Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Subslave15

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες για όποιον ενδιαφέρεται η κυρία Vida έχει τα sessions με το μειωμένο κόστος στα 100 την ώρα για λίγες μέρες.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
459
Κριτικές
9
Like
413
Πόντοι
21

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
21
Like
16
Πόντοι
0
Μαγκες το προφίλ kallitoes στο ινστα είναι της findomqueen_irina_ το ίδιο άτομο είναι.
Και καλά σε βάζει σε ομαδική με της ‘φίλες’ της για να σας φάει πιο πολλά λεφτά Πως γίνετε και η δυο τους ίδιο νύχι και ίδιο σχήμα στα δάχτυλα του ποδιού
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
89
Like
102
Πόντοι
0
Μαγκες το προφίλ kallitoes στο ινστα είναι της findomqueen_irina_ το ίδιο άτομο είναι.
Και καλά σε βάζει σε ομαδική με της ‘φίλες’ της για να σας φάει πιο πολλά λεφτά Πως γίνετε και η δυο τους ίδιο νύχι και ίδιο σχήμα στα δάχτυλα του ποδιού
Karaoanoy, eva pragou, afentra.dimitra, mistress_ioanna κλπ.. Ολες αυτες ειναι κατα 99% scam. Και ποσες ακομα δηλαδη. Οποτε προσοχη με το insta και εννοειται ποτε "tribute".
 

micheleangelo_

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2023
Μηνύματα
21
Like
16
Πόντοι
0
Karaoanoy, eva pragou, afentra.dimitra, mistress_ioanna κλπ.. Ολες αυτες ειναι κατα 99% scam. Και ποσες ακομα δηλαδη. Οποτε προσοχη με το insta και εννοειται ποτε "tribute".
Ναι έτσι και αλλιώς δεν καυλωνω με το να τον παιζω πίσω από μια οθωνη. Μόνο συναντηση σεσιον με ενδιαφέρη .
 

cbt_gr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ξέρετε η κα Βίντα σε ποια περιοχή έχει τον χώρο της; Για εμάς τους εκτός Θεσσαλονίκης που μετακινούμαστε με άμαξα έχει μεγάλη σημασία... Μην μου πείτε γιατί δεν παίρνω τηλέφωνο να την ρωτήσω... Φανταστείτε να έπαιρνε ο καθένας "ναι γεια σας που βρίσκεστε? Α.. δεν με βολεύει γεια."
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
316
Like
365
Πόντοι
21
Καλησπέρα, ξέρετε η κα Βίντα σε ποια περιοχή έχει τον χώρο της; Για εμάς τους εκτός Θεσσαλονίκης που μετακινούμαστε με άμαξα έχει μεγάλη σημασία... Μην μου πείτε γιατί δεν παίρνω τηλέφωνο να την ρωτήσω... Φανταστείτε να έπαιρνε ο καθένας "ναι γεια σας που βρίσκεστε? Α.. δεν με βολεύει γεια."
Μακάρι να μπορούσα να σε βοηθήσω αλλά την βλέπω μόνο όταν έρχεται στην Αθήνα.
Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις και να ρωτήσεις την ίδια, μη φοβάσαι δε θα σε παρεξηγήσει αν δε σε βολεύει η περιοχή που βρίσκεται και φαντάζομαι δε θα είσαι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος που θα της κάνει αυτή την ερώτηση.
Αν είσαι αποφασισμένος να κάνεις session πάρε την τηλέφωνο και δε θα χάσεις γιατί η κοπέλα είναι top, άλλωστε ο καθένας που θέλει να την δει την ρωτάει μεταξύ άλλων "ναι γεια σας που βρίσκεστε;".
 

argihatz

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
9
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ξέρετε η κα Βίντα σε ποια περιοχή έχει τον χώρο της; Για εμάς τους εκτός Θεσσαλονίκης που μετακινούμαστε με άμαξα έχει μεγάλη σημασία... Μην μου πείτε γιατί δεν παίρνω τηλέφωνο να την ρωτήσω... Φανταστείτε να έπαιρνε ο καθένας "ναι γεια σας που βρίσκεστε? Α.. δεν με βολεύει γεια."
Όταν την είχα συναντήσει στο παρελθόν ήταν σε airbnb κοντά στον Βαρδάρι, δεν είχε δικό της χώρο. Αν έχει αλλάξει κάτι στην παρούσα φάση δεν το γνωρίζω
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
801
Like
288
Πόντοι
26
Χα που είναι βρε όλοι οι θαυμαστές που δεν ξέρουν ούτε σε ποια περιοχή δραστηριοποιείται ?αδερφε θα σου έλεγα αλλά δεν θέλω να σε πάρω στον λαιμό μου
 

Nikos40@

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2023
Μηνύματα
141
Like
298
Πόντοι
21
Καλησπέρα, ξέρετε η κα Βίντα σε ποια περιοχή έχει τον χώρο της; Για εμάς τους εκτός Θεσσαλονίκης που μετακινούμαστε με άμαξα έχει μεγάλη σημασία... Μην μου πείτε γιατί δεν παίρνω τηλέφωνο να την ρωτήσω... Φανταστείτε να έπαιρνε ο καθένας "ναι γεια σας που βρίσκεστε? Α.. δεν με βολεύει γεια."
κοντά στον σταθμό ΟΣΕ
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
159
Like
220
Πόντοι
21
Μάγκες για όποιον ενδιαφέρεται η κυρία Vida έχει τα sessions με το μειωμένο κόστος στα 100 την ώρα για λίγες μέρες.
Για καιρό θα το έχει .... και δε το λες και μειωμενο , μειωμενο θα ήταν αν το ειχε 80.
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
256
Κριτικές
21
Like
404
Πόντοι
4.180
Φιλε εγώ πήγα . Να ξέρεις ότι τα πόδια της είναι θεοστραβα και έχει κότσι στα πλάγια. Έφυγα και δεν καθησα
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
801
Like
288
Πόντοι
26
Φιλε εγώ πήγα . Να ξέρεις ότι τα πόδια της είναι θεοστραβα και έχει κότσι στα πλάγια. Έφυγα και δεν καθησα
Ωραίος και άλλος μου είπε τα ίδια σε προσωπικό μήνυμα ,νασαι καλά αδερφέ
 

john255

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
256
Κριτικές
21
Like
404
Πόντοι
4.180


Έχει πάει κανένας; Γνώμες;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom