Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλημέρα στην κούκλα!!!! Σνιάρφ!!!!!

Καλημέρα και στους υπόλοιπους γατούληδες που από ό,τι βλέπω κόβουν και ράβουν... έτσι είναι αν σε εμπνέει η ψιψίνα... δημιουργική θύελλα...


Καλημερα μωρο μου , καλα εισαι ?????  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλά είμαι γιαβρίμ!! Εσύ πως τα περνάς τώρα που έχεις σύμμαχο τον Αράπη του Λευκού Οίκου;
Καλημέρα Μαριάννα!!! :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Μαρουλοτεκναρε αυτή η φωτογραφία σου θυμίζει όταν έφτιαχνες το παλάτι σου με την αγαπημένη σου Μαριάννα Ντουβλη Βρετου Τζολι Κλπ κλπ κλπ κλπ κλπ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Δεν χρειαζομαστε gps για τα κοριτσια..........Ακολουθαμε το πουλι  μαs!!!!!
Σιγουρη πλοηγηση!!!!!!!!
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ακομη μια Αγκυρας  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • evahome 69.jpg
    evahome 69.jpg
    56,1 KB · Εμφανίσεις: 15

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καλημερα μωρο μου , καλα εισαι ?????  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
Ετσι και έτσι Ευάκι... Τρέχω και δεν φτάνω... ο άμοιρος γατούλης ... ποιος εγώ... ο αριστόγατος Σνιάρφ!!!!

Μ'έχει πιάσει και η άνοιξη και όλες οι "αλλεργίες" της με τις παρενέργειες της και δεν ξέρω τι μου συμβαίνει... :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Μάλλον μια όμορφη και γλυκειά ψιψινο-ύπαρξη πρέπει να με συνεφέρει γιατί αλλιώς μαύρη γάτα που με έφαγε... Σνιάρφ!!!! Εσύ γλύκα μου τι κάνεις? Δεν έχει ανεκδοτάκι σήμερα? Σνιφ!! Σνιφ!! και Σνιάρφ!!! Σνιάρφ!!!!
Καλημέρα και στην μελαχρινή γατούλα... Σνιάρφ!!!!!
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Βεβαία όσο εσύ κάνεις δουλειές στο παλάτι η Μαριάννα ακόμα σε περιμένει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ετσι και έτσι Ευάκι... Τρέχω και δεν φτάνω... ο άμοιρος γατούλης ... ποιος εγώ... ο αριστόγατος Σνιάρφ!!!!

Μ'έχει πιάσει και η άνοιξη και όλες οι "αλλεργίες" της με τις παρενέργειες της και δεν ξέρω τι μου συμβαίνει... :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Μάλλον μια όμορφη και γλυκειά ψιψινο-ύπαρξη πρέπει να με συνεφέρει γιατί αλλιώς μαύρη γάτα που με έφαγε... Σνιάρφ!!!! Εσύ γλύκα μου τι κάνεις? Δεν έχει ανεκδοτάκι σήμερα? Σνιφ!! Σνιφ!! και Σνιάρφ!!! Σνιάρφ!!!!
Καλημέρα και στην μελαχρινή γατούλα... Σνιάρφ!!!!!



       Καλημερα αριστοκρατικε γατε.  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Απο δω που ειμαι δεν βλεπω και καλα......Του ειναι ακομα θυμωμενη η...???????????
 

Επισκέπτης
Βεβαία όσο εσύ κάνεις δουλειές στο παλάτι η Μαριάννα ακόμα σε περιμένει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




         Ωχ κοιτα να δεις μαρουλομπουμπουκο μου πως περιμενω να τελειωσεις το παλατακι μας. Εχω μεινει στηλη αλατος απο την ομορφια μου φτου μου :2funny:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Ετσι και έτσι Ευάκι... Τρέχω και δεν φτάνω... ο άμοιρος γατούλης ... ποιος εγώ... ο αριστόγατος Σνιάρφ!!!!

Μ'έχει πιάσει και η άνοιξη και όλες οι "αλλεργίες" της με τις παρενέργειες της και δεν ξέρω τι μου συμβαίνει... :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Μάλλον μια όμορφη και γλυκειά ψιψινο-ύπαρξη πρέπει να με συνεφέρει γιατί αλλιώς μαύρη γάτα που με έφαγε... Σνιάρφ!!!! Εσύ γλύκα μου τι κάνεις? Δεν έχει ανεκδοτάκι σήμερα? Σνιφ!! Σνιφ!! και Σνιάρφ!!! Σνιάρφ!!!!
Καλημέρα και στην μελαχρινή γατούλα... Σνιάρφ!!!!!


Μωράκι μου με τέτοιο καιρό και να μην έχεις αλλεργίες ???? Λογικό είναι όλοι  σχεδόν λίγο πολύ από αλλεργικά πάσχουμε , κάνε λιγάκι υπομονή και θα πέραση, δεν παίρνεις κανένα αντισταμινικο χαπάκι που είναι για αυτούς τους λόγους ???
Πάντως εγώ μαύρη γάτα δεν είμαι στο λέω  :tits2:, είμαι μικρή αθωα και δροσερή τσαχπίνα παιχνιδογατα που μου αρέσει να πηδώ από Μ-άντρες σε Μ-άντρες ……Νιαου Νιαου Νιαου  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Τα λες όλα αυτά από τη ζήλεια σου πονηρή γαλή!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



Εγώ βρε άσπλαχνε Μαρουλοτεκναρε να σε ζηλεύω?????
Ποτεεεεεε
Ίσα ίσα που λέω τα καλύτερα για σένα , αν δεν με πιστεύεις ορκίζομε να μαραθεί του Γαταρου η φουντωτή ουρά :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και να μην ξαναδω ποτε Μενεγακη και την λατρεμενη μου τραγουδιαρα Αννα Γουλα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
είμαι μικρή αθωα και δροσερή τσαχπίνα παιχνιδογατα που μου αρέσει να πηδώ από Μ-άντρες σε Μ-άντρες ……Νιαου Νιαου Νιαου  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
Και μαντροτειχους μην ξεχνιομαστε
Ευα δες το email
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εγώ βρε άσπλαχνε Μαρουλοτεκναρε να σε ζηλεύω?????
Ποτεεεεεε
Ίσα ίσα που λέω τα καλύτερα για σένα , αν δεν με πιστεύεις ορκίζομε να μαραθεί του Γαταρου η φουντωτή ουρά :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Και να μην ξαναδω ποτε Μενεγακη και την λατρεμενη μου τραγουδιαρα Αννα Γουλα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η φουντωτη ουρα δεν πειραζη το πεμπτο ακρο δεν πρεπη να μαραθη  ;) :grin: :grin: :grin:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
         Ωχ κοιτα να δεις μαρουλομπουμπουκο μου πως περιμενω να τελειωσεις το παλατακι μας. Εχω μεινει στηλη αλατος απο την ομορφια μου φτου μου :2funny:

Όχι μονον από την ομορφιά σου αλλά και από τη μετριοφροσύνη σου!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μωράκι μου με τέτοιο καιρό και να μην έχεις αλλεργίες ???? Λογικό είναι όλοι  σχεδόν λίγο πολύ από αλλεργικά πάσχουμε , κάνε λιγάκι υπομονή και θα πέραση, δεν παίρνεις κανένα αντισταμινικο χαπάκι που είναι για αυτούς τους λόγους ???
Πάντως εγώ μαύρη γάτα δεν είμαι στο λέω  :tits2:, είμαι μικρή αθωα και δροσερή τσαχπίνα παιχνιδογατα που μου αρέσει να πηδώ από Μ-άντρες σε Μ-άντρες ……Νιαου Νιαου Νιαου  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
Δυστυχώς ομορφιά μου οι "αλλεργίες" από τις οποίες πάσχω δεν χρειάζονται αντισταμινικά χάπια αλλά... αντισυλληπτικά  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Μαύρη γάτα δεν είσαι το ξέρω αυτό και δεν εννοούσα εσένα φυσικά ούτε την Μαριάννα... ήταν απλά ένα λογοπαίγνιο... όπως διαπιστώνεις είμαι και γω ένας ιδιαίτερα παιχνιδιάρης γατούλης του Σιάμ... Σνιάρφ!!!! και αρέσκομαι ιδιαίτερα να παίζω παιχνίδια με ψιψίνες που κουνάνε την φουντωτή ουρίτσα τους... Σνιάρφ!!!! Σνιάρφ!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom