Νέα

Αγάπη.... υπάρχει;; Έχετε αγαπήσει πραγματικά μια γυναίκα;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas2pros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
μιλας για κατι παλιογυναικες στη ψυχη δεν ειναι ολες τοσο μαλακισμενες συγουρα υπαρχουν και σωστες κοπελες που αξιζει να τις πιστεψεις απλα ειναι ελαχιστες δυστιχως και συνηθως οι πιο ασχημουλες που δε τις παιρνει να εχουν απαιτησεις πολλες.
τύπε...και οι ασχημουλες μπορει να ειναι σκατόψυχες η να εχουν μαλακισμενη νοοτροπια απλως κρύβονται περισσότερο γιατι ξερουν οτι "δεν τις περνει"
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
τύπε...και οι ασχημουλες μπορει να ειναι σκατόψυχες η να εχουν μαλακισμενη νοοτροπια απλως κρύβονται περισσότερο γιατι ξερουν οτι "δεν τις περνει"
καποιες ναι οχι ολες υπαρχουν μερικες ασχημουλες που ειναι υποδειγμα γυναικας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
ομορφουλες αποκλειεται να ειναι δηλ?
ομορφουλες σπανιο εδως αδυνατο,ομορφη και καλη ξεχασε το,οι ομορφες ειναι ψωναρες και με το που κανεις γκαφα τη κοπανανε γιατι εχουν κατακτησεις και σου λεει παμε στο επομενο,καριολες στη ψυχη,η ασχημουλα δε μπορει να το πει αυτο γιατι ξερει οτι δε ισχιει.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
"Αγάπη"είναι η κλητική προσφώνηση ενός μαύρου από έναν ρωτακιστή(αυτόν που τρώει το "ρώ" και το προφέρει ως γάμμα)
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
φωτεινη απο γιαννιτσα καλοκαιρι 1991

ακομα θυμαμαι το ονοματεπωνυμο της καθως επεισης και την διευθυνση του πατρικου της

καταγωγη απο ποντο λογο ης
Τότε ήτανε τελευτεα φορά που γαμισεις? ?Εγώ τυπε δε θιμαμε ποια γαμισα πριν πέντε χρόνια..
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
Βαριεμαι να αναλυω.
Καποτε εψαχνα την καλή σεμνή, απο οικογενεια, με αρχες, με μόρφωση, με επιπεδο.

Πλεον ψαχνω μια ξανθιά με μεγαλα βυζιά
εγω παλι μια με βαθυ λαρυγγι
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
έχω αγαπήσει την πρώτη μου αγάπη. Μ αυτήν πρωτοφιλήθηκα, καύλωσα με το πρώτο μου φιλί, ντράπηκα, έγινα "μάγκας" που χα γκόμενα, με "μάζεψε" συναισθηματικά και καλώς ή κακώς όλα τα πρώτα έχουν την αυθεντικότητα και την αθωότητα της πρώτης και ΟΡΙΤΖΙΝΑΛ φοράς!
μετά οτιδήποτε άλλο ήταν βολικό/εφικτό/της παρηγοριάς με άλλα λόγια να καλύπτω τις εκάστοτε ανάγκες μου, καλά προφανώς κάλυπτα και τις ανάγκες των γυναικών
η μόνη γυναίκα που πραγματικά αγάπησα ήταν η γατούλα μου η Λίζα που πήρα τόση άδολη αγάπη όσο δεν πήρα ποτέ μου, την οποία και τελικά κατέληξα να θάψω με τα ίδια μου τα χέρια, μαζί της έθαψα και τη μισή μου καρδιά! μην τζογάρετε την ευτυχία σας σε τρίτα άτομα, να δίνετε συναισθήματα μπας και σας δώσουν, αλλά ΠΟΤΕ μεγάλες επενδύσεις σε τρίτα άτομα
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Φτασμένα 41 το μόνο που μπορώ να πω για την μέχρι τώρα ζωή μου με πάρα πολλές σχέσεις και ακόμα πιο πολλές σεξουαλικές παρτενέρ είναι ότι δυστυχώς η αγάπη υπαρχει οπουδήποτε αλλού εκτός από τον άνθρωπο.
Ίσως και να έπρεπε να είναι έτσι βεβαια αν το καλοσκεφτείς γιατί δεν είμαστε και ότι καλύτερο έχει να βγάλει στην βιτρίνα για μόστρα η μητέρα φύση.
Περαστικά μας λοιπόν... :hi:
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
Φτασμένα 41 το μόνο που μπορώ να πω για την μέχρι τώρα ζωή μου με πάρα πολλές σχέσεις και ακόμα πιο πολλές σεξουαλικές παρτενέρ είναι ότι δυστυχώς η αγάπη υπαρχει οπουδήποτε αλλού εκτός από τον άνθρωπο.
Ίσως και να έπρεπε να είναι έτσι βεβαια αν το καλοσκεφτείς γιατί δεν είμαστε και ότι καλύτερο έχει να βγάλει στην βιτρίνα για μόστρα η μητέρα φύση.
Περαστικά μας λοιπόν... :hi:
καποτε μπορει να υπηρχε, σε μια αλλη εποχη..
σημερα ΔΕΝ υπαρχει.
δυσκολοι καιροι για πριγκηπες
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
καποτε μπορει να υπηρχε, σε μια αλλη εποχη..
σημερα ΔΕΝ υπαρχει.
δυσκολοι καιροι για πριγκηπες
Το ξέρω συναγωνιστή.
Απλώς γελάω και με κάτι παρτάλια που δεν χάνουν ευκαιρία να κρίνουν εμάς που ασχολούμαστε με τον αγοραίο έρωτα,εμάς το πιο υγιές κομμάτι της ΑΛΗΘΙΝΑ ΑΝΤΡΙΚΗΣ κοινότητας σαν "συναισθηματικά ανάπηρους" λόγω του ότι δεν πιστέψαμε στις μαλακίες περί γάμων και παντοτινής αγάπης και καντι-καντι vs αρκουδάκια της αγάπης...
Μια ζωή κυνηγοί της ηδονής και των απολαύσεων της ζωής.
Έτσι ειμασταν, ετσι είμαστε και έτσι θα αντικρίσουμε και το τέλος...
Κάτω από την λάμπα του πορνείου περήφανα και αντρικά..
 

Mln-blonde

Call-Girl
Εγγρ.
8 Ιαν 2022
Μηνύματα
185
Like
2.446
Όλοι ξέρουμε την λέξη Αγάπη.. έχετε νιώσει πραγματικά όμως πραγματικά αγάπη για μια γυναίκα;;; Όχι έρωτα όχι πόθο όχι καύλα για σέξ όχι κόλλημα η απωθημένο... δυνατή Αγάπη πραγματική. Θεωρώ οτι δεν υπάρχει με το ίδιο νόημα στον καθένα μας. Όπως είπε κάποιος αρχαίος μισογύνης " όταν πάμε τουαλέτα πάμε για την εκπλήρωση της ανάγκης μας και όχι επειδή αγαπάμε την τουαλέτα".
Έχει αλλοιωθεί η έννοια
πλέον ...
Η αληθινή αγάπη με τον σεβασμό, την αφοσίωση και όλο το αλατοπίπερο που πρέπει να την συνοδεύει είναι πλέον δυσεύρετη...
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.260
Πόντοι
14.936
Έχει αλλοιωθεί η έννοια
πλέον ...
Η αληθινή αγάπη με τον σεβασμό, την αφοσίωση και όλο το αλατοπίπερο που πρέπει να την συνοδεύει είναι πλέον δυσεύρετη...
Έως ανύπαρκτη να συμπληρώσω με όλο τον σεβασμό..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.707
Κριτικές
6
Like
11.134
Πόντοι
3.936
Όπως είπε κάποιος αρχαίος " όταν πάμε τουαλέτα πάμε για την εκπλήρωση της ανάγκης μας και όχι επειδή αγαπάμε την τουαλέτα".
Αν βλεπαμε την γυναικα μονο για την ολοκληρωση μιας αναγκης θα ειχε γλυτωσει το ανδρικο φυλο απο πολλα δεινα. Μα για την ολοκληρωση μιας αναγκης ξεκινα το συναισθημα που εξελλισεται σε αγαπη. Και το φαγητο πχ. ειναι μια αναγκη γι'αυτο το αγαπαμε. Αλλα δυστυχως δημιουργει εξαρτηση και οδηγει στην παχυσαρκια. Αρα και το συναισθημα της αγαπης που δημιουργει εξαρτηση δεν φερνει παντα καλο αποτελεσμα. ?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.707
Κριτικές
6
Like
11.134
Πόντοι
3.936
Ο Ωνάσης ήταν πολύ ομορφαντρας?? και για αυτό τον αγαπούσαν ολες?
0 Ωνασης οπως και ο Σ.Νταλί (καθενας με το ταλεντο του) ειχαν φτασει στο επιπεδο να γδυνονται οι γυναικες απο μονες τους. Χωρις πριν καν τις ακουμπησουν. Υπηρχαν και πολλες αλλες που παρακαλουσαν για να τους συναντησουν. Μονο με το ονομα και την παρουσια τους. Εσυ τωρα ποσες ζωες πρεπει να ξαναζησεις για να το καταφερεις αυτο. Αναρωτηθηκες ;
 
OP
OP
K

kostas2pros

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2015
Μηνύματα
34
Κριτικές
2
Like
77
Πόντοι
0
Το σλόγκαν διαφημισης "Η πρώτη σου αγάπη και παντοτινή" αφορά τους περισσότερους απο έμας. Δεν θα το ξεχάσω πιτσιρικάς ενα φιλί μου έδινε και πετούσα τρισευτυχισμένος για όλη την ημέρα. Έρωτας κ μετά Λάθη παιδικά και ανούσια μας χώρισαν. Μεγάλος τώρα την θυμάμαι. Δεν ξέρω αν την αγάπησα αλλά σίγουρα τέτοιο συναίσθημα δεν ξαναένιωσα ποτέ για οποιαδήποτε γυναίκα. Άλλο σε νοιάζομαι άλλο σε αγαπώ.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Οπως θα ελεγε κι ο Γιωργος Παπανδρεου αγαπη υπηρχε. Που πηγε η αγαπη; :upsidedown:
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Η γιαγιά μου είχε και εγγονούς , και εγγονές. Ορισμένες συμβουλές όμως , όπως το να προσέχεις να μην πληγωθείς , να μην βιάζεσαι κτλ , τις έδινε μόνο στα αγόρια .Επίσης όταν το έφερνε η κουβέντα ,έλεγε στους γονείς μας ,ότι την ευχή άντε και με μια καλή τύχη [ γάμος κτλ ] να την λέτε στα αγόρια γιατί αυτά την χρειάζονται , και όχι στα κορίτσια .

Αργότερα στο λύκειο είχα μια καθηγήτρια , [ μεγάλη σε ηλικία ] οπού συμπαθούσε περισσότερο τα αγόρια , και ήταν πιο ελαστική απέναντι μας .Όταν αυτός ο κύκλος έκλεισε , μια παρέα από συμμαθητές μου την χαιρετίσαμε , και την ευχαριστήσαμε για το ότι ενώ ήμασταν πιο ανώριμοι και ενίοτε κάναμε χαζομάρες εκείνη μας έδειχνε κατανόηση .

Η απάντηση της ήταν ότι , αχ βρε παιδιά , δεν είσαστε πιο ανώριμοι , πιο αθώοι είσαστε και πιο συναισθηματικοί [σε σχέση με τα κορίτσια ] και να προσέχετε .

Η ζωή αργότερα , απόδειξε , το πόσο δίκιο είχαν , και το ότι ήξεραν πολύ καλά το τι έλεγαν

Και ένα είναι το σίγουρο .

Ότι ένας άνδρας , που στην πορεία της ζωής του την είδε αλλιώς π.χ γαμάω και φεύγω , κοιτάζω μόνο την πάρτη μου , η ότι άλλο κτλ , είναι απλά το δημιούργημα μιας αδίστακτης καριόλας που του γάμησε την ζωή .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom