Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Τίμησε κανείς την αφέντρα αρτεμις να μας πει εντυπώσεις η πάλι θα γκρινιάζουμε μετά ότι δεν έρχονται πια αφέντρες από την Αθήνα ?
 

Tony Corleone

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2020
Μηνύματα
478
Like
749
Πόντοι
81
Τίμησε κανείς την αφέντρα αρτεμις να μας πει εντυπώσεις η πάλι θα γκρινιάζουμε μετά ότι δεν έρχονται πια αφέντρες από την Αθήνα ?
Εγω θα σου ελεγα να τιμησεις καμια άλλη Η κράτα τα φραγκα και έλα Αθηνα.....
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Τίμησε κανείς την αφέντρα αρτεμις να μας πει εντυπώσεις η πάλι θα γκρινιάζουμε μετά ότι δεν έρχονται πια αφέντρες από την Αθήνα ?
\
Εγω θα σου ελεγα να τιμησεις καμια άλλη Η κράτα τα φραγκα και έλα Αθηνα.....
Όντως, η κυρία Άρτεμις θυμίζει περισσότερο το θωρηκτό Ποτέμκιν.
 

jeerybelly

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2023
Μηνύματα
63
Like
117
Πόντοι
0

Archiep

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Ποια ειναι η Έμμα?
Ποια ειναι η Ίντα?

Υπαρχουν λινκς?
Λοιπόν επειδή έχω πάει με πολλές από Θεσσαλονίκη θα σας πω ποιες αξίζουν και ποιες όχι... νούμερο 1 είναι η Έμμα η οποία δεν αποκαλείτε αφέντρα αλλά είναι φοβερή στο παιχνίδι με το μυαλό..η ίντα είναι καλουτσικη αλλά υπερβολικά αδύνατη και δεν θα ξαναπήγαιν
α..η Σεσίλια δεν κάνει..η σιλβιρις και κατ. Την κατ δεν την δοκίμασα αλλά δεν μου φάνηκε να το έχει ..η σιλβιρις από την αλλη κάνει καλή προσπάθεια αλλά πρωτον είναι χοντρή και δεύτερον και συμαντηκοτερο το σπίτι ήταν θεοβρομικο...δεν έχω δει πουθενά τόσο βρόμικο πατωμα... μακριά
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
Λοιπόν επειδή έχω πάει με πολλές από Θεσσαλονίκη θα σας πω ποιες αξίζουν και ποιες όχι... νούμερο 1 είναι η Έμμα η οποία δεν αποκαλείτε αφέντρα αλλά είναι φοβερή στο παιχνίδι με το μυαλό..η ίντα είναι καλουτσικη αλλά υπερβολικά αδύνατη και δεν θα ξαναπήγαιν
α..η Σεσίλια δεν κάνει..η σιλβιρις και κατ. Την κατ δεν την δοκίμασα αλλά δεν μου φάνηκε να το έχει ..η σιλβιρις από την αλλη κάνει καλή προσπάθεια αλλά πρωτον είναι χοντρή και δεύτερον και συμαντηκοτερο το σπίτι ήταν θεοβρομικο...δεν έχω δει πουθενά τόσο βρόμικο πατωμα... μακριά
που θα βρω την εμμα?
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
848
Like
373
Πόντοι
26
Άστο ,να είχαμε να λέγαμε και να διαφημίζουμε
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
που θα βρω την εμμα?
στο golden lips στα σπιτακια στο μυλο...Αλλα πλέον μάλλον κάνει γκεστ εμφανίσεις. Στο άλλο site μπορείς να βρεις ωραρια και κυρίως πότε κάνει εμφανίσεις. Τούμπανο εμφανισιακά και το έχει το αυταρχικόι. Πολύ καλύτερη από πολλές επαγγελματίες αφέντρες....
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
στο golden lips στα σπιτακια στο μυλο...Αλλα πλέον μάλλον κάνει γκεστ εμφανίσεις. Στο άλλο site μπορείς να βρεις ωραρια και κυρίως πότε κάνει εμφανίσεις. Τούμπανο εμφανισιακά και το έχει το αυταρχικόι. Πολύ καλύτερη από πολλές επαγγελματίες αφέντρες....
στο fi_nd gi_rls? την βρηκα εκει αλλα δεν εχει ωραριο και που δουλειυει....ουτε στο golden lips γραφει καποια μερα να δουλευει
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
στο fi_nd gi_rls? την βρηκα εκει αλλα δεν εχει ωραριο και που δουλειυει....ουτε στο golden lips γραφει καποια μερα να δουλευει
ναι λειπει αρκετο καιρο. Καποτε ηταν σταθερη. Τωρα ερχεται 3-4 βδομαδες και φευγει παλι. Δοκιμασε και εβελινα απο τα case d' amore. Καλη περιπτωση
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
ναι λειπει αρκετο καιρο. Καποτε ηταν σταθερη. Τωρα ερχεται 3-4 βδομαδες και φευγει παλι. Δοκιμασε και εβελινα απο τα case d' amore. Καλη περιπτωση
υπαρχει καποια που να ειναι σε σπιτι κανονικο?
 

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
ναι λειπει αρκετο καιρο. Καποτε ηταν σταθερη. Τωρα ερχεται 3-4 βδομαδες και φευγει παλι. Δοκιμασε και εβελινα απο τα case d' amore. Καλη περιπτωση
μπηκα ειδα την εβελινα που λες...πεσμενο κωλο βλεπω και τερμα αγυμναστη :(
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
μπηκα ειδα την εβελινα που λες...πεσμενο κωλο βλεπω και τερμα αγυμναστη :(
Απο φωτο δεν βγαζεις ακρη... Εμφανισιακα ειναι λιγο χαλαρη και ισως έχει λιγη κοιλιτσα. Εχω καιρο να παω και δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι. Εγω την θεωρω αρκετα εμφανισιμη. Ψηλή ξανθιά με όμορφο πρόσωπο και απιστευτο στηθος. Στο δωματιο πολυ καλη. Εχει ποικιλια σε οργανα και το εχει το αυταρχικο (και όχι μόνο) αν της εξηγησεις τι θες. Εμμα δεν ειναι....Αλλα θεωρω οτι ειναι καλη περιπτωση. Εξαρταται βεβαια και τι ψαχνεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

skgmaniac7

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
66
Like
104
Πόντοι
0
Απο φωτο δεν βγαζεις ακρη... Εμφανισιακα ειναι λιγο χαλαρη και ισως έχει λιγη κοιλιτσα. Εχω καιρο να παω και δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι. Εγω την θεωρω αρκετα εμφανισιμη. Ψηλή ξανθιά με όμορφο πρόσωπο και απιστευτο στηθος. Στο δωματιο πολυ καλη. Εχει ποικιλια σε οργανα και το εχει το αυταρχικο (και όχι μόνο) αν της εξηγησεις τι θες. Εμμα δεν ειναι....Αλλα θεωρω οτι ειναι καλη περιπτωση. Εξαρταται βεβαια και τι ψαχνεις
Άλλη επιλογή δεν έχουμε εδώ ε; Που να δέχεται σε σπίτι ξενοδοχείο κλπ
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Αα όχι δεν μου αρέσει εμφανισιακά καθόλου και δεν γαμας κιόλας
Σε ενα μηνα ανεβαινει Θεσ/νικη και η Isida Kara που ειναι κορυφαια Αφεντρα και αξιζει στανταρ να κλεισεις σεσσιον. Παντως δεν προσφερει σεξ.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
963
Like
4.676
Πόντοι
446
Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους

Από 28 Σεπτεμβρίου έως και 8 Οκτωβρίου θα βρίσκομαι κοντά σας.

Όσοι επιθυμούν να βρεθούν στα πόδια μου, ένα μήνυμα εδώ για να σας στείλω το τηλέφωνο επικοινωνίας για πληροφορίες.

Ευχαριστώ
Αφεντρα Ίσιδα Καρρά
 

Zois91

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
37
Like
16
Πόντοι
0
Είναι μια κοπέλα κάνει και τα δύο δεν την λες Αφεντρα αλλά υπάρχει συνεννόηση και η καθαρή ψάξε με το όνομα Εύα Θεσσαλονίκη Ξανθιά είναι αν επιτρέπεται λινκ μπορώ να σας βάλω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom