Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μαρουλομπουμπουκο μου θα σου πω για έτη φωτός  διότι είσαι για πολλά πολλά πολλά  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Λες μετά από τα πολλά πολλά  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: να αρχίσει ο χρόνος να μετράει αντίστροφα;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • marianna _______work.jpg
    marianna _______work.jpg
    87,5 KB · Εμφανίσεις: 55

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Τι βλέπω βραδυάτικα ο άθεος!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ακόμα ένας Μονέ δεν θα μπορούσε να σε αποθανατίσει καλύτερα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Τι βλέπω βραδυάτικα ο άθεος!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ακόμα ένας Μονέ δεν θα μπορούσε να σε αποθανατίσει καλύτερα :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Ο Μονε αγαπημενε μου Μαρουλια μετα απο αυτη την φωτογραφια της Μαριαννας αυτοκτονισε ............. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ο Μονε αγαπημενε μου Μαρουλια μετα απο αυτη την φωτογραφια της Μαριαννας αυτοκτονισε ............. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ο Μονέ δεν αυτοκτόνησε μετα από τη φωτογραφίας της Μαριάννας αλλά μετά την ολιγόλεπτη σχέση  που έκανε με μια ανόητη ξανθιά, το όνομα της οποίας μου διαφεύγει λόγω πονοκεφάλου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ο Μονέ δεν αυτοκτόνησε μετα από τη φωτογραφίας της Μαριάννας αλλά μετά την ολιγόλεπτη σχέση  που έκανε με μια ανόητη ξανθιά, το όνομα της οποίας μου διαφεύγει λόγω πονοκεφάλου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Με την Μπεζαντακου ???? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ο Μονέ δεν αυτοκτόνησε μετα από τη φωτογραφίας της Μαριάννας αλλά μετά την ολιγόλεπτη σχέση  που έκανε με μια ανόητη ξανθιά, το όνομα της οποίας μου διαφεύγει λόγω πονοκεφάλου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


   Αγαπη μου μοναδικη ζειλευει η ανοητη γαλη γιατι δεν μπορει να γινει πινακας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10

Συνημμένα

  • Niaooooooooooooooooooooooyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.JPG
    Niaooooooooooooooooooooooyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.JPG
    105 KB · Εμφανίσεις: 22

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
   Αγαπη μου μοναδικη ζειλευει η ανοητη γαλη γιατι δεν μπορει να γινει πινακας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Έτσι είναι ακριβώς όπως το λες. Αλλά δεν χρειάζεται να γίνει πινακας, μπορεί να γίνει μεταξοτυπία!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Λες ???? Δες χρυση μου αν μπωρο η οχι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Πω πω μουφαγες τα αυτια με την τσιριδα σου.  Ενταξει χρυση μου μπορεις να παιξεις σε τσοντα καλλιστα αλλα σε πινακα νιετ.................... Αλωστε φαινεται και απο το ντεκορ με την τσοντα :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
    Πω πω μουφαγες τα αυτια με την τσιριδα σου.  Ενταξει χρυση μου μπορεις να παιξεις σε τσοντα καλλιστα αλλα σε πινακα νιετ.................... Αλωστε φαινεται και απο το ντεκορ με την τσοντα :2funny: :2funny:

Δεν είναι τσόντα, είναι εκπομπή του άνιμαλ πλάνετ!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
    Πω πω μουφαγες τα αυτια με την τσιριδα σου.  Ενταξει χρυση μου μπορεις να παιξεις σε τσοντα καλλιστα αλλα σε πινακα νιετ.................... Αλωστε φαινεται και απο το ντεκορ με την τσοντα :2funny: :2funny:


Δεν είναι τσόντα  χρυσή μου  :boobies:, είναι εκπαιδευτικό ντοκιμαντέρ του Ντισκοβερι  :rockon:,,,, Τώρα όσο για τσόντα κάλλιστα θα παίξω σε αυτήν που είπε ο Μαρουλομπουμπουκος  Μια Πίπα την άνοιξη   :),,, κάπως έτσι ,,,,,, εσύ χρυσή μου σε ποια θα παίξεις ????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
Δεν είναι τσόντα  χρυσή μου  :boobies:, είναι εκπαιδευτικό ντοκιμαντέρ του Ντισκοβερι  :rockon:,,,, Τώρα όσο για τσόντα κάλλιστα θα παίξω σε αυτήν που είπε ο Μαρουλομπουμπουκος  Μια Πίπα την άνοιξη   :),,, κάπως έτσι ,,,,,, εσύ χρυσή μου σε ποια θα παίξεις ????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:


              Ωραιος τιτλος . Εγω δεν πρωταγωνιστω σε ταινιες απλα μονο τις βλεπω :2funny:
    Καληνυχτα μοναδικε μου ερωτα . Ελπιζω να σε δω τουλαχιστον στα ονειρα μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
              Ωραιος τιτλος . Εγω δεν πρωταγωνιστω σε ταινιες απλα μονο τις βλεπω :2funny:
     Καληνυχτα μοναδικε μου ερωτα . Ελπιζω να σε δω τουλαχιστον στα ονειρα μου :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Καληνύχτα και όνειρα γλυκά!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Θα με δεις και από κοντά, και σύντομα μάλιστα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom