Νέα

Αφέντρες στην Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Πρέπει να πιάνουμε τα άκρα ?και ναι οποίος έχει μάτια βλέπει
Πάλι καλά που συμφωνούμε στο ότι όποιος έχει μάτια βλέπει, ο φανατισμός δεν κάνει καλό, τόσο στις ομάδες όσο και στις αφέντρες, καλή σου μέρα.
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Αυτή φίλε παίζει να την βασανισουμε και να την γαμησουμε εμείς ;
Η μόνο με πουστηδες πάει ;
Τι να σου πω, δεν ξέρω με ποιους πάει όπως δεν ξέρω και αν πάει με πούστηδες, αν και όταν πας να την ρωτήσεις αυτοπροσώπως.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
11
Like
18.781
Πόντοι
3.796
Τι να σου πω, δεν ξέρω με ποιους πάει όπως δεν ξέρω και αν πάει με πούστηδες, αν και όταν πας να την ρωτήσεις αυτοπροσώπως.
Άμα δεν γαμιεται τι να πάω να κάνω ;
Άμα είναι να πληρώσω για να κάνουμε ναυτικούς κόμπους τα κάνω και σπίτι μου
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Αφέντρα Έλσα ή Ελισάβετ, στη Σταυρούπολη στο μαγαζί Vana Spa. Από 150 ευρώ και πάνω ταρίφα, στους υπόλοιπους αρνείται λόγω υποτίθεται γάμου!
 

ARIS4EVER

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
168
Like
248
Πόντοι
21

ffsub

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
52
Like
196
Πόντοι
0
Πως να μην υπάρχει παρακμή διαβασε για παράδειγμα τι γράφει παπραπανω ο @DEWARSS και θα καταλάβεις . Οταν δεν υπάρχει κοινό που να γνωριζει τι σκηνή να διαμορφωθεί ;;;
Μάλλον τύποι σαν τον DEWARSS που λες δεν πρόκειται να διαμορφώσουν καμια σκηνή πολύ απλά γιατί δε νομίζω να ενδιάφερεται για τέτοια πράγματα. Προφανώς να δημιουργήσει ένταση (για πλάκα;) θέλει... Σαν να μπει ένας vegetarian σε συζήτηση για κοψίδια ή ένας κρεατοφάγος σε συζήτηση για vegan συνταγές. (Για να είμαστε και δίκαιοι)
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.979
Κριτικές
2
Like
5.985
Πόντοι
1.056
Αν μου παρουσιάζεις ένα μοντέλο σαν τον Στάθη Ψάλτη σε αφέντρα τι να σου γράψω; Όποιος έχει μάτια βλέπει. Βέβαια εσένα μπορεί να σου αρέσουν οι παχουλές, οπότε σηκώνω τα χέρια ψηλά.

Ποια είναι η αφέντρα Στάθης Ψάλτης;
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Ποια είναι η αφέντρα Στάθης Ψάλτης;
Καμιά, απλά ένας συναγωνιστής ήθελε να μου παρουσιάσει ένα μοντέλο σαν την κυρία Vida λες και είναι ο Στάθης Ψάλτης σε αφέντρα. Η κυρία Vida, για τα δικά μου γούστα, έχει top εμφάνιση.
 

Λουκι λουξ

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα
215
Like
179
Πόντοι
1
Δεν κανουν οι περισσότερες για αφεντρες.
Ειδικα για να γινει αφεντρα πρωτον πρέπει να της αρεσει αυτο που κανει να εχει φαντασία να εχει παρακολουθήσει πολλα σενσιον εστω και στο ιντερνετ να έχει αποκτήσει εμπειρία ισως και για αρχη να ηταν μαζι με μια έμπειρη αφεντρα πρακτικα για να μάθει.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Καμιά, απλά ένας συναγωνιστής ήθελε να μου παρουσιάσει ένα μοντέλο σαν την κυρία Vida λες και είναι ο Στάθης Ψάλτης σε αφέντρα. Η κυρία Vida, για τα δικά μου γούστα, έχει top εμφάνιση
Δεν παρουσίασα σε κανέναν τίποτα ,εσυ προσπαθείς σε πάμπολλα μηνύματα σου να μας παρουσιάσεις ένα σκουπόξυλο για μοντέλο
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Δεν παρουσίασα σε κανέναν τίποτα ,εσυ προσπαθείς σε πάμπολλα μηνύματα σου να μας παρουσιάσεις ένα σκουπόξυλο για μοντέλο
Ότι πεις, θα σου φέρω αντίρρηση εγώ; Εδώ μου την έβγαλες τάπα στο σκουπόξυλο θα κολλήσουμε; Θες να γράψω μήπως ότι μοιάζει στην Όλιβ του Ποπάυ για να ευχαριστηθείς;
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Ότι πεις, θα σου φέρω αντίρρηση εγώ; Εδώ μου την έβγαλες τάπα στο σκουπόξυλο θα κολλήσουμε; Θες να γράψω μήπως ότι μοιάζει στην Όλιβ του Ποπάυ για να ευχαριστηθείς
Ολιβ και Σταθης ψάλτης είναι δικά σου λόγια όχι δικά μου
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Ολιβ και Σταθης ψάλτης είναι δικά σου λόγια όχι δικά μου
Τα δικά μου λόγια είναι ότι η κοπέλα είναι πανέμορφη, εσένα τώρα που σου αρέσουν οι χοντρούλες περί ορέξεως κολοκυθόπιτα...
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Τα δικά μου λόγια είναι ότι η κοπέλα είναι πανέμορφη, εσένα τώρα που σου αρέσουν οι χοντρούλες περί ορέξεως κολοκυθόπιτα
Ξαναδιάβασε τα μηνύματα που έγραψες και θα τα βρεις φαίνεται ότι ξεχνάς και τι γράφεις ,είσαι ο τελευταίος που ξέρει τι μου αρέσει ,το μόνο που έγραψα είναι οτι το μοντέλο που προωθείς είναι στέκα
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
428
Like
540
Πόντοι
81
Ξαναδιάβασε τα μηνύματα που έγραψες και θα τα βρεις φαίνεται ότι ξεχνάς και τι γράφεις ,είσαι ο τελευταίος που ξέρει τι μου αρέσει ,το μόνο που έγραψα είναι οτι το μοντέλο που προωθείς είναι στέκα
Με συγχωρείς που θα στο γράψω χύμα αλλά έχεις θέμα και θα σε συμβούλευα να επισκεφτείς έναν ειδικό.
Εγώ έγραψα μια απλή κριτική όπως έχω κάνει και για άλλες κυρίες και εσύ έκανες σαν να σε τσίμπησε μύγα Τσε-Τσε. Αρχισες να με προσβάλεις αποκαλώντας με ψεύτη, να προσβάλεις την κοπέλα λέγοντάς την ντροπή για την Θεσσαλονίκη, στέκα, σκουπόξυλο κτλ λες και σου τρώει το φαΐ. Τώρα έφτασες να με αποκαλείς προαγωγό λες και παίρνω μερίδιο από τις συνεδρίες της κυρίας Vida. Πρώτη φορά την είδα το Σάββατο και επειδή μου άρεσε και πέρασα καλά μοιράστηκα την εμπειρία μου και σίγουρα όταν θα ξανακατέβει θα την ξαναδώ. Τόσο μεγάλο έγκλημα έκανα ή είναι τόσο μεγάλο το κόμπλεξ σου;
Χαλάρωσε λίγο, ρίξε νερό στο πρόσωπό σου, πήγαινε μια βόλτα, η ζωή είναι πολύ μικρή για να γίνεσαι τοξικός. Εκτός αν σε έχει βαρέσει ο ήλιος στο κεφάλι και για αυτό αντιδράς τόσο τοξικά και άσχημα σε μια απλή κριτική.
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
847
Like
373
Πόντοι
26
Με συγχωρείς που θα στο γράψω χύμα αλλά έχεις θέμα και θα σε συμβούλευα να επισκεφτείς έναν ειδικό.
Εγώ έγραψα μια απλή κριτική όπως έχω κάνει και για άλλες κυρίες και εσύ έκανες σαν να σε τσίμπησε μύγα Τσε-Τσε. Αρχισες να με προσβάλεις αποκαλώντας με ψεύτη, να προσβάλεις την κοπέλα λέγοντάς την ντροπή για την Θεσσαλονίκη, στέκα, σκουπόξυλο κτλ λες και σου τρώει το φαΐ. Τώρα έφτασες να με αποκαλείς προαγωγό λες και παίρνω μερίδιο από τις συνεδρίες της κυρίας Vida. Πρώτη φορά την είδα το Σάββατο και επειδή μου άρεσε και πέρασα καλά μοιράστηκα την εμπειρία μου και σίγουρα όταν θα ξανακατέβει θα την ξαναδώ. Τόσο μεγάλο έγκλημα έκανα ή είναι τόσο μεγάλο το κόμπλεξ σου;
Χαλάρωσε λίγο, ρίξε νερό στο πρόσωπό σου, πήγαινε μια βόλτα, η ζωή είναι πολύ μικρή για να γίνεσαι τοξικός. Εκτός αν σε έχει βαρέσει ο ήλιος στο κεφάλι και για αυτό αντιδράς τόσο τοξικά και άσχημα σε μια απλή κριτική
Ασχολισου με τα δικά σου ψυχολογικά και άσε των άλλων
 

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
740
Like
1.918
Πόντοι
206
Συνάντηση με Vida. Η κοπέλα είναι πραγματικά πανέμορφη για τα γούστα μου. Πολύ ομορφο πρόσωπο, ψηλή, αδύνατη (το μοντελέ στυλ) με στυλάκι εναλλακτικό. Σαραντάρα δεν φαίνεται με τίποτα. Βγάζει πολύ φρεσκάδα, ωραίο τυπάκι με χιούμορ. Στο τηλέφωνο πολύ ξεκάθαρη στο τι προσέφερε και τι όχι, πολύ ευγενική και κατατοπιστική. Έχει φουλ εξοπλισμό και μεγάλη ποικιλία από όργανα κυρίως ότι αφορα σαδισμό που φαίνεται ότι τον γουστάρει. Είναι αρκετά kinky και ευρηματική. Στην συνεύρεση πραγματοποιήθηκε ότι συμφωνήσαμε μέσα στα δικά μου και στα δικά της όρια (πχ δεν κάνει γυμνό). Για όποιον θέλει ξύλο και ποδολαγνεία είναι πολύ καλή περίπτωση. Είναι καλή και στο στραπ. Από αυτήν την πρώτη μας συνάντηση την θεωρώ σχετικά soft αφέντρα με την οποία όμως πέρασα πολύ ευχάριστα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom