Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Jdilllil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2015
Μηνύματα
621
Like
2.054
Πόντοι
446
Αν δεν έχεις πρόβλημα με τα πολλά κιλά ,εμφάνιση gothic style είναι ok
Επειδή πρέπει να λέγονται και αυτά σε επιβεβαιώνω. Είναι όπως ακριβώς τα είπες. Εγώ για πόδομαλακια πήγα αλλά δεν τρελάθηκα. Φυσικά είμαι άπειρος και δεν γνωρίζω αν είναι καλή στις άλλες υπηρεσίες. Στραπον κτλ.
Να είστε καλά
 

nick82ab

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2022
Μηνύματα
6
Like
5
Πόντοι
0
Πριν κανα δυο μήνες που είχα μιλήσει μαζί τους, ζητούσανε τρελά λεφτά... ακόμα στα ίδια επίπεδα είναι ή πέσανε οι τιμές;
 

Jdilllil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2015
Μηνύματα
621
Like
2.054
Πόντοι
446
Πριν κανα δυο μήνες που είχα μιλήσει μαζί τους, ζητούσανε τρελά λεφτά... ακόμα στα ίδια επίπεδα είναι ή πέσανε οι τιμές;
Εγώ διπλό δεν ζήτησα αδερφέ. 80 για μια ποδομαλακια έδωσα..
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21
Αν δεν έχεις πρόβλημα με τα πολλά κιλά ,εμφάνιση gothic style είναι ok
Μόνο τα κιλά είναι το πρόβλημα ; Η μια εχει πατουσες σαν ντονατς και η άλλη σαν τους σκελετους των εξωγηινων που βρηκαν στο Μεξικό . Οχι ρε μπρό με τίποτα δε τα εδινα καλύτερα να τον παίξω βλεποντας τα πόδια της Θεανως στο facebook
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Μόνο τα κιλά είναι το πρόβλημα ; Η μια εχει πατουσες σαν ντονατς και η άλλη σαν τους σκελετους των εξωγηινων που βρηκαν στο Μεξικό . Οχι ρε μπρό με τίποτα δε τα εδινα καλύτερα να τον παίξω βλεποντας τα πόδια της Θεανως στο facebook
Συμφωνώ μαζί σου ,έτσι ακριβώς είναι εγώ προσωπικά έφυγα
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
99
Like
106
Πόντοι
0
Μόνο τα κιλά είναι το πρόβλημα ; Η μια εχει πατουσες σαν ντονατς και η άλλη σαν τους σκελετους των εξωγηινων που βρηκαν στο Μεξικό . Οχι ρε μπρό με τίποτα δε τα εδινα καλύτερα να τον παίξω βλεποντας τα πόδια της Θεανως στο facebook
Χαχαχα φιλε και εγω αυτο ηθελα να σχολιασω, ειδα τις φωτογραφιες και λεω "Μπλιαξ, τι ασχημες πατουσες ειναι αυτες?!" Επισης αν και αυτη η Vida η αφεντρα φαινεται να εχει πολυ ομορφα χαρακτηριστικα προσωπου κλπ, οι πατουσες της προσωπικα δεν μου αρεσουν ΚΑΘΟΛΟΥ. Δυστυχως θεσσαλονικη δυσκολα θα βρει κανεις καλα πατουσακια.
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21
Χαχαχα φιλε και εγω αυτο ηθελα να σχολιασω, ειδα τις φωτογραφιες και λεω "Μπλιαξ, τι ασχημες πατουσες ειναι αυτες?!" Επισης αν και αυτη η Vida η αφεντρα φαινεται να εχει πολυ ομορφα χαρακτηριστικα προσωπου κλπ, οι πατουσες της προσωπικα δεν μου αρεσουν ΚΑΘΟΛΟΥ. Δυστυχως θεσσαλονικη δυσκολα θα βρει κανεις καλα πατουσακια.
Δεν υπάρχει σωτηρία εδω, το εχω ξαναπει αντι να πετάμε τα λεφτά στα μπάζα τα μαζευουμε , ΚΤΕΛ και κατεβαινουμε χαβουζα . Με 60 ευρω σε χωνει η Θεανω τις ποδάρες της στη μουρη για 40 λεπτά και πας στον παράδεισο
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Ρε γαμωτο γιατι δεν ανεβαινει ποτε η Θεανω εστω μια φορα? Θραυση θα κανει...Τεσπα, νομιζω η Αριαδνη ειναι πολυ τιμια επιλογη εδω πανω, εχει υπεροχες νο40 πατουσες, της αρεσει η ποδολαγνεια και χρεωνει τα μισα απο ολες τις αρπαχτες εκει εξω και ειναι αρκετα φιλικη. Τωρα με τις πλημμυρες Θεσσαλια ξερετε τι παιζει με τα μεταφορικα τρενο κτελ? Νομιζ πρεπει να πας απο δυτικα μεσω Κορινθου για να πας Αθηνα.
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.159
Like
4.707
Πόντοι
1.756
Ρε γαμωτο γιατι δεν ανεβαινει ποτε η Θεανω εστω μια φορα? Θραυση θα κανει...Τεσπα, νομιζω η Αριαδνη ειναι πολυ τιμια επιλογη εδω πανω, εχει υπεροχες νο40 πατουσες, της αρεσει η ποδολαγνεια και χρεωνει τα μισα απο ολες τις αρπαχτες εκει εξω και ειναι αρκετα φιλικη. Τωρα με τις πλημμυρες Θεσσαλια ξερετε τι παιζει με τα μεταφορικα τρενο κτελ? Νομιζ πρεπει να πας απο δυτικα μεσω Κορινθου για να πας Αθηνα.
ποια ειναι η αριαδνη τυπε? πως την βρισκουμε??
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21
Ρε γαμωτο γιατι δεν ανεβαινει ποτε η Θεανω εστω μια φορα? Θραυση θα κανει...Τεσπα, νομιζω η Αριαδνη ειναι πολυ τιμια επιλογη εδω πανω, εχει υπεροχες νο40 πατουσες, της αρεσει η ποδολαγνεια και χρεωνει τα μισα απο ολες τις αρπαχτες εκει εξω και ειναι αρκετα φιλικη. Τωρα με τις πλημμυρες Θεσσαλια ξερετε τι παιζει με τα μεταφορικα τρενο κτελ? Νομιζ πρεπει να πας απο δυτικα μεσω Κορινθου για να πας Αθηνα.
H Ariadni είναι ότι πιο τιμιο εχουμε εδω αλλά κανει περιορισμένα πράγματα. Βεβαια για ποδολαγνους απο το να πετάνε τα λεφτα τους στις σαβουρες εννοείται Αριαδνη. Οσο για η Θεανω γιατι να ανέβει ; Λες να μη τα βγάζει τα φράγκα κάτω στη χαβουζα ;
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
H Ariadni είναι ότι πιο τιμιο εχουμε εδω αλλά κανει περιορισμένα πράγματα. Βεβαια για ποδολαγνους απο το να πετάνε τα λεφτα τους στις σαβουρες εννοείται Αριαδνη. Οσο για η Θεανω γιατι να ανέβει ; Λες να μη τα βγάζει τα φράγκα κάτω στη χαβουζα ;
Οχι ρε δεν το λεω γι αυτο, απλα θα ειχε μεγαλη επιτυχια δω πανω αν ποτε αποφασιζε να περασει να μας κανει ανθρωπους και δω πανω. Πως η Ερικα ανεβαινε συχνα τα παλια ενδοξα χρονια? Νομιζω μαλιστα οτι καποτε παιχτηκε πραγματι να περασει η Θεανω αλλα ακυρωθηκε τελικα, μπορει να κανω και λαθος.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
963
Like
4.676
Πόντοι
446
Καλημέρα σε όλους και καλή Κυριακή να έχουμε.

Όσοι επιθυμούν να βρεθούν στα πόδια μου....
Από 28/9/23 - 8/10/23 θα βρίσκομαι κοντά σας...
1695541019641.jpg
 

Podolagnos999

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
99
Like
106
Πόντοι
0
Μια επισης πολυ τιμια επιλογη (αν και δεν εχω δοκιμασει ποτε απο αυτα που βλεπω λεω) ειναι ενα μιλφακι που εχει νημα με ονομα Ζωη Πενηνταρα. Απανταει ωραια στα μηνυματα, εχει τουλαχιστον κατ εμε πολυ ομορφα πατουσακια και φαινεται να απολαμβανει την ποδολαγνεια καθως εχει ανεβασει πολυ υλικο. Και επειδη το νημα της εχει 246 σελιδες για να μη ψαχνετε εσεις, καθισα και εψαξα εγω για σας ρε αλητες, παραθετω υλικο.






ΥΓ: Αν εχει παει κανεις η παει στο κοντινο μελλον ας πει εμπειριες
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Καλημέρα σε όλους και καλή Κυριακή να έχουμε.

Όσοι επιθυμούν να βρεθούν στα πόδια μου....
Από 28/9/23 - 8/10/23 θα βρίσκομαι κοντά σας...
1695541019641.jpg
Ε Π Ι Τ Ε Λ Ο Υ Σ!!!! Η Θεά ΙΣΙΔΑ ΚΑΡΡΑ Θεσσαλονική!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Οχι ρε δεν το λεω γι αυτο, απλα θα ειχε μεγαλη επιτυχια δω πανω αν ποτε αποφασιζε να περασει να μας κανει ανθρωπους και δω πανω. Πως η Ερικα ανεβαινε συχνα τα παλια ενδοξα χρονια? Νομιζω μαλιστα οτι καποτε παιχτηκε πραγματι να περασει η Θεανω αλλα ακυρωθηκε τελικα, μπορει να κανω και λαθος.
Ναι όντως ήταν να έρθει και δυστυχώς ακυρώθηκε
 

tomfoorerry

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
32
Like
30
Πόντοι
0
Λοιπον πρεπει να δημιουργηθει ενα κοινωφελες ταμειο για να φερουμε τη Θεανω τουρ στη Θεσ/νικη...Θα το εισηγηθω στο υπουργειο Πολιτισμου...για την αναβαθμιση του επιπεδου πνευματικης καλλιεργειας του πληθυσμου της Β. Ελλαδας βεβαιως βεβαιως.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Λοιπον πρεπει να δημιουργηθει ενα κοινωφελες ταμειο για να φερουμε τη Θεανω τουρ στη Θεσ/νικη...Θα το εισηγηθω στο υπουργειο Πολιτισμου...για την αναβαθμιση του επιπεδου πνευματικης καλλιεργειας του πληθυσμου της Β. Ελλαδας βεβαιως βεβαιως.
Εγώ συμφωνώ, να πάρετε στη Θεσσαλονίκη την κυρία Θεανώ και όποιες άλλες κυρίες θέλετε αρκεί να πείσετε την κυρία Vida να μετακομίσει στην Αθήνα. :wink:
 

Leonidas98

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
17
Like
18
Πόντοι
0
Μια επισης πολυ τιμια επιλογη (αν και δεν εχω δοκιμασει ποτε απο αυτα που βλεπω λεω) ειναι ενα μιλφακι που εχει νημα με ονομα Ζωη Πενηνταρα. Απανταει ωραια στα μηνυματα, εχει τουλαχιστον κατ εμε πολυ ομορφα πατουσακια και φαινεται να απολαμβανει την ποδολαγνεια καθως εχει ανεβασει πολυ υλικο. Και επειδη το νημα της εχει 246 σελιδες για να μη ψαχνετε εσεις, καθισα και εψαξα εγω για σας ρε αλητες, παραθετω υλικο.



https://xenstorage.bourdela.com/dat...1/741308-f01af19e9d686fe11de7a21ac887ef36.mp4


ΥΓ: Αν εχει παει κανεις η παει στο κοντινο μελλον ας πει εμπειριες
Φιλαράκο έχω πάει εγώ αρκετές φορές οι Πατούσες τις είναι απο τις πιο όμορφες που έχω δει ποτέ μεγάλες και χορταστικές . Αλλά να τονίσω ΔΕΝ είναι αφέντρα . Πας εκεί και τις λες εσυ τα ενδιαφέροντα σου δεν θα το έλεγα ότι είναι dominant είναι γλυκιά γυναίκα . Ε‘γώ παντως για ποδό λαγνεία που πάω δεν την χορταίνω .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom