Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 289K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
274
Like
538
Πόντοι
81
Αφεντρα σημερα εχετε κενο στο προγραμμα σας?
Τηλέφωνο / Instagram/ what's up / telegram.
Και αντί να πάρεις τηλέφωνο προσπαθείς εδώ να την βρεις ??
Η κυρία Ίσιδα είναι πολύ σωστή στα τηλέφωνα της
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
22
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους παμε να μπαίνουμε λίγο σε ρυθμούς Ίσιδας :smiling-face-with-heart-eyes:
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: LB
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
618
Like
1.509
Πόντοι
206
Καλησπέρα σε όλους παμε να μπαίνουμε λίγο σε ρυθμούς Ίσιδας :smiling-face-with-heart-eyes:
Καλημέρα φίλε μου! Αν ακούσει η Κυρία τις καραμούζες που ανέβασες θα μας πάρει όλους και θα μας σηκώσει.... (με αγάπη το λέω):cheesy::cheesy::cheesy:
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
22
Like
36
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι ότι το βρήκα τυχαία και το ανεβασα πιο πολύ για τον τίτλο αλλά αν γίνει αυτό που λες καλοδεχούμενο νομίζω..:cheesy:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LB
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
618
Like
1.509
Πόντοι
206
Η αλήθεια είναι ότι το βρήκα τυχαία και το ανεβασα πιο πολύ για τον τίτλο αλλά αν γίνει αυτό που λες καλοδεχούμενο νομίζω..:cheesy:
Με κάτι τέτοιο γίνεται εισαγωγή σε σέσσιον...
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
22
Like
36
Πόντοι
0
Προλαβαίνω να κάνω λίγο cardio λοιπόν θα χρειαστεί από ότι φαίνεται :cheesy:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LB

BERIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
44
Πόντοι
0
Πάντως, ενώ πιστεύω ότι η κα Ίσιδα αυτή τη στιγμή είναι η top επιλογή, δύο φορές έχω πάει στα ραντεβού και έχω φύγει(λογικά θα έχω φάει μπλοκ) γιατί ρε μάγκες sorry αλλά το ξενοδοχείο που προτείνει για 1η συνάντηση είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ, δεν μπορώ να λειτουργήσω εκεί μέσα, ούτε κλιματισμό δεν είχε, άμα είμαι περίεργος μόνο εγώ οκ.
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
169
Like
404
Πόντοι
21
Πάντως, ενώ πιστεύω ότι η κα Ίσιδα αυτή τη στιγμή είναι η top επιλογή, δύο φορές έχω πάει στα ραντεβού και έχω φύγει(λογικά θα έχω φάει μπλοκ) γιατί ρε μάγκες sorry αλλά το ξενοδοχείο που προτείνει για 1η συνάντηση είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ, δεν μπορώ να λειτουργήσω εκεί μέσα, ούτε κλιματισμό δεν είχε, άμα είμαι περίεργος μόνο εγώ οκ.
Απο τοτε που εχει ανοιξει τον χωρο της κανει σεσσιον σταθερα και μονο εκει εκτος αν ζητησεις εσυ ξενοδοχειο. Δεν νομιζω οτι παιζει ρολο αν εισαι νεος ή παλιος πελατης. Οντως πριν τα χριστουγεννα τη συναντούσα σε ξενοδοχειο Ενα πολυ κυριλατο με ειδικες τιμες ή ενα αλλο που οντως ηταν μετριο αλλα πολυ οικονομικο. Αλλα τοτε ακομα ετοιμαζε το χωρο.
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
571
Κριτικές
3
Like
820
Πόντοι
86
Η καλή η μέρα από το προηγούμενο βράδυ φαίνεται....
IMG_20240629_123644.jpg
Τι τέλειο πόδι θεέ μου....!!!!!
Απλά απολαυστικό και ακόμα καλύτερο όταν είναι μέσα στον κώλο σου
 

BERIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
44
Πόντοι
0
Απο τοτε που εχει ανοιξει τον χωρο της κανει σεσσιον σταθερα και μονο εκει εκτος αν ζητησεις εσυ ξενοδοχειο. Δεν νομιζω οτι παιζει ρολο αν εισαι νεος ή παλιος πελατης. Οντως πριν τα χριστουγεννα τη συναντούσα σε ξενοδοχειο Ενα πολυ κυριλατο με ειδικες τιμες ή ενα αλλο που οντως ηταν μετριο αλλα πολυ οικονομικο. Αλλα τοτε ακομα ετοιμαζε το χωρο.
Εμένα και τις δύο μου είχε προτείνει ένα στην πλατεία Αμερικής, απο τότε δεν τόλμησα να ξαναπάρω αφού την είχα "στήσει"
 

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
169
Like
404
Πόντοι
21
Εμένα και τις δύο μου είχε προτείνει ένα στην πλατεία Αμερικής, απο τότε δεν τόλμησα να ξαναπάρω αφού την είχα "στήσει"
Και αφου δεν σου αρεσε το ξενοδοχειο γιατι τη επομενη φορα δεν της ειπες να πατε καπου αλλου? Ή αφου το ξαναεκλεισες εκει και το μετανιωσες γιατι δεν της ειπες να το ακυρωσετε? Εγω όχι μονο με την ισιδα αλλα γενικα αν μου προτεινουν καποιο ξενοδοχειο που δεν μου αρεσει ή λεω για αλλου ή δεν κλεινω καθολου. Αφου ηδη ειχες παει μια φορα
 

BERIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
44
Πόντοι
0
Και αφου δεν σου αρεσε το ξενοδοχειο γιατι τη επομενη φορα δεν της ειπες να πατε καπου αλλου? Ή αφου το ξαναεκλεισες εκει και το μετανιωσες γιατι δεν της ειπες να το ακυρωσετε? Εγω όχι μονο με την ισιδα αλλα γενικα αν μου προτεινουν καποιο ξενοδοχειο που δεν μου αρεσει ή λεω για αλλου ή δεν κλεινω καθολου. Αφου ηδη ειχες παει μια φορα
Nαι μαλακία μου, δεν είπα όχι
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.841
Κριτικές
2
Like
5.670
Πόντοι
1.056
Εμένα και τις δύο μου είχε προτείνει ένα στην πλατεία Αμερικής, απο τότε δεν τόλμησα να ξαναπάρω αφού την είχα "στήσει"
Κακώς έπρεπε να την στήσεις μερικές φορές ακόμα..ρε πάτε καλά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom