  και θασουρθουμε με αλλο επιπεδο γνωσεων!!!!!!!!!!



Ήμουν σίγουρη ότι θα πάρεις μαστερ  :knockinb: Κολασμένε μου άντρα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ήμουν σίγουρη ότι θα πάρεις μαστερ   :knockinb: Κολασμένε μου άντρα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Ναι αλλα μονο μαζι σου θα κανω πρακτικη εξασκηση που λενε..........Χρειαζομαι εσενα και την Μαριανα για την....πιστοποιηση του ...πτυχιου.........Να μ εξετασετε σε βαθοs για να σιγουρευτουμε!!!!!!!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ναι αλλα μονο μαζι σου θα κανω πρακτικη εξασκηση που λενε..........Χρειαζομαι εσενα και την Μαριανα για την....πιστοποιηση του ...πτυχιου.........Να μ εξετασετε σε βαθοs για να σιγουρευτουμε!!!!!!!!!!


Πιστοποίηση με βούλα μωρό μου  :rockon:, Πρέπει όμως από τώρα να κρατάς δυνάμεις γιατί στην οντισιον πρεπει να έχεις δυνάμεις για να βγάλουμε σωστά αποτελέσματα και βαθμολογία :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Πιστοποίηση με βούλα μωρό μου  :rockon:, Πρέπει όμως από τώρα να κρατάς δυνάμεις γιατί στην οντισιον πρεπει να έχεις δυνάμεις για να βγάλουμε σωστά αποτελέσματα και βαθμολογία :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Μα σε περιπτωση λαθων γλυκεια μου,  θα κανουμε ξανα και ξανα προσπαθεια μεχρι να το εμπεδωσω.....Ετσι δεν κανουν οι καλοι μαθητεs?????????????..........δια τηs επαναληψεωs και δια τηs τριβηs!!!!!!!!!!!!
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μαρουλομπουμπουκο μου σε περιμένουμε στον Οντά σου να έρθεις να σε ξεκουράσουμε , όπως βλέπεις έφυγες από τον Θρόνο σου και εμείς κοπανιόμαστε να σε ξανά μαζέψουμε ,,,,, Πωπωπωπωπω με πονάει ακόμα ο γοφός από το κούνημα ρε παιδάκι μου , έλεος γύρνα πίσω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Με τέτοιο κούνημα πρέπει να έχετε και οι δυο δυνατό πονοκέφαλο!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.444
Κριτικές
61
Like
42.603
Πόντοι
22.785
αυτα μου αρεσουνε..................
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

Συνημμένα

  • ama121_lesbian_fucking_ass_11.jpg
    ama121_lesbian_fucking_ass_11.jpg
    87,2 KB · Εμφανίσεις: 23

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
     Πολυ δυνατο μαρουλια μου.  Πω πω πονοκεφαλο που εχω τωρα..........Ειναι που δεν εισαι κοντα μου :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

Καλησπέρα Μαριάννα!! Δυστυχώς, εχω και εγώ πονοκέφαλο. Θα με έχεις κοντά σου σύντομα και θα σου περάσει!!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom