Νέα

Αγκύρας 1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alitis4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
Καλως την Ευα την γατουλα  :-* :-* :-* :-* :-*



Γιώργο μου σήμερα θέλω να έρθω να κλάψω στην αγκαλιά σου για τον χωρισμό μου με τον Μαρουλομπουμπουκο , και επειδή είσαι ευαίσθητος γατουλις ξερώ ότι δεν θα με δεις πονηρά :fuck2: σαν τον Πρωιν (μπουμπουκοθρεφταρη) όπως είδες και στην φωτογραφία μας  αχ αχ βαχ
Είμαι πολύ συγκλονισμένη  δεν μπορώ να οδηγήσω το ΣΛΚ με τίποτα από την στεναχώρια μου λέω να πάω αύριο πρωί πρωί στην Πορσε για μια Μποξτερ μπας και μου φύγει η στεναχώρια και η μελανχωλια  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Καλησπέρα γλυκέ μου τι ωραία φωτογραφία είναι αυτή????  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Πραγματικά είναι τέλεια
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


εεεε, όχι καρδούλες, δεν μπαίνω ανάμεσα σε ζευγάρια!
είδες το άτιμο μικρούλι τι γλυκός ήταν; Όταν μεγάλωσε και γνώρισε ότι ο πελαργός δεν φέρνει γατάκια, ξεσσάλωσε...Καταλαβαίνεις γιατί οι γάτες τον λένε 58.....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Γιώργο μου σήμερα θέλω να έρθω να κλάψω στην αγκαλιά σου για τον χωρισμό μου με τον Μαρουλομπουμπουκο , και επειδή είσαι ευαίσθητος γατουλις ξερώ ότι δεν θα με δεις πονηρά :fuck2: σαν τον Πρωιν (μπουμπουκοθρεφταρη) όπως είδες και στην φωτογραφία μας  αχ αχ βαχ
Είμαι πολύ συγκλονισμένη  δεν μπορώ να οδηγήσω το ΣΛΚ με τίποτα από την στεναχώρια μου λέω να πάω αύριο πρωί πρωί στην Πορσε για μια Μποξτερ μπας και μου φύγει η στεναχώρια και η μελανχωλια   :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
  Εδω ο καλοs παρηγορητηs!!!!!!!!!!  Ευακιιιιιιιιιιιιι ελα οπωs εισαι(γυμνη) στην αγκαλια μου και κλαψε ....κλαψε οσο θελειs!!!!!!!!! :tits: :tits: :tits: :tits:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα σε  όλους τους γατουλιδες  από μια μικρή και αθωα γατούλα που είναι μόνη και απροστάτευτη μετά τον Μαρουλομπουμπουκο η Μπουμπουκομαρουλινη  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

Η φωτογραφία  είναι μετά της τελευταίες μας διακοπές στο Μπαλι  με τον Μπουμπουκομαρουλινη  ΑΠΟΝΕΕΕΕΕΕ :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:


        Αθωα γατουλα γιατι κανεις πονηριες? Αυτο το κυτος που μας πλασαρες ειναι ο προτελευταιος σου δεσμος, ονοματι χεστραντωνης, που τον ταιζες βρε με το ζορι για να τον κανεις ετσι να μην σου τον παρει καμια. Ο μαρουλομπουμπουκος ειναι ενα ψηλο χλωμο και ομορφο παλικαρι με το κορμι αρχαιου κουρου.  Δεν ντρεπεσαι να χλευαζεις ετσι τον ντελικανι μου φτου σου φτου σου :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
εεεε, όχι καρδούλες, δεν μπαίνω ανάμεσα σε ζευγάρια!
είδες το άτιμο μικρούλι τι γλυκός ήταν; Όταν μεγάλωσε και γνώρισε ότι ο πελαργός δεν φέρνει γατάκια, ξεσσάλωσε...Καταλαβαίνεις γιατί οι γάτες τον λένε 58.....


Και εγώ το ίδιο μωρό μου δεν μπαίνω ανάμεσα σε ζευγάρια οπότε καταλαβενεις πιστεύω ότι ποτέ εμείς η δυο δεν θα γίνουμε ζευγάρι , έχουμε και η δυο μας διαφορετικά γούστα , αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα κανένα ίσως κάποια στιγμή να αλλάξουν πολλά πράγματα και να καταλήξουμε τα δυο μας σε κάποιο κρεβάτι να λύνουμε το κυπριακό λ.χ :knockinb:
Από μια μικρή και αθωα γαλή που είναι ακόμα  πικραμένη νιαρ νιαρ Νιιαρρρρρρρρρρ :'( :'( :'(

Και δεν ξέρει να πετάει ακόντια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Γιώργο μου σήμερα θέλω να έρθω να κλάψω στην αγκαλιά σου για τον χωρισμό μου με τον Μαρουλομπουμπουκο , και επειδή είσαι ευαίσθητος γατουλις ξερώ ότι δεν θα με δεις πονηρά :fuck2: σαν τον Πρωιν (μπουμπουκοθρεφταρη) όπως είδες και στην φωτογραφία μας  αχ αχ βαχ
Είμαι πολύ συγκλονισμένη  δεν μπορώ να οδηγήσω το ΣΛΚ με τίποτα από την στεναχώρια μου λέω να πάω αύριο πρωί πρωί στην Πορσε για μια Μποξτερ μπας και μου φύγει η στεναχώρια και η μελανχωλια   :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Ανοιχτη ειναι η αγκαλια μου για οσο κλαμα θες,πονηρα οχι ποιος ειπε τετοιο πραγμα αδελφικα μονο
λογω δουλειας αργο
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
εεεε, όχι καρδούλες, δεν μπαίνω ανάμεσα σε ζευγάρια!
είδες το άτιμο μικρούλι τι γλυκός ήταν; Όταν μεγάλωσε και γνώρισε ότι ο πελαργός δεν φέρνει γατάκια, ξεσσάλωσε...Καταλαβαίνεις γιατί οι γάτες τον λένε 58.....
:grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • cat_0046_thumb.jpg
    cat_0046_thumb.jpg
    13,2 KB · Εμφανίσεις: 13

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
        Αθωα γατουλα γιατι κανεις πονηριες? Αυτο το κυτος που μας πλασαρες ειναι ο προτελευταιος σου δεσμος, ονοματι χεστραντωνης, που τον ταιζες βρε με το ζορι για να τον κανεις ετσι να μην σου τον παρει καμια. Ο μαρουλομπουμπουκος ειναι ενα ψηλο χλωμο και ομορφο παλικαρι με το κορμι αρχαιου κουρου.  Δεν ντρεπεσαι να χλευαζεις ετσι τον ντελικανι μου φτου σου φτου σου :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:


Σε καταλαβενω γλυκιά μου ότι είσαι πικραμένη λόγω της Πρεσβειοποιας αλλά και του Καταρράκτη που σε διακατέχει αλλά δεν είναι τίποτα πουλάκι μου να πεταχτείς μέχρι το Ι.Κ.Α να σε δει ο οφθαλμίατρος γιατί τώρα τελευταία έχεις μια τύφλωση στα μπιρμπιλωτά σου ματάκια , αν και γκαβή τουλάχιστον δεν είσαι κουφή ,Ποσά κρεβάτια μωρη έχεις αλλάξει με τον Μαρουλοτεκναρο  το ξέχασες ?????? μέχρι που πήρες το άλλο με σούστες νταλίκας και έχει αντέξει ακόμα αλλά που εσύ να δεις με τι κυκλοφοράς
Όταν λένε ότι ο έρωτας είναι τυφλός τελικά δεν έχουν άδικο  
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Και εγώ το ίδιο μωρό μου δεν μπαίνω ανάμεσα σε ζευγάρια οπότε καταλαβενης να καταλήξουμε τα δυο μας σε κάποιο κρεβάτι να λύνουμε το κυπριακό λ.χ :knockinb:
Ειδικος διαμεσολαβητης για το Κυπριακο  :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Niaoy Niaoy.jpg
    Niaoy Niaoy.jpg
    51,7 KB · Εμφανίσεις: 13

evaki_79

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιουν 2008
Μηνύματα
3.132
Like
10
  Εδω ο καλοs παρηγορητηs!!!!!!!!!!  Ευακιιιιιιιιιιιιι ελα οπωs εισαι(γυμνη) στην αγκαλια μου και κλαψε ....κλαψε οσο θελειs!!!!!!!!! :tits: :tits: :tits: :tits:



Καλησπερα αγαπιτε μου Λαιφ  :boobies:, σε ευχαριστώ για την αγκαλιτσα σου :tits2: , οπότε αν είναι να έρθω να με παρηγορήσεις διότι σήμερα είμαι απαρηγόρητη η αθωα γαλή που έχω γίνει πετσί και κόκαλο από την στεναχώρια μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  … δεν μου κάνει καρδιά ούτε για ντελιβεραδαις αχ βαχ αχ ούτε και για πιτσαδορους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Σε καταλαβενω γλυκιά μου ότι είσαι πικραμένη λόγω της Πρεσβειοποιας αλλά και του Καταρράκτη που σε διακατέχει αλλά δεν είναι τίποτα πουλάκι μου να πεταχτείς μέχρι το Ι.Κ.Α να σε δει ο οφθαλμίατρος γιατί τώρα τελευταία έχεις μια τύφλωση στα μπιρμπιλωτά σου ματάκια , αν και γκαβή τουλάχιστον δεν είσαι κουφή ,Ποσά κρεβάτια μωρη έχεις αλλάξει με τον Μαρουλοτεκναρο  το ξέχασες ?????? μέχρι που πήρες το άλλο με σούστες νταλίκας και έχει αντέξει ακόμα αλλά που εσύ να δεις με τι κυκλοφοράς
Όταν λένε ότι ο έρωτας είναι τυφλός τελικά δεν έχουν άδικο  
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


            Ο ερωτας ειναι τυφλος και το καταλαβαινω βλεποντας σε στη φωτο με τον χεστραντωνη σου. Εσυ χρυση μου πασχεις απο τυφλοποντικιαση και αλσχαιμερ και δεν θυμασαι ανοητη οτι τα κρεβατια χαλασανε απο τον φλογερο ερωτα που μου εκανε το μαρουλοτεκνο. Ναι εχουμε σπασει πολλες σανιδες το παραδεχομαι ομως γιαυτο σκας απο την ζηλια σου που καθε φορα σπανε οι σανιδες μου γιατι ξερεις τον λογο :knockinb:Οσο για το ικα σου εκλεισα μερα παρασκευη και ωρα 7 να επισκεφτεις τον ψυχολογο να σου δωσει την τρελοσυνταγη για να ησυχασουμε απο την τρελα που σε δερνει με τον μαρουλια .
    Τρελοσεληνη  του φωσκολου............. Σελω ταρκουζακι μου σελω ταρκουζακι μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλησπέρα σε  όλους τους γατουλιδες  από μια μικρή και αθωα γατούλα που είναι μόνη και απροστάτευτη μετά τον Μαρουλομπουμπουκο η Μπουμπουκομαρουλινη  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

Η φωτογραφία  είναι μετά της τελευταίες μας διακοπές στο Μπαλι  με τον Μπουμπουκομαρουλινη  ΑΠΟΝΕΕΕΕΕΕ :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

Καλησπέρα άμυαλη ξανθιά!!! Δε σου είχα πει να μην βγάζεις τα άπλυτά μας στη φόρα;;
Λάθος φωτογραφία έβαλες!!! Αυτή είναι τραβηγμένη πριν με γνωρίσεις όταν τα είχες με έναν παλαιστή του σούμο!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Καλησπερα αγαπιτε μου Λαιφ  :boobies:, σε ευχαριστώ για την αγκαλιτσα σου :tits2: , οπότε αν είναι να έρθω να με παρηγορήσεις διότι σήμερα είμαι απαρηγόρητη η αθωα γαλή που έχω γίνει πετσί και κόκαλο από την στεναχώρια μου :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  … δεν μου κάνει καρδιά ούτε για ντελιβεραδαις αχ βαχ αχ ούτε και για πιτσαδορους :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν θελω να μου στεναχωριεσαι........Εγω θα σου παρω ολη την στεναχωρια σου                μαζι με το στρινγκακι σου βεβαια!!!!!!!!! :kissass: :kissass:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
.........Eκτοs κι αν το θελειs πισω  δλδ....
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Και εγώ το ίδιο μωρό μου δεν μπαίνω ανάμεσα σε ζευγάρια οπότε καταλαβενεις πιστεύω ότι ποτέ εμείς η δυο δεν θα γίνουμε ζευγάρι , έχουμε και η δυο μας διαφορετικά γούστα , αλλά δεν υπάρχει πρόβλημα κανένα ίσως κάποια στιγμή να αλλάξουν πολλά πράγματα και να καταλήξουμε τα δυο μας σε κάποιο κρεβάτι να λύνουμε το κυπριακό λ.χ :knockinb:
Από μια μικρή και αθωα γαλή που είναι ακόμα  πικραμένη νιαρ νιαρ Νιιαρρρρρρρρρρ :'( :'( :'(

Και δεν ξέρει να πετάει ακόντια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:think: :think: :think: :think: :think:
δεν θέλω σχέσεις, η καρδιά σουανήκει αλλού! πάρε αυτό δώρο!
 

Συνημμένα

  • dog_cat.jpg
    dog_cat.jpg
    19,9 KB · Εμφανίσεις: 15

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ευακι εγω για παρτη σου....μεχρι σχεση κανω!!!!!!!!!
δεν ξερω μοναχα μη ζηλεψει η Μαριαννα!!!!!!!
:lheel: :lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom