Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Kαλά το ότι ήταν το Μαράκι και ότι ήθελε να γίνει σταρ, δεν το λές και προσωπικό δεδομένο...
Αλλού είναι τα εγκλήματα φίλε
Στην τηλεόραση βγήκε και τα είπε δεν έγραψα ούτε επίθετο ούτε που μένει
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
429
Like
540
Πόντοι
81
Γούστα είναι λίγα κιλά να πάρει η vida αλλά είμαι η πιο ψηλή αφέντρα στην Ελλάδα
Γνώμη σου και γνώμη μου, ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε για να μη ζαλίζουμε τους υπόλοιπους του forum με τα κιλά και το σώμα της κυρίας Vida.
Άλλωστε όποιος την έχει επισκεφτεί γνωρίζει τι κορμί και τι πρόσωπο έχει...
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Μπουνταλά είναι παράνομες η αστυνομία μόνο αν γίνει καρφωτή θα ασχοληθεί
ελα, σώπα, τι λες; είναι παράνομες; μένω έκπληκτος... πάμε να τις δώσουμε στο σδοε τότε, να γεμίσει τα κουφάρια του ο Κούλης...
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Στην τηλεόραση βγήκε και τα είπε δεν έγραψα ούτε επίθετο ούτε που μένει

Γνώμη σου και γνώμη μου, ας συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε για να μη ζαλίζουμε τους υπόλοιπους του forum με τα κιλά και το σώμα της κυρίας Vida.
Άλλωστε όποιος την έχει επισκεφτεί γνωρίζει τι κορμί και τι πρόσωπο έχει...
Την έχω επισκεφτεί την vida
ελα, σώπα, τι λες; είναι παράνομες; μένω έκπληκτος... πάμε να τις δώσουμε στο σδοε τότε, να γεμίσει τα κουφάρια του ο Κούλης...
Δεν δίνουμε καμία αν είναι υγιής αλλά είναι παράνομες
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Δεν δίνουμε καμία αν είναι υγιής αλλά είναι παράνομες
Βρε μπαγλαμά, δε λες κάτι που δεν το ξέρουμε όλοι. Εσένα περιμέναμε να μας πεις ότι η πορνεία στην Ελλάδα, πλην των νόμιμων οίκων ανοχής, είναι παράνομη; Σου ξαναλέω, ΌΛΟΙ ξέρουν τις παράνομες, ΌΛΕΣ τους ανεξαιρέτως. Άντε, ξεκόλλα τώρα και προχώρα παρακάτω.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Βρε μπαγλαμά, δε λες κάτι που δεν το ξέρουμε όλοι. Εσένα περιμέναμε να μας πεις ότι η πορνεία στην Ελλάδα, πλην των νόμιμων οίκων ανοχής, είναι παράνομη; Σου ξαναλέω, ΌΛΟΙ ξέρουν τις παράνομες, ΌΛΕΣ τους ανεξαιρέτως. Άντε, ξεκόλλα τώρα και προχώρα παρακάτω.
Να είναι υγιής όχι άρρωστες
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Να είναι υγιής όχι άρρωστες
Να στο πω διαφορετικά; Είτε είναι υγιής, είτε άρρωστες, εσύ 1 βδομάδα μετά θα το μάθεις, οπότε από τη στιγμή που φοβάσαι, τον πούλο από το μπου και τα cg/ct/φετίχ.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Να στο πω διαφορετικά; Είτε είναι υγιής, είτε άρρωστες, εσύ 1 βδομάδα μετά θα το μάθεις, οπότε από τη στιγμή που φοβάσαι, τον πούλο από το μπου και τα cg/ct/φετίχ.
Φαίνετε πια είναι άρρωστη χιλιοτρυπημένη σε όλο της το σώμα
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Φαίνετε πια είναι άρρωστη χιλιοτρυπημένη σε όλο της το σώμα
Καλά, εντάξει, ότι πεις, μας έπεισες. :jerking: Ο ουρανός είναι ροζ, πουά, με μπλε βούλες για σένα, και το μικρό πόνυ τον κόσμο ενώνει.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Βρε μπαγλαμά, δε λες κάτι που δεν το ξέρουμε όλοι. Εσένα περιμέναμε να μας πεις ότι η πορνεία στην Ελλάδα, πλην των νόμιμων οίκων ανοχής, είναι παράνομη; Σου ξαναλέω, ΌΛΟΙ ξέρουν τις παράνομες, ΌΛΕΣ τους ανεξαιρέτως. Άντε, ξεκόλλα τώρα και προχώρα παρακάτω.
Δεν είναι όλες η Άρτεμις δεν είναι παράνομη
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Ρε τύποι να κάνω μια ερώτηση .... ΓΙΑΤΙ;;;;;;;;;;;;;;
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Περνάει γιατρούς δεν είναι άρρωστη ούτε τρυπημένη
KAI; Αυτό δεν την κάνει νόμιμη, ο νόμος περί εκδιδομένων προσώπων έχει πολύ συγκεκριμένους κανόνες για να θεωρηθείς νόμιμη εκδιδόμενη. Πέραν λοιπών των συχνών και τακτικών υγειονομικών εξετάσεων, πρέπει να δηλωθεί στην περιφέρεια, και να δηλωθεί ότι θα εργαστεί σε νόμιμο οίκο ανοχής (συγκεκριμένη βάρδια κιόλας). Οι εξετάσεις είναι το 1/3 λοιπόν της νομιμότητας, και στα μάτια του νομοθέτη, συνεχίζει η Άρτεμις, και η κάθε Άρτεμις, Έρικα, Ίσιδα, Αλεξάνδρα, κλπ. να παρανομούν.

Αν δεν ξέρεις, ΜΗ μιλάς.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
KAI; Αυτό δεν την κάνει νόμιμη, ο νόμος περί εκδιδομένων προσώπων έχει πολύ συγκεκριμένους κανόνες για να θεωρηθείς νόμιμη εκδιδόμενη. Πέραν λοιπών των συχνών και τακτικών υγειονομικών εξετάσεων, πρέπει να δηλωθεί στην περιφέρεια, και να δηλωθεί ότι θα εργαστεί σε νόμιμο οίκο ανοχής (συγκεκριμένη βάρδια κιόλας). Οι εξετάσεις είναι το 1/3 λοιπόν της νομιμότητας, και στα μάτια του νομοθέτη, συνεχίζει η Άρτεμις, και η κάθε Άρτεμις, Έρικα, Ίσιδα, Αλεξάνδρα, κλπ. να παρανομούν.

Αν δεν ξέρεις, ΜΗ μιλάς.
Περνάει γιατρούς η Άρτεμις οι άλλες περνάνε?
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Αντιλαμβάνεσαι ότι νομικά το να κάνεις εξετάσεις δε σε κάνει νόμιμο, έτσι δεν είναι;
Άλλο σε ρώτησα οι άλλες περνάνε από γιατρό? Και γιατί κακολογείς την Αλεξάνδρα δεν μπορεί να απαντήσει προς το παρόν ,από τις πρώτες που ήρθε Σαλονίκη και εσύ λες ότι είσαι αφέντης μπερδεμένα με τα λες
 

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.123
Κριτικές
10
Like
2.808
Πόντοι
3.665
Άλλο σε ρώτησα οι άλλες περνάνε από γιατρό? Και γιατί κακολογείς την Αλεξάνδρα δεν μπορεί να απαντήσει προς το παρόν ,από τις πρώτες που ήρθε Σαλονίκη και εσύ λες ότι είσαι αφέντης μπερδεμένα με τα λες
Πού θέλεις να ξέρω τι κάνει η καθεμιά τους; Δεν με απασχολεί τι κάνουν αυτές, αλλά τι κάνω εγώ τύπε. Όσο εγώ πηγαίνω με υγιής εκδιδόμενες, είτε έχουν ταττού, είτε όχι, μου είναι παντελώς αδιάφορο το πότε είναι η τελευταία εργαστηριακή μελέτη, μάντεψε γιατί, γιατί ακριβώς δε δείχνει ΕΚΕΙΝΗ τη γαμημένη στιγμή που είμαι μαζί της εάν νοσεί. Άρα και εξετάσεις να μου δώσει, μου δείχνει στίγμα μέχρι και την ημερομηνία των εξετάσεων. Πιο μετά, ούτε η ίδια, ούτε εσύ, ούτε κανένας ιατρός στον κόσμο δεν υπογράφει ότι είναι υγιής.
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
288
Like
163
Πόντοι
1
Πού θέλεις να ξέρω τι κάνει η καθεμιά τους; Δεν με απασχολεί τι κάνουν αυτές, αλλά τι κάνω εγώ τύπε. Όσο εγώ πηγαίνω με υγιής εκδιδόμενες, είτε έχουν ταττού, είτε όχι, μου είναι παντελώς αδιάφορο το πότε είναι η τελευταία εργαστηριακή μελέτη, μάντεψε γιατί, γιατί ακριβώς δε δείχνει ΕΚΕΙΝΗ τη γαμημένη στιγμή που είμαι μαζί της εάν νοσεί. Άρα και εξετάσεις να μου δώσει, μου δείχνει στίγμα μέχρι και την ημερομηνία των εξετάσεων. Πιο μετά, ούτε η ίδια, ούτε εσύ, ούτε κανένας ιατρός στον κόσμο δεν υπογράφει ότι είναι υγιής.

Πού θέλεις να ξέρω τι κάνει η καθεμιά τους; Δεν με απασχολεί τι κάνουν αυτές, αλλά τι κάνω εγώ τύπε. Όσο εγώ πηγαίνω με υγιής εκδιδόμενες, είτε έχουν ταττού, είτε όχι, μου είναι παντελώς αδιάφορο το πότε είναι η τελευταία εργαστηριακή μελέτη, μάντεψε γιατί, γιατί ακριβώς δε δείχνει ΕΚΕΙΝΗ τη γαμημένη στιγμή που είμαι μαζί της εάν νοσεί. Άρα και εξετάσεις να μου δώσει, μου δείχνει στίγμα μέχρι και την ημερομηνία των εξετάσεων. Πιο μετά, ούτε η ίδια, ούτε εσύ, ούτε κανένας ιατρός στον κόσμο δεν υπογράφει ότι είναι υγιής.
Δεν έχεις και άδικο αλλά μια εικόνα η μία φωτογραφία λένε πολλά και νιώθω πιο ασφαλής αν περνάει γιατρό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom