Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Α βρε Μαρουλια..Σ εχει κανει Θεο λεμε το Ευακι!!!!!!!!!!!!
Θα παω να την βρω να κανει κι εμενα ....τοτεμ !!!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Δυστυχώς ομορφιά μου οι "αλλεργίες" από τις οποίες πάσχω δεν χρειάζονται αντισταμινικά χάπια αλλά... αντισυλληπτικά  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Μαύρη γάτα δεν είσαι το ξέρω αυτό και δεν εννοούσα εσένα φυσικά ούτε την Μαριάννα... ήταν απλά ένα λογοπαίγνιο... όπως διαπιστώνεις είμαι και γω ένας ιδιαίτερα παιχνιδιάρης γατούλης του Σιάμ... Σνιάρφ!!!! και αρέσκομαι ιδιαίτερα να παίζω παιχνίδια με ψιψίνες που κουνάνε την φουντωτή ουρίτσα τους... Σνιάρφ!!!! Σνιάρφ!!!!


Κι εγώ μωρό μου περνώ αντισιληπτικά διότι και αντρική κάλτσα να μου μυρίσει το πιασα το τρίδυμο αστα είμαι από καρπερό σόι  σου λέω η γυναίκα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:, αλλά εσύ αντισιληπτικά γιατι ????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Νιαου Νιαου ειμαι μια αδεσποτη Γαλη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
;) ;) :-* :-*
 

Συνημμένα

  • Marianna work 69.jpg
    Marianna work 69.jpg
    72,4 KB · Εμφανίσεις: 22

Επισκέπτης
Κι εγώ μωρό μου περνώ αντιληπτικά διότι και αντρική κάλτσα να μου μυρίσει το πιασα το τρίδυμο αστα είμαι από καρπερό σόι  σου λέω η γυναίκα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:, αλλά εσύ αντιληπτικά γιατι ????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Νιαου Νιαου ειμαι μια αδεσποτη Γαλη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


      Δεν αντιλαμβανομαι τα αντιληπτικα τι ειναι αλλα φανταζομαι οτι θανε φαρμακα για να αντιλαμβανασαι τι συμβαινει γυρο σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Κι εγώ μωρό μου περνώ αντισιληπτικά διότι και αντρική κάλτσα να μου μυρίσει το πιασα το τρίδυμο αστα είμαι από καρπερό σόι  σου λέω η γυναίκα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:, αλλά εσύ αντισιληπτικά γιατι ????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Νιαου Νιαου ειμαι μια αδεσποτη Γαλη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τον τρίδυμο λαχνό σου εύχομαι να πιάσεις κουκλίτσα...
όσο για τα αντισυλληπτικά... δεν τα χρειάζομαι εγώ αλλά η μαύρη γάτα που θα με φάει... (μαύρη μόνο στην ψυχή)
Σνιάρφ!!!! Σνιάρφ!!! Είμαι ένας Αριστοκρατικός Γατούλης του Σιάμ που το αρίστερό του μάτι (το πράσινο) πεταρίζει συνεχώς... λες να ανταμώσω με καμιά ψιψίνα... Σνιάαααααρφ!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
      Δεν αντιλαμβανομαι τα αντιληπτικα τι ειναι αλλα φανταζομαι οτι θανε φαρμακα για να αντιλαμβανασαι τι συμβαινει γυρο σου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Είσαι Θεά κοριτσάκι μου δεν αντιλέγω η γυναίκα ,,, αλλά εδώ έχω μια απορία γιατι έχεις κοκκινίσει τόσο βρε πουλάκι μου ?????
Από ντροπή ???
Από δισκοιλιοτιτα ???
Από ραντεβού  με το Μαρουλομπιχτουλο ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Βαφή για ξανθά μαλλιά είναι!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


    Ισως γιατι το ονειρο της ηταν παντα να κανει το χρωμα των μαλλιων της εφης θωδη. Ξερεις ειναι το ινδαλμα της και οπτικα και νοητικα ταυτιζεται τοσο με την εφη που τωρα θελει να την κλεισουν και αυτη στο τρελαδικο για νανε κοντα στο ειδωλο της.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Είσαι Θεά κοριτσάκι μου δεν αντιλέγω η γυναίκα ,,, αλλά εδώ έχω μια απορία γιατι έχεις κοκκινίσει τόσο βρε πουλάκι μου ?????
Από ντροπή ???
Από δισκοιλιοτιτα ???
Από ραντεβού  με το Μαρουλομπιχτουλο ??? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


         Οποιος το βρει του ευχομαι να του γινει ο κωλος ετσι. :2funny: :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
    Ισως γιατι το ονειρο της ηταν παντα να κανει το χρωμα των μαλλιων της εφης θωδη. Ξερεις ειναι το ινδαλμα της και οπτικα και νοητικα ταυτιζεται τοσο με την εφη που τωρα θελει να την κλεισουν και αυτη στο τρελαδικο για νανε κοντα στο ειδωλο της.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Μην αφρίζεις νεαρή κυρία , εγώ μπορεί να έχω ίνδαλμα την Εφαρα αλλά και εσύ δεν πας πίσω , δεν έχεις  ΑΦΗΣΕΙ CD για cd  του Φλωρινιώτη που τον βλέπεις και λες είναι ο Θεός μου . ορίστε μας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μην αφρίζεις νεαρή κυρία , εγώ μπορεί να έχω ίνδαλμα την Εφαρα αλλά και εσύ δεν πας πίσω , δεν έχεις  ΑΦΗΣΕΙ CD για cd  του Φλωρινιώτη που τον βλέπεις και λες είναι ο Θεός μου . ορίστε μας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


          Αντε να νιαουροτραγουδισεις στην μαντρα του ατικ γλυκια μου φαλτσα τζαζλογατα . Που τον ξεθαψες τον φλωρινιωτη? :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μην αφρίζεις νεαρή κυρία , εγώ μπορεί να έχω ίνδαλμα την Εφαρα αλλά και εσύ δεν πας πίσω , δεν έχεις  ΑΦΗΣΕΙ CD για cd  του Φλωρινιώτη που τον βλέπεις και λες είναι ο Θεός μου . ορίστε μας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε Ευάκι... Πειράζει??????? Αφού μετά από την Μαριάννα το χάος... μετά το χάος πάλι η Μαριάννα.... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Αν και Αριστοκρατικός η υποκουλτούρα με διασκεδάζει απίστευτα... :) :) :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom