Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μαρουλια μου μας χωριζουν, με δινει το ευακι αλλου. Προβαλε ολη τα καλη μου για να βρεθει γαμπρος και να μας χωρισει η ατιμη.    Ομως η καρδουλα μου χτυπα μονο για σενα χλωμο αγορι, μπορω να μεινω ετσι νυφουλα και να σε περιμενω χρονια πολλα, αρκει να μου πεις να σε περιμενω. ....................................
      Υ.Γ Μην περιμενω ομως τοσο και απολιθωθω σαν την δρακαινα μανα μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Περίμενέ με καρδιά μου (ακούγεται σαν τίτλος παλιάς ελληνικής ταινίας) και μην ανησυχής μια μέρα θα γίνω για πάντα δικός σου.
Όσο για την πονηρή γατούλα, που να βρεθει φυσιολογικός γαμπρός για την άτιμη και ανδροχωρίστρα γαλή!!! Μονο αν είναι τυφλός και ανόητος μπορεί να "τυφλωθεί" από τα κάλλη της (τον κάλο στον εγκέφαλό της εννοώ) και την πάρει για νύφη του.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Περίμενέ με καρδιά μου (ακούγεται σαν τίτλος παλιάς ελληνικής ταινίας) και μην ανησυχής μια μέρα θα γίνω για πάντα δικός σου.
Όσο για την πονηρή γατούλα, που να βρεθει φυσιολογικός γαμπρός για την άτιμη και ανδροχωρίστρα γαλή!!! Μονο αν είναι τυφλός και ανόητος μπορεί να "τυφλωθεί" από τα κάλλη της (τον κάλο στον εγκέφαλό της εννοώ) και την πάρει για νύφη του.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Να χαίρεσαι την νύφη σου  :zfuck:




μαζη και τα προικια της
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Βγάζουν πολύ γέλιο.
Είναι απίθανες και οι δυο, πιθανολογώ!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Σημερα ειναι το κατι αλλο πολυ κεφι εχουνε και οι δυο
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Deticated ( :2funny:) to Μαρούλιας... για πάρτη σου σφάζονται κορίτσια σαν τα κρύα τα νερά...
Σε ζηλεύω το ομολογώ... αλλά με την καλή πάντα έννοια... Φιλικά μια συμβουλή λοιπόν (για να δείτε κορίτσια πόσο σας υποστηρίζω...

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κακέ Ινδιάνε!! Τι να κάνω που ο Ύψιστος προνόησε να με δημιουργήσει ουτε καν καθ' εικόναν και ομοίωση;;; Αναμφίβολα, είμαι ωραιότερος και εξυπνότερος από όλα τα υπόλοιπα δημιουργήματά του!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κακέ Ινδιάνε!! Τι να κάνω που ο Ύψιστος προνόησε να με δημιουργήσει ουτε καν καθ' εικόναν και ομοίωση;;; Αναμφίβολα, είμαι ωραιότερος και εξυπνότερος από όλα τα υπόλοιπα δημιουργήματά του!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φίλε Μαρούλια μόλις σε συμβούλεψα τί να κάνεις... μην τις παιδεύεις... :2funny:

Αφού βλέπεις πως στα μάτια των κοριτσιών ισχύουν όλα όσα λες!!!!! Να τα πάρεις τα κορίτσια... να τα πάρεις ... μην τα παιδεύεις... αν και ως γνωστόν όποιος αγαπάει παιδεύει... αν αυτή είναι η στρατηγική σου... Εύγε!!! Συνέχισε... :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια κακέ Ινδιάνε!! Τι να κάνω που ο Ύψιστος προνόησε να με δημιουργήσει ουτε καν καθ' εικόναν και ομοίωση;;; Αναμφίβολα, είμαι ωραιότερος και εξυπνότερος από όλα τα υπόλοιπα δημιουργήματά του!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Είχε και αυτός γούστο αγάπη μου , ο ύψιστος . συγνώμη που άργησα Μαρουλοτεκναρε αλλά είχα πάει μέχρι την νύφουλα Μαριάννα να της κάνω μια μάσκα από γιαούρτη πρόβειο αλλά μου γλίστρησε και το πήλινο κεσεδάκι στο κεφαλή της κατά  λάθος βεβαία .. με ρώταγε πως με λένε και το από πού είμαι αλλά δεν ξέρω αν είναι της στιγμής η θα είναι μόνιμο το αποτέλεσμα του ΠΙΛΙΝΓΚ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Είχε και αυτός γούστο αγάπη μου , ο ύψιστος . συγνώμη που άργησα Μαρουλοτεκναρε αλλά είχα πάει μέχρι την νύφουλα Μαριάννα να της κάνω μια μάσκα από γιαούρτη πρόβειο αλλά μου γλίστρησε και το πήλινο κεσεδάκι στο κεφαλή της κατά  λάθος βεβαία .. με ρώταγε πως με λένε και το από πού είμαι αλλά δεν ξέρω αν είναι της στιγμής η θα είναι μόνιμο το αποτέλεσμα του ΠΙΛΙΝΓΚ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Αρχισες να την ετοιμαζης για νυφουλα αλλα με αυτο που επαθε θα θυμαται τον γαμπρο η θα την κανη για αλλου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Αρχισες να την ετοιμαζης για νυφουλα αλλα με αυτο που επαθε θα θυμαται τον γαμπρο η θα την κανη για αλλου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Θα δήξη η κατάσταση της σε λίγο Γαταρε μου  :s&m_2:,, Μετά βεβαία από αυτό που μου έκανε ο Μαρουλοτεκναρος έχω μόνο ένα να του πω
Εγώ μιλάω με την καρδιά μου  …………… δεν με νοιάζει τι είναι λάθος και σωστό  :boobies:


Με αγαπη  στον Μαρουλοτεκναρο
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Είχε και αυτός γούστο αγάπη μου , ο ύψιστος . συγνώμη που άργησα Μαρουλοτεκναρε αλλά είχα πάει μέχρι την νύφουλα Μαριάννα να της κάνω μια μάσκα από γιαούρτη πρόβειο αλλά μου γλίστρησε και το πήλινο κεσεδάκι στο κεφαλή της κατά  λάθος βεβαία .. με ρώταγε πως με λένε και το από πού είμαι αλλά δεν ξέρω αν είναι της στιγμής η θα είναι μόνιμο το αποτέλεσμα του ΠΙΛΙΝΓΚ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί δεν της απάντησες; Έπρεπε να της είχες πει οτι είσαι η  λαλημένη γαλή που σαν μαινάδα του μαρουλιού το θεσπέσιο κορμί επιθυμεί. Δυστυχώς όμως δε θα τό'χεις, προς το παρόν τουλάχιστον, γιατί προηγούνται άλλες (λιγότερο) τυχερές!!
Πάρτο απόφαση λαλημένη γαλή, ό,τι και να σκαρφιστείς για να μου στερήσεις την Μαριάννα, τελικά δεν θα θα τα καταφέρεις!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Θα δήξη η κατάσταση της σε λίγο Γαταρε μου  :s&m_2:,, Μετά βεβαία από αυτό που μου έκανε ο Μαρουλοτεκναρος έχω μόνο ένα να του πω
Εγώ μιλάω με την καρδιά μου  …………… δεν με νοιάζει τι είναι λάθος και σωστό  :boobies:


Με αγαπη  στον Μαρουλοτεκναρο

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κακόμοιρο. Ο πόνος του χωρισμού σού είναι αβάσταχτος!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Θα δήξη η κατάσταση της σε λίγο Γαταρε μου  :s&m_2:,, Μετά βεβαία από αυτό που μου έκανε ο Μαρουλοτεκναρος έχω μόνο ένα να του πω
Εγώ μιλάω με την καρδιά μου  …………… δεν με νοιάζει τι είναι λάθος και σωστό  :boobies:


Με αγαπη  στον Μαρουλοτεκναρο
Οτι ζηταει η καρδια πανω απο ολα και ασε στην ακρη το σωστο και το λαθος,και οτι τραβα ο οργανισμος σου  :think:στεναχωρια δεν χρειαζεται :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Που ειναι οι Γατουλες σημερα οι παρεα περιμενη
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Magasgatos_thumb.jpg
    Magasgatos_thumb.jpg
    23,7 KB · Εμφανίσεις: 29
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom