Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Γαμώτο γκαύλωσα μεσημεριάτικα!!!
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=9877.0;attach=185627;image[/img[/URL]]

Βρήκα νύφη φέρτετεεεεε παπααααα !!!


[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=9877.0;attach=185635;image[/img[/URL]]

Πώπω κολάρα!!!!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaax!
Χυυυυυυυυυυυυυυύνω!!  ;D
 

Επισκέπτης
Γαμώτο γκαύλωσα μεσημεριάτικα!!!
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=9877.0;attach=185627;image[/img[/URL]]

Βρήκα νύφη φέρτετεεεεε παπααααα !!!


[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=9877.0;attach=185635;image[/img[/URL]]

Πώπω κολάρα!!!!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaax!
Χυυυυυυυυυυυυυυύνω!!  ;D
[/quote]



       Ειδες μωρο μου τι ομορφη που ειμαι και τι ωραια καπουλια εχω χι χι χι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Γαμώτο γκαύλωσα μεσημεριάτικα!!!
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=9877.0;attach=185627;image[/img[/URL]]

Βρήκα νύφη φέρτετεεεεε παπααααα !!!


[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.tv/smf/index.php?action=dlattach;topic=9877.0;attach=185635;image[/img[/URL]]

Πώπω κολάρα!!!!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaax!
Χυυυυυυυυυυυυυυύνω!!  ;D
[/quote]


    Καλα δεν πιστευω οτι σημερα απο τις σημερινες εμφανησεις μου οτι θα μου αντισταθει αντρας??? :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
     Καλα δεν πιστευω οτι σημερα απο τις σημερινες εμφανησεις μου οτι θα μου αντισταθει αντρας??? :2funny: :2funny: :2funny:

Να γνωριστώ και με τα πεθερικά, για να συζητήσουμε και για την προίκα!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Να γνωριστώ και με τα πεθερικά, για να συζητήσουμε και για την προίκα!


Πάρε την πεθερά πρώτα και μετά τον πεθερό . όσο για την προίκα δεν ξερώ σε ποσά εκκ. Ευρώ έχει στην τράπεζα , αλλά για ακίνητα σίγουρα έχει 8 με 9 αν θυμάμαι καλά ,,,,,,,,,, Άντε βρε κει εγώ παρανυφακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
      Καλα παιρνεις τετοια ομορφια και ζητας και προικα α εισαι πολυ απληστος :2funny: :2funny: :2funny:
Μωράκι μου εγώ που δεν θέλω ούτε προίκα και μου αρέσει και ο Φλωρινιώτης... Πειράζει??????
;)Σνιάρφ!!!!!!
 

Επισκέπτης
Μωράκι μου εγώ που δεν θέλω ούτε προίκα και μου αρέσει και ο Φλωρινιώτης... Πειράζει??????
;)Σνιάρφ!!!!!!


         Ισα ισα μωρο μου αφου δεν θες ουτε προικα απο μια νυφη τσιουαουα που εχει κωλο μπαμπουινου μανα απολιθωμενη δρακαινα και πατερα βοδι και ακους φλωρινιωτη, ε τι να πω χαρισμα σου τα χαρισματα μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
      Δεχομαι..........................αλλα χαρας το κουραγιο σου :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Μωράκι μου εγώ που δεν θέλω ούτε προίκα και μου αρέσει και ο Φλωρινιώτης... Πειράζει??????
;)Σνιάρφ!!!!!!
Aφου δεν θελης προικα τοτε δεν εχει και τρυπα ,παρε τον Φλωρινιωτη τοτε πειραααααζει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μαρουλια μου μας χωριζουν, με δινει το ευακι αλλου. Προβαλε ολη τα καλη μου για να βρεθει γαμπρος και να μας χωρισει η ατιμη.    Ομως η καρδουλα μου χτυπα μονο για σενα χλωμο αγορι, μπορω να μεινω ετσι νυφουλα και να σε περιμενω χρονια πολλα, αρκει να μου πεις να σε περιμενω. ....................................
      Υ.Γ Μην περιμενω ομως τοσο και απολιθωθω σαν την δρακαινα μανα μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πάρε την πεθερά πρώτα και μετά τον πεθερό . όσο για την προίκα δεν ξερώ σε ποσά εκκ. Ευρώ έχει στην τράπεζα , αλλά για ακίνητα σίγουρα έχει 8 με 9 αν θυμάμαι καλά ,,,,,,,,,, Άντε βρε κει εγώ παρανυφακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Αληθεια δρακαινα φαγγρι τι ειναι τουτο εχω απορια????? :think: :think: :think:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
         Ισα ισα μωρο μου αφου δεν θες ουτε προικα απο μια νυφη τσιουαουα που εχει κωλο μπαμπουινου μανα απολιθωμενη δρακαινα και πατερα βοδι και ακους φλωρινιωτη, ε τι να πω χαρισμα σου τα χαρισματα μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
      Δεχομαι..........................αλλα χαρας το κουραγιο σου :2funny: :2funny: :2funny:

Aφου δεν θελης προικα τοτε δεν εχει και τρυπα ,παρε τον Φλωρινιωτη τοτε πειραααααζει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ώπα! 'Ωπα! Μάλλον παρερμηνεύθηκαν τα γραφόμενα μου....
Δεν ζήτησα το χέρι της Μαριάννας... το πόδι όμως... πολύ καλό... :grin:  :lheel:
Ο τρίτος Γάτος δεν θα γίνω ποτέ... αφού υπάρχει έρωτας εγώ δεν χωράω... Αυτό που ζήτησα να μου πείτε είναι αν πειράζει???? που με διακρίνουν αυτά τα μειονεκτήματα... Μαριαννάκι μου Σ'ευχαριστώ πάντως που δέχτηκες έστω και υπό αυτάς τας συνθήκας...  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
     
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πάρε την πεθερά πρώτα και μετά τον πεθερό . όσο για την προίκα δεν ξερώ σε ποσά εκκ. Ευρώ έχει στην τράπεζα , αλλά για ακίνητα σίγουρα έχει 8 με 9 αν θυμάμαι καλά ,,,,,,,,,, Άντε βρε κει εγώ παρανυφακι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Τα δόντια της πεθεράς είναι μασέλες?

Αν βγαίνουν για καμιά ππα, μην με γρατσουνίσει κιόλας γιατι μετά πως θα κυκλοφορώ στην άτεμη κενωνία!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Μαρουλια μου μας χωριζουν, με δινει το ευακι αλλου. Προβαλε ολη τα καλη μου για να βρεθει γαμπρος και να μας χωρισει η ατιμη.    Ομως η καρδουλα μου χτυπα μονο για σενα χλωμο αγορι, μπορω να μεινω ετσι νυφουλα και να σε περιμενω χρονια πολλα, αρκει να μου πεις να σε περιμενω. ....................................
      Υ.Γ Μην περιμενω ομως τοσο και απολιθωθω σαν την δρακαινα μανα μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Εγώ μωρη άτιμη μάγισσα πάω να σε χωρίσω από τον Μαρουλοτεκναρο  και Αδωνη  Μαρουλομπουμπουκο η Μπουμπουκομαρουλινη , που μου τον ξελόγιασες μια μέρα στην Λαϊκή στην Κολιάτσου και από τότε έπαθε Μαριαννοοτιτιδα και δεν με άκουγε καν τι του έλεγα ???? Ε όχι χρυσή μου αυτό πάει πολύ , ποιο πολύ δεν πάει άλλο , εγώ φταίω που στην πέφτουν οι άλλοι χύμα ????? εγώ φταίω  που μου ξελόγιασες αυτόν τον άντρα που ο Θεός έσπασε το καλουπι μετά την δημιουργία του !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Που δεύτερος δεν υπάρχει σε όλο το συμπάν γιατί  εδώ που τα λέμε έχει μια εξωγηινη ομορφιά το πουλάκι μου , και μια καρδιά Μεγάλη  τόσο μεγάλη που πας ακρόπολη διακοφτο πιδύοντας σαν αέρινο ελαφάκι ,……… Σκύλα ξελογιάστρα …..
 

Επισκέπτης
Εγώ μωρη άτιμη μάγισσα πάω να σε χωρίσω από τον Μαρουλοτεκναρο  και Αδωνη  Μαρουλομπουμπουκο η Μπουμπουκομαρουλινη , που μου τον ξελόγιασες μια μέρα στην Λαϊκή στην Κολιάτσου και από τότε έπαθε Μαριαννοοτιτιδα και δεν με άκουγε καν τι του έλεγα ???? Ε όχι χρυσή μου αυτό πάει πολύ , ποιο πολύ δεν πάει άλλο , εγώ φταίω που στην πέφτουν οι άλλοι χύμα ????? εγώ φταίω  που μου ξελόγιασες αυτόν τον άντρα που ο Θεός έσπασε το καλουπι μετά την δημιουργία του !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Που δεύτερος δεν υπάρχει σε όλο το συμπάν γιατί  εδώ που τα λέμε έχει μια εξωγηινη ομορφιά το πουλάκι μου , και μια καρδιά Μεγάλη  τόσο μεγάλη που πας ακρόπολη διακοφτο δύοντας σαν αέρινο ελαφάκι ,……… Σκύλα ξελογιάστρα …..


        Συμφωνω για ολα τα καλη του μαρουλομπουμπου κου μου ,ομως τι να κανω ?ηταν μοιραιο δεν το ηθελα. Αυτου  του αντρα δεν μπορει να του αντισταθει καμια υπαρξη στην γη . Συγχωρα με φιλη μου μα τον θελω τον θελω τον θελω.
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
        Συμφωνω για ολα τα καλη του μαρουλομπουμπου κου μου ,ομως τι να κανω ?ηταν μοιραιο δεν το ηθελα. Αυτου  του αντρα δεν μπορει να του αντισταθει καμια υπαρξη στην γη . Συγχωρα με φιλη μου μα τον θελω τον θελω τον θελω.
Αφου τον θελης παρτον παρτον παρτον παρτον παρτον ...................... :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom