Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Παιζει να εινσι η Λαμπρουκακη... Σε περιπτωση που ειναι αυτη...Αν πας αρκετες σελιδες πισω στο θρεντ θα διαβάσεις ακετα σχολια -διφορούμενα- για την κοπελα. Αναλογα τι σε πειθει πραττεις και αναλογα. Θα συμφωνήσω με τον φιλο forza23 οτι αν ειναι αυτη, πολυ δύσκολα ειναι 33. Δεν το λεω για αρνητικο απλα το αναφερω

Σε περίπτωση που πας, αν θες κανε ένα σχολιο για να ξερουμε αν αποτελει αξιολογη επιλογη.
 

serr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
Τριάντα χρονών ίσως να είναι, παραπάνω με τίποτε... και πολύ καλή στο στραπον, το έχει ... Και όμορφη
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
220
Like
368
Πόντοι
21
Παιζει να εινσι η Λαμπρουκακη... Σε περιπτωση που ειναι αυτη...Αν πας αρκετες σελιδες πισω στο θρεντ θα διαβάσεις ακετα σχολια -διφορούμενα- για την κοπελα. Αναλογα τι σε πειθει πραττεις και αναλογα. Θα συμφωνήσω με τον φιλο forza23 οτι αν ειναι αυτη, πολυ δύσκολα ειναι 33. Δεν το λεω για αρνητικο απλα το αναφερω

Σε περίπτωση που πας, αν θες κανε ένα σχολιο για να ξερουμε αν αποτελει αξιολογη επιλογη.
Αυτη ειναι η Λαμπρουκακη.....τωρα απο ηλικια την κοβω γυρω στα 35 με 40.Ειχα παει πριν καμια 5ετια αλλα χωρις strapon κατα τα αλλα στον αγωνα αυτα που ηθελα εγω με καλυψε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Αυτη ειναι η Λαμπρουκακη.....τωρα απο ηλικια την κοβω γυρω στα 35 με 40.Ειχα παει πριν καμια 5ετια αλλα χωρις strapon κατα τα αλλα στον αγωνα αυτα που ηθελα εγω με καλυψε...
Δεν περιέχεται στο πρόγραμμα της στραπον ή εσύ απλά δεν είσαι της φάσης; Είναι για σοφτ καταστάσεις εννοώ ή παίζει και πιο σκληρά προγράμματα; Από εμφάνιση; τιμή; χώρος;

*Θα μου πεις πριν μια πενταετία πήγες... Ότι και να μου πεις πιθανόν να μην ισχύουν πλέον.
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
220
Like
368
Πόντοι
21
Δεν περιέχεται στο πρόγραμμα της στραπον ή εσύ απλά δεν είσαι της φάσης; Είναι για σοφτ καταστάσεις εννοώ ή παίζει και πιο σκληρά προγράμματα; Από εμφάνιση; τιμή; χώρος;

*Θα μου πεις πριν μια πενταετία πήγες... Ότι και να μου πεις πιθανόν να μην ισχύουν πλέον.
Εχει στο προγραμμα κανονικα strapon απλα εγω δεν ηθελα....τωρα για ποιο σκληρα προγραματα εχει οτι ζητησεις απο εμφανιση τοτε ηταν νταρντανα δεν θα την ελεγες χοντρη αλλα ακουσα αργοτερα οτι εβαλε κιλα.Τιμη ηταν 50 ευρω αλλα σε ειπα χωρις strapon απο οτι με ειπε το κανονικο ηταν 80.Χωρος ηταν ενα διαμερισμα σε ενα στενο τις Μποτσαρη αλλα ακουσα πως εφυγε απο εκει τωρα που ειναι δεν ξερω...
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

serr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
22
Like
12
Πόντοι
0
σε καμία περίπτωση δεν μοιάζει για είκοσι αλλά ούτε και 40. την ξέρω χρόνια τόσα χρόνια παραμένει ίδια κούκλα. ΄Εχει χάσει κιλά είχε πρόβλημα με την υγεία της
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Έρχετε η ερίκα Σαλονίκη η αφέντρα που με έμαθε αυτσρχικό
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Τριάντα χρονών ίσως να είναι, παραπάνω με τίποτε... και πολύ καλή στο στραπον, το έχει ... Και όμορφη

Δηλαδή είναι κάτω από 30 και στο site γράφει 33;;; Οκ μας έπεισες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: iosiff

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
46
Like
44
Πόντοι
0
Παιζει να εινσι η Λαμπρουκακη... Σε περιπτωση που ειναι αυτη...Αν πας αρκετες σελιδες πισω στο θρεντ θα διαβάσεις ακετα σχολια -διφορούμενα- για την κοπελα. Αναλογα τι σε πειθει πραττεις και αναλογα. Θα συμφωνήσω με τον φιλο forza23 οτι αν ειναι αυτη, πολυ δύσκολα ειναι 33. Δεν το λεω για αρνητικο απλα το αναφερω

Σε περίπτωση που πας, αν θες κανε ένα σχολιο για να ξερουμε αν αποτελει αξιολογη επιλογη.
Φίλοι συναδέλφοι είχα καιρό να μπω..αν η εν λόγω κυρία είναι η ΚΥΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΥΚΑΚΗ επειδή τυχαίνει να την ξέρω πριν καν μπει στον χώρο του bdsm είναι 29 ετών και πολύ σπαθί σαν χαρακτήρας ασχέτως που εμείς σκοτωθηκαμε λόγω της πρώην μου που την ζήλευε και πάψαμε να είμαστε φίλοι και ΑΦΕΝΤΡΑ σκλάβος
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Παιζει να εινσι η Λαμπρουκακη... Σε περιπτωση που ειναι αυτη...Αν πας αρκετες σελιδες πισω στο θρεντ θα διαβάσεις ακετα σχολια -διφορούμενα- για την κοπελα. Αναλογα τι σε πειθει πραττεις και αναλογα. Θα συμφωνήσω με τον φιλο forza23 οτι αν ειναι αυτη, πολυ δύσκολα ειναι 33. Δεν το λεω για αρνητικο απλα το αναφερω

Σε περίπτωση που πας, αν θες κανε ένα σχολιο για να ξερουμε αν αποτελει αξιολογη επιλογη.
Το μαράκι είναι
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Έρχετε η Άρτεμις αν σας αρέσουν οι μπαμπάτσικες να πάτε καλή είναι
 

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
46
Like
44
Πόντοι
0
Όλοι την περιμένουμε τημ έρικα αλλά έρχετε και η άρτεμις
Προτιμάμε ερικα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαρτυριάρη λίγη εχεμύθεια βρε το ξέρουμε ποια είναι και την καταγωγή της και πολλά ακόμα
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Προτιμάμε ερικα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μαρτυριάρη λίγη εχεμύθεια βρε το ξέρουμε ποια είναι και την καταγωγή της και πολλά ακόμα
Όλοι την ξέρουμε ήθελε να γίνει σταρ στην τηλεόραση το μαράκι
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Όλοι την ξέρουμε ήθελε να γίνει σταρ στην τηλεόραση το μαράκι
Ρε μπαγλαμά, μη λες προσωπικά δεδομένα δημόσια. Το τι ξέρεις και το τι ξέρω, ειδικά σε αυτόν το χώρο, είναι δικό μας θέμα, δεν το μεταφέρουμε προς τα έξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom