Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Καληνύχτα Ευάκι και όνειρα γλυκά.
Ο Μαρουλομπουμπούκος γράφει το σενάριο της νέας σου ποιητικής ταινίας με άφθονη δράση  :zfuck: :zfuck: :zfuck: και δράμα :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:  Είμαι σίγουρος οτι θα σαρώσει στα Όσκαρ!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



    Και σεναριο  :zfuck: :zfuck: :zfuck:και σκηνοθεσια :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
    Καρλο ποντι μου εσυ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης


    Καλησπερα ομορφε αντρα . Να προσεχεις το κεφαλακι σου :2funny: :2funny:
Και να γραφεις μονο στα ελληνικα. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10

Συνημμένα

  • MMMMMMMMMMMMMM.jpg
    MMMMMMMMMMMMMM.jpg
    17,3 KB · Εμφανίσεις: 12

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Και τι φιδι,ΦΙΔΑΡΟΣ
Καλως το Ευακι  :-* :-* :-* :-* :-* :-*


Καλησπερα Τσιλιμπουρδιαρη γαταρε ,,,, Αυτο ειναι φιδι μωρο μου  οχι σαν κατι αλλα που τα βλεπεις και σε πιανουν κλαματα και πονοκεφαλοι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παρακαλιτε οποιος εχει το ιδιο φιδι με τον νεαρο της φωτογραφιας να περασει απο τα γραφεια μας Αγκυρας 1 για την Οντισιον της ταινιας................ Και ολα τα εξωδα πληρωμενα απο την Παμπλουτη Μαριαννα Ντουβλη Βρετου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα στις όμορφες!!!!!!

Ευάκι τι μπαλκόνια είναι αυτά που έχεις μωρό μου... και τι θέα....!!!
Μου έχει φύγει το μάτι το δεξί (το γαλανό) λέμε... του Σιαμέζου του γατούλη... Σνιαρφ! Σνιαρφ! ΑΑΑΑΑΑΡΓΚΡ!!!!!!
 

Επισκέπτης
Καλησπερα Τσιλιμπουρδιαρη γαταρε ,,,, Αυτο ειναι φιδι μωρο μου  οχι σαν κατι αλλα που τα βλεπεις και σε πιανουν κλαματα και πονοκεφαλοι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παρακαλιτε οποιος εχει το ιδιο φιδι με τον νεαρο της φωτογραφιας να περασει απο τα γραφεια μας Αγκυρας 1 για την Οντισιον της ταινιας................ Και ολα τα εξωδα πληρωμενα απο την Παμπλουτη Μαριαννα Ντουβλη Βρετου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Ε οχι και να πληρωσω μια επιβεβαιωμενα αποτυχημενη ταινια, Αφου θα πρωταγωνιστεις εσυ ευακι :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα Τσιλιμπουρδιαρη γαταρε ,,,, Αυτο ειναι φιδι μωρο μου  οχι σαν κατι αλλα που τα βλεπεις και σε πιανουν κλαματα και πονοκεφαλοι :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Παρακαλιτε οποιος εχει το ιδιο φιδι με τον νεαρο της φωτογραφιας να περασει απο τα γραφεια μας Αγκυρας 1 για την Οντισιον της ταινιας................ Και ολα τα εξωδα πληρωμενα απο την Παμπλουτη Μαριαννα Ντουβλη Βρετου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Δηλαδη που τον εχω μια πιθαμη παραπανω κοβομαι ;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα στις όμορφες!!!!!!

Ευάκι τι μπαλκόνια είναι αυτά που έχεις μωρό μου... και τι θέα....!!!
Μου έχει φύγει το μάτι το δεξί (το γαλανό) λέμε... του Σιαμέζου του γατούλη... Σνιαρφ! Σνιαρφ! ΑΑΑΑΑΑΡΓΚΡ!!!!!!


  Καλησπερα  :-* :-* :-* :-*

  Τωρα που θα την δεις και σε ταινια θα σου φυγουν και τα δυο :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom