Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
αλήθεια παίζει καμιά ''κοπέλα'' πρωινή? δεν τα παω καλά με τη νύχτα
Τι εννοείς πρωινή? Πόσο πρωί δηλαδή? Το νωρίτερο που έχω βρεθεί με τρανσ ποτέ ήταν 3 το μεσημέρι. Δεν ξέρω να παίζει καμιά νωρίς το πρωί. Κοιμούνται για να στρώσουν επιδερμίδα!!!
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
Τι εννοείς πρωινή? Πόσο πρωί δηλαδή? Το νωρίτερο που έχω βρεθεί με τρανσ ποτέ ήταν 3 το μεσημέρι. Δεν ξέρω να παίζει καμιά νωρίς το πρωί. Κοιμούνται για να στρώσουν επιδερμίδα!!!
Οκ απλά έλεγα μην παίζει τπτ πιο πρωινό, αν τη ψάχνεις και ενεργητική βολεύουν οι πρωινές κατουρόκαυλες, αλλά μπα τπτ
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Καλησπερα συναγωνιστες,μηπως εχει δοκιμασει κανεις την παρακατω κοπελα?Ευχαριστω εκ των προτερων
ωραιο φαινεται και την ειχα παρει και να βρεθουμαι αλλα εντελυ δεν πηγα γιατι ειχε πολυ φασαρια στο χωρο της αν και μου ειπε οτυ ηταν εξω γ καφε δεν τ εφαγα την επομενη μερα εφυγε για καβαλα..Αν ξανα ερθει γιατι ειναι απο κυπρο απ τ μ ειπε μπορει και να την ξανα παρω
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες,μηπως εχει δοκιμασει κανεις την παρακατω κοπελα?Ευχαριστω εκ των προτερων
την ειχα βρει πριν απο κανα χρονο στον παραδρομο στην αρχη, στην αριστοτελους μαζι με αλλες κρος. πηγαμε στον χωρο της, αρκετα μετριος, αλλα απο οτι καταλαβα τον μοιραζοτανε μαζι με αλλες. ηταν καλη και στους δυο ρολους, γαμηθηκε ωραια, καβλωσε και γαμησε και αυτη, χυσαμε μαζι. 50 το κοστος. στις φωτο τωρα την βλεπω πιο ομορφη και πιο προσεγμενη απο τοτε. πηγαινα ανετα ξανα μαζι της. (παντα με βαση την εικονα που εχω απο την μια και μοναδικη συναντηση)
 

VagGR

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2017
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
ωραιο φαινεται και την ειχα παρει και να βρεθουμαι αλλα εντελυ δεν πηγα γιατι ειχε πολυ φασαρια στο χωρο της αν και μου ειπε οτυ ηταν εξω γ καφε δεν τ εφαγα την επομενη μερα εφυγε για καβαλα..Αν ξανα ερθει γιατι ειναι απο κυπρο απ τ μ ειπε μπορει και να την ξανα παρω
Ευχαριστω για την απαντηση
την ειχα βρει πριν απο κανα χρονο στον παραδρομο στην αρχη, στην αριστοτελους μαζι με αλλες κρος. πηγαμε στον χωρο της, αρκετα μετριος, αλλα απο οτι καταλαβα τον μοιραζοτανε μαζι με αλλες. ηταν καλη και στους δυο ρολους, γαμηθηκε ωραια, καβλωσε και γαμησε και αυτη, χυσαμε μαζι. 50 το κοστος. στις φωτο τωρα την βλεπω πιο ομορφη και πιο προσεγμενη απο τοτε. πηγαινα ανετα ξανα μαζι της. (παντα με βαση την εικονα που εχω απο την μια και μοναδικη συναντηση)
Ευχαριστω! Να σε ρωτησω,επειδη στην αγγελια της αναφερει οτι ειναι xxl και γω δεν ειμαι πολυ εμπειρος στο παθητικο...Ισχυει αυτο που λεει ή ειναι απλο μαρκετινγκ?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
την ειχα βρει πριν απο κανα χρονο στον παραδρομο στην αρχη, στην αριστοτελους μαζι με αλλες κρος. πηγαμε στον χωρο της, αρκετα μετριος, αλλα απο οτι καταλαβα τον μοιραζοτανε μαζι με αλλες. ηταν καλη και στους δυο ρολους, γαμηθηκε ωραια, καβλωσε και γαμησε και αυτη, χυσαμε μαζι. 50 το κοστος. στις φωτο τωρα την βλεπω πιο ομορφη και πιο προσεγμενη απο τοτε. πηγαινα ανετα ξανα μαζι της. (παντα με βαση την εικονα που εχω απο την μια και μοναδικη συναντηση)
και γω μουτρο την εχω πετύχει αρκετες φωρες συγγρου και εχω σταματησει ετσι για να δω τ παιζει και ναι οντως ειναι παρεακι ολες μαζι και αυτο ειναι που με χαλασε κ στο τηλ .....
αν θες ν λεγεσαι επαγκελματιας και ν περνεις 50αρικα διαμόρφωσε ενα ποιο προσωπικο προφιλ
...
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
Ευχαριστω για την απαντησηΕυχαριστω! Να σε ρωτησω,επειδη στην αγγελια της αναφερει οτι ειναι xxl και γω δεν ειμαι πολυ εμπειρος στο παθητικο...Ισχυει αυτο που λεει ή ειναι απλο μαρκετινγκ?
xxl δεν ειναι με τιποτα. κανονικα προσοντα εχει.
 

lalaman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.

Έχει κανείς γνώμη για την παρακάτω? Ψάχνω να βρω πληροφορίες αλλά δεν κατάφερα. Φαίνεται πολύ δυνατό κομμάτι.


Επίσης θα μπορούσατε να προτείνετε κάποια Trans από Αθήνα, θυληπρεπή, καθαρή και δεκτική στους πρωτάρηδες? Για πρώτη συνάντηση με ενδιαφερει να έχω ενεργητικό ρόλο.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
δεν ειναι τρανς και δεν ειναι μονη τηςειναι μ παρεα στο βολο ειναι ενα ρισκο αλλα μ αρεσει σκαστα ν μας πεις κ μας γιατι την ειχα στην επομενη 4αδα
 

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
Καλησπέρα σε όλους.

Έχει κανείς γνώμη για την παρακάτω? Ψάχνω να βρω πληροφορίες αλλά δεν κατάφερα. Φαίνεται πολύ δυνατό κομμάτι.


Επίσης θα μπορούσατε να προτείνετε κάποια Trans από Αθήνα, θυληπρεπή, καθαρή και δεκτική στους πρωτάρηδες? Για πρώτη συνάντηση με ενδιαφερει να έχω ενεργητικό ρόλο.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Πήγαινε μην το σκέφτεσαι ειναι δυνατό κ στενο το μωρο ....
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.811
Like
253
Πόντοι
36
δεν ειναι τρανς και δεν ειναι μονη τηςειναι μ παρεα στο βολο ειναι ενα ρισκο αλλα μ αρεσει σκαστα ν μας πεις κ μας γιατι την ειχα στην επομενη 4αδα
τι εννοεις δεν ειναι τρανς ?
 

pinturicio13

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
46
Like
22
Πόντοι
0
δεν ειναι τρανς και δεν ειναι μονη τηςειναι μ παρεα στο βολο ειναι ενα ρισκο αλλα μ αρεσει σκαστα ν μας πεις κ μας γιατι την ειχα στην επομενη 4αδα
Μωρε θα τα σκασω δεν ειναι εκειτο θεμα.Απλα κολλαω στο οτι φαινονται πειραγμενες οι φοτο,ανεβαζει αγγελιες απο τρια προφιλ και μερικες βγαζουν μνμ οτι ειναι spam
 

SexRevGR

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2016
Μηνύματα
71
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.

Έχει κανείς γνώμη για την παρακάτω? Ψάχνω να βρω πληροφορίες αλλά δεν κατάφερα. Φαίνεται πολύ δυνατό κομμάτι.


Επίσης θα μπορούσατε να προτείνετε κάποια Trans από Αθήνα, θυληπρεπή, καθαρή και δεκτική στους πρωτάρηδες? Για πρώτη συνάντηση με ενδιαφερει να έχω ενεργητικό ρόλο.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Μια χαρά είναι. Μπορώ να σου προτείνω και την Ιωάννα αρκετά στενό κωλαράκι... αλλά δεν ξέρω αν είναι Αθήνα τώρα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
...βατραχος , τα σπάει λεμε... πολύ καλός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom