Νέα

Αγγελίες Transexual

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaki.com
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Τελικα δεν επισκεφτηκα καμια τρανς. Χαλασα ολα τα λεφτα μου σε μασατζιδικα κρασια κ πουκαμισα.
Παντως τωρα εδω στην Λαρισα πολυ νεκρα,μονο κατι μεγαλες ερχονται απ οτι βλεπω στις αγγελιες.
μούτρο ελπίζω στ μελών ή παρεα μου ν Μ επιτρέψει ν κάνω τ γούστα μου
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1

Nteminio2121

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά περιμενω τη πολυτιμη βοηθρια σας μιας και είμαι πρωταρης θελω κατι καλο να ερχεται στο χωρο μου ελληνιδα dirty talk παθητικη κυριως ακουω προτασεις το top three του καθενός με σχεση value for money
 

arniogatos1973

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2017
Μηνύματα
115
Like
68
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες τα φωτα σας παιζει καμια παθητικη trans για ξεφτιλισμα τελειος ευχαριστω !!!!!
 

Nteminio2121

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα καποια κοπελα έχουμε ασιατικης καταγωγής;;;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
Παθητική ανομαλη τραβεστί στο Κολωνάκι την έχω παρέι τρις φορες αν θυμάμαι καλά κάθε φοράρα ωταν έφευγα σκεφτόμουν τ νέα ανανέωση τ ραντεβού καθαρά γ ενεργητικούς μούτρα τ τονίζω με πολύ ανομαλια πάνω της
 

shm

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
Παθητική ανομαλη τραβεστί στο Κολωνάκι την έχω παρέι τρις φορες αν θυμάμαι καλά κάθε φοράρα ωταν έφευγα σκεφτόμουν τ νέα ανανέωση τ ραντεβού καθαρά γ ενεργητικούς μούτρα τ τονίζω με πολύ ανομαλια πάνω της
Άρχοντας.. ευχαριστώ
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
427
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
καλησπερα υπαρχει καμια προταση για καλη ενεργιτικη λεω να δοκιμάσω μετα απο καιρο
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
δινοντας πολλοι βαρυτητα στις κροσ, πολλες τρανσ- shemales σταματησαν εδώ μεσα να γραφουν και πήγαν αλλού.

η πλειοψηφία των τρανσ κανουν εγχειριση για βυζιά ή πρόσωπο ή επεμβαση στο σώμα. καλώς κακώς συμβαίνει . προσωπικά είμαι αρνητικός.


επίσης αρκετές ειναι ιερόδουλες με ΑΦΜ και υποχρεωτικές εξετάσεις τόσο για τις ίδιες όσο και για εμάς.

αντίθετα τα κρος καλώς κακώς δεν υπόκειται σε όλο αυτό και ειναι πιο γκευ φαση.

αλλο κρος και αλλο τρανσ (shemales) εμείς στην ελλαδα τα εχουμε κανει ενα. στο εξωτερικό ειναι διακριτή η διαφορά.


 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
προσωπικά λατρευω τις shemales ... aubrey kate, delia , joanna jet και αλλες.

Α! αλυσα τρελό μωρό πολύ παθιαρα από το 2011 που την ειχα πάρει...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.387
Κριτικές
5
Like
4.135
Πόντοι
606
δινοντας πολλοι βαρυτητα στις κροσ, πολλες τρανσ- shemales σταματησαν εδώ μεσα να γραφουν και πήγαν αλλού.

η πλειοψηφία των τρανσ κανουν εγχειριση για βυζιά ή πρόσωπο ή επεμβαση στο σώμα. καλώς κακώς συμβαίνει . προσωπικά είμαι αρνητικός.


επίσης αρκετές ειναι ιερόδουλες με ΑΦΜ και υποχρεωτικές εξετάσεις τόσο για τις ίδιες όσο και για εμάς.

αντίθετα τα κρος καλώς κακώς δεν υπόκειται σε όλο αυτό και ειναι πιο γκευ φαση.

αλλο κρος και αλλο τρανσ (shemales) εμείς στην ελλαδα τα εχουμε κανει ενα. στο εξωτερικό ειναι διακριτή η διαφορά.
προσωπικά λατρευω τις shemales ... aubrey kate, delia , joanna jet και αλλες.

Α! αλυσα τρελό μωρό πολύ παθιαρα από το 2011 που την ειχα πάρει...
μουτρο δεν υπαρχουν κρος στην ελλαδα υπαρχουν ανδρες μ περουκες και μ τριχα καγκελο ....
εγω που εχω αναλογες εμπειρίες αναμετρο ελαχυστες στο φρεε φακινγ και αλλες που ζυταν ενα δωρακι.. ο χωρος εδω ειναι για να ανταλλάζουμε αποψεις εμεις οχι οι τρανς ...υπαρχουν τις γνωριζουμαι και τιςι  εκτιμαμαι  αλλα ο γαμημενος ο εγκεφαλος κανει παντα κατυ αλλο ....
 
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
11
Like
2
Πόντοι
0
αλήθεια παίζει καμιά ''κοπέλα'' πρωινή? δεν τα παω καλά με τη νύχτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom