Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 292K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
170
Like
408
Πόντοι
21
Μια χαρά είναι το ξενοδοχείο
Και διακριτικό
Στο ενα που λογικα λεει το παληκαρι ειναι οντως μετριο. Το αλλο που συνεργαζονταν ηταν πολυ κυριλε με ειδικα διαμορφωμενους χωρους και με ειδικες τιμες. Αλλα νομιζω δεν ειχε προβλημα να παει και σε ξενοδοχειο που της προτεινες απλα αν ηταν μακρυα απο το κεντρο πληρωνες και τη μεταφορα της. Λογικο. Παντως εμεις βρεθηκαμε και σε αλλο που της ειχα προτεινει εγω. Αλλα πλεον η κοπελα εχει το ντατζεον της που ειναι και γκραντε και δεν χρειαζεται ουτε ξενοδοχεια ουτε τιποτα
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
814
Like
3.962
Πόντοι
446
καλά ρε μη βαράτε, τη 2η είπα θα το δοκιμάσω, δε γαμιέται, ένα ξενοδοχείο είναι, αλλά δεν άντεξα
Τώρα αλήθεια τα θες και τα λες?
Σου είπα την πρώτη φορά εκεί, δεν σου άρεσε κ παρόλα αυτά υπήρχε κ δεύτερη φορά που έκλεισες όταν σου είπα στο ίδιο μέρος, χωρίς να μου πεις κάτι, απλά με εστησες....
Έχεις πολύ θράσος εάν ισχύει κατι τέτοιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: loo

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
814
Like
3.962
Πόντοι
446
Περί Αφεντρας Ίσιδας.

Άς ξεκινήσουμε από το γεγονός το ότι άλλο το επαγγελματικό και άλλο ο τομέας σε ότι αφορά την προσωπική ζωή του καθενός θα καταλάβετε τι εννοώ παρακάτω...Είμαι η Zenia γνωστή και ως Witchbiitch και απεχθάνομαι άκρως όταν δεν υπάρχει δικαιοσύνη και μερικοί βάση της "φήμης" που απόκτησαν νομίζουν πως...μπορούν να κάνουν κατάχρηση εξουσίας...και να ισχυρίζονται πως έχουν το προνόμιο να την ασκούν στους άλλους ακόμα και στην προσωπική ζωή των άλλων, επειδή είναι αφέντρες (στην επαγγελματική)...Εδώ ξεκινάει κάπως όσο ποιο συνοπτικά μπορώ να πω η ιστορία μου και το τι σχέση έχω εγώ με αυτήν :).Είμαι Τρανς έκανα το coming out μου στα 25 με έδιωξε η μάνα μου στα 26 μετά από δρόμο αστεγιας σε δομές (λόγο της μη αποδοχής μου από την οικογενειακή μου "κοινότητα") γνώρισα ένα Παιδί που έκανε την πρώτη κίνηση να έρθει σε επαφή μαζί μου ονόματι Γιάννης (Bat καλλιτεχνικό)...Ο Γιάννης τυχαίνει να είναι σκλάβος (στο επαγγελματικό) της Ειρήνης Καρράς (Ίσιδας)...αφού έζησα λίγο καιρό με τον Γιάννη χωρίς να έχω έρθει σε επαφή με την Ίσιδα..είχα παρατηρήσει ότι μόνιμα του ζήταγε δανικά (τηλεφωνικός) η αρκετές άλλες φορές όταν έφευγε Θεσσαλονίκη τον έκανε να τρέχει για να της κλείνει εισιτήρια.. ακόμα και άλλες φορές να ζητάει λεφτά γιατί δεν είχε στην τελική κανένα ραντεβού εκεί που πήγαινε με αποτέλεσμα...να μην μπορούσε να γυρίσει... πέρασε καιρός και ο Γιάννης αποφάσισε να εξομολογήσει ότι συγκατοικεί με μια Τρανς εμένα στην Ίσιδα. Ήρθαμε σε επαφηηηή (αν και εγώ σαν Ζένια δεν ήθελα εξ αρχής πάρε/δώσε με αφέντρες γιατί κατά δικιά μου ταπεινή αντίληψη ο μέσος όρος των ανθρώπων αυτών τυχαίνουν να έχουν το γνωστό ονόματι Σύμπλεγμα Ανωτερότητας το οποίο το εξέδωσε ως προς εμένα... παρακάτω). Η πρώτη γνωριμία ήταν μέσο Βιντεοκλήσης και έπειτα από κοντά με τον Γιάννη...όλα καλά :)..υπήρχε μια ελάχιστη διπολικοτητα στην αλληλεπίδραση της Ίσιδας ως προς εμένα αλλά είπα να το προσπεράσω...η δεύτερη φορά ήταν στον παλιό της χώρο/σπίτι όπου είχα αποφασίσει να πάω οικειοθελώς να την βοηθήσω λίγο με την μετακόμιση όπου τελικά δεν βγήκε έτσι... λέγοντας μου θα το αναλάβει ο Γιάννης (Bat) όταν βρει χρόνο (μετά από την 10-12 ωρη του δουλειά)...την ίδια μέρα άρχισε να μου δίνει προτάσεις περί επαγγελματικού ως προς την συνεργασία μαζί τής...όπου εγώ δεν ήμουνα ιδιαίτερα θερμή ως προς αυτό... αμέσως μετά αφού είδε παρόλο που της τεκμηριώσα ταπεινά ότι δεν συμφωνώ ως προς κάποια κριτήρια, άρχισε να ανακατεύετε ως προς την ζωή μου και να μου κάνει επίθεση ως προς το τι πρέπει να κάνω στην ζωή μου και ως προς την συγκατοίκηση μου με τον Γιάννη...γενικά κράζοντας με... εκείνη την ημέρα είχα στο πίσω μέρος του μυαλού μου τον συγκάτοικο μου τον Γιάννη...οπότε έφυγα με σκυμμένο κεφάλι χωρίς να προσθέσω πολλά και βάλω Λάδι στην Φωτιά. (Επίσης εκείνη την ημέρα άρχισε να μου κάνει δώρα πάρε μια φούστα πάρε χασίσι και τα σχετικά πριν την διαμάχη (δεν πίνω χασισια έτυχε εκείνη την ημέρα μαζί της...meh αϊδια)...έδωσα και εγώ ένα κλουβί πέους αχρησιμοποίητο που είχα (γιατί πέρασε το εγκεφαλικό μ φετίχ την στιγμή που το παρέλαβα από εξωτερικό ^_^'). Η τρίτη φορά με παίρνει τηλεφωνικός να κάνουμε ένα σεσιον με έναν πελάτη, σαν ο αντίλογος που είχε γίνει και τα λόγια που μου είχαν ειπωθεί εκ μεριάς της είχαν ξεπεραστεί...και πως "όλα καλά". Πάω εκεί κάνω τον ρόλο μου κομπλέ φεύγω...4η και 5η φορά μου κάνει πρόταση Να έρθω Πάτρα και Μύκονο αντίστοιχα κάτι το οποίο τίποτα από αυτά τα δύο δεν έτυχε...κάτι που λέμε "ποτέ μην κάνεις πλάνα γιατί η ζωή γελάει μαζί μας".. 6η φορά να ανοίξουμε only fans και να συμμετέχω και εγώ...αμέ on my way. 7) Φτάνοντας στο σήμερα ήθελε να πάω σε ένα Σεσιον της όπου ένας πελάτης ήταν από άλλη αφέντρα ήθελε να με γνωρίσει.. (ξέχασα το όνομα της επειδή δεν με αφορούν προσωπικά τα αφεντριλικια) λέγοντας μου (Ίσιδα) ότι "εγώ θα είμαι στο δωμάτιο μαζί με ένα μπράβο σε περίπτωση που γίνει κάτι θα φωνάξεις "Κοντή")...Σεσιον went better than expected
(⁠☞⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠☞ no bodyguards were required. (Όλα καλά δηλαδή).
Τέλος 8ο και τελευταίο είχε ρεπό το παιδί με τον οποίο συγκατοικώ Ο Γιάννης... αποφάσισε να πάει στην Ίσιδα και επειδή είπε θα τελειώσει 6 γύρισε 9 οπότε κατάλαβα ότι του έκανα η Ίσιδα μονολόγους και φιλοσοφικά δίδακτρα ως προς εμένα πολύ πιθανό για να μας χωρίσει και να μας κάνει να τσακωθούμε (δεν αμφιβάλλω πως δεν τα κάνει και πίσω από την πλάτη τών αλλονων σε άλλους και ούτε καθ' εξής (⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠) ) και μαθαίνω σήμερα γιατί δύσκολα να κρυφτούν απατεωνιές πλέον από εμένα από τον Γιάννη ότι σκαρώνει να βάλει μπράβους να με παρακολουθούν στην γειτονιά που μένω...αυτό και αν λέγεται κακία/ζήλια/μοχθηρότητα εκ μεριάς κυρίας Ίσιδας....Να δω πως θα μπορείτε να το καλύψετε αυτό το Μπάλομα κυρία Ίσιδα...δολοφονοντας με?..με μπράβους?.. Αστυνομία έχω πάει να καταγράψω το συμβάν βάση λεγομένων του Γιάννη...αλλά μου είπε δεν μπορεί να γίνει κάτι άμα δεν έρθει Μάρτυρας πρώτος ο Γιάννης (Bat) (κάτι που αμφιβάλλω να το κάνει και όλας γιατί η έχει φάει ή καλή πλύση εγκεφάλου από εσάς ή τον απειλείται μήπως με
(⁠☞⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠☞μπράβους ?) η άμα δεν κάνετε εσείς κίνηση ως προς εμένα περιμένω :) ... Κρίμα...όχι για τους μπράβους αλλά για την μαμά σας που μπορεί να επιβαρυνθεί οικονομικά... οποιοσδήποτε μπει σε διαδικασία να με κάνει αναφορά το κείμενο θα ξανά ανέβει και ξανά και ξανά και ξανά και με καινούριο λογαριασμό αν χρειαστεί...Η αλήθεια πάνω από όλα!
Δοξα τον Θεό/Σύμπαν/Μητέρα Φύση.
Είσαι τόσο άκυρη που επειδή δεν έμεινε ευχαριστημένος το σεσσιον που σου έκλεισα βγήκες να πείς ότι να ναι. Είσαι πολύ νούμερο όταν έρχεσαι σπίτι μου και με απειλείς
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Y13

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
279
Like
546
Πόντοι
81
Καλημερα σε ολους....
Για ποιο λογο ολο αυτο να γινει δημοσια ???
Δεν υπαρχει λογο ενα θεωριτικα τοσο σβρ θεμα να λυθεί εδω μεσα ... παρα μεταξυ σας και οποιος εχει θεμα με την κυρια Ισιδα πιστευω οτι ειναι παρων για να το συζήτηση ...
Υ.υ Ειτε εισαι Straight / Gay / Trans / Cross / Lesvia ... Γιατι πρεπει να το τονίζεις τοσο πολυ ?...
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
625
Like
1.519
Πόντοι
206
Καλημέρα! Κάπου τα μπερδεύεις κοπέλα μου. Δεν ήθελες να συνεργαστείς με αφέντρα και πήγες και έκανες 4,5,6... και άλλα τόσα σέσσιον μαζί της ή με πελάτες που σου πρότεινε (κάτι τέτοιο καταλαβαίνω) και μάλιστα αναφέρεις ότι έκανες και το ρόλο σου κομπλέ... Δηλαδή δούλευες μαζί της σε τέτοιο βαθμό που σχεδίαζε να σε συμπεριλάβει και στα τουρ της και το only fans της.... Αλλά κατά τα άλλα δεν ήθελες παρτίδες μαζί της;

Το να είναι αφέντρα κάποια επαγγελματικά δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να είναι και στην προσωπική της ζωή και δεν έχει και σκλάβους στην καθημερινότητα της. Το να έχει το Γιάννη και κάθε Γιάννη στα πόδια της και να τον "τρέχει" για να τακτοποιεί κάποιες δουλειές που δεν προλαβαίνει ή βαριέται να της κάνει η ίδια δεν μου φαίνεται παράλογο. Το να μην έχει σκλαβους θα ήταν το περίεργο. Πιο πιθανό από όσα γράφεις είναι να ζηλεύεις εσύ την Κυρία Ίσιδα για τον Γιάννη που ενώ έχετε όπως καταλαβαίνω σχέση -όπως αφήνεις να εννοηθεί- τον σέρνει από τη μύτη. Αλλά ως σύντροφος του, τον βρήκες σε τέτοια κατάσταση (σκλάβος της ίσιδας) άρα δεν μπορείς να την κατηγορήσεις ότι μπαίνει ανάμεσα σας. Εξάλλου, αν δεν ήθελε και ο ίδιος δεν θα συνέχιζε να παίζει το ρόλο αυτό και σίγουρα δεν βρίσκεται στα πόδια της υπό την απειλή κάποιου "μπράβου"... Πολλοί θα ήθελαν να έχουν τέτοια σχέση υποταγής με την Κυρία Ίσιδα...

Τώρα για ναρκωτικά, μπράβους, δολοφονίες, παρακολουθήσεις, ελικόπτερα κτλ κτλ. Αλήθεια τώρα; To CSI γυρνάτε μεταξύ σας; Θα κινητοποιούνταν όλο το συμπάν και οργανώνεται ολόκληρη Ηollywood κατάσταση για το πως θα σας βάλει να τσακωθείτε και να χωρίσετε;

Το να μην τα βρήκατε επαγγελματικά, γιατί μάλλον προς τα εκεί βγαίνει περισσότερο η πικρία σου, συμβαίνει στον καθένα και σε κάθε δουλειά. Τώρα να κάθεσαι να γράφεις για όλα τα παραπάνω καλύτερα να βλέπαμε μια ταινία στο νετφλιξ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
279
Like
546
Πόντοι
81
Καλημέρα! Κάπου τα μπερδεύεις κοπέλα μου. Δεν ήθελες να συνεργαστείς με αφέντρα και πήγες και έκανες 4-5-6 και άλλα τόσα σέσσιον μαζί της ή με πελάτες που σου πρότεινε (κάτι τέτοιο καταλαβαίνω) και μάλιστα αναφέρεις ότι έκανες και το ρόλο σου κομπλέ... Δηλαδή δούλευες μαζί της σε τέτοιο βαθμό που σχεδίαζε να σε συμπεριλάβει και στα τουρ της και το only fans της.... Αλλά κατά τα άλλα δεν ήθελες παρτίδες μαζί της;

Το να είναι αφέντρα κάποια επαγγελματικά δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να είναι και στην προσωπική της ζωή και δεν έχει και σκλάβους στην καθημερινότητα της. Το να έχει το Γιάννη και κάθε Γιάννη στα πόδια της και να τον "τρέχει" για να τακτοποιεί κάποιες δουλειές που δεν προλαβαίνει ή βαριέται να της κάνει η ίδια δεν μου φαίνεται παράλογο. Το να μην έχει σκλαβους θα ήταν το περίεργο. Πιο πιθανό από όσα γράφεις είναι να ζηλεύεις εσύ την Κυρία Ίσιδα για τον Γιάννη που ενώ έχετε όπως καταλαβαίνω σχέση -όπως αφήνεις να εννοηθεί- τον σέρνει από τη μύτη. Αλλά ως σύντροφος του, τον βρήκες σε τέτοια κατάσταση (σκλάβος της ίσιδας) άρα δεν μπορείς να την κατηγορήσεις ότι μπαίνει ανάμεσα σας. Εξάλλου, αν δεν ήθελε δεν θα συνέχιζε να παίζει το ρόλο αυτό και σίγουρα δεν βρίσκεται στα πόδια της υπό την απειλή κάποιου "μπράβου"... Πολλοί θα ήθελαν να έχουν τέτοια σχέση υποταγής με την Κυρία Ίσιδα...

Τώρα για ναρκωτικά, μπράβους, δολοφονίες, παρακολουθήσεις, ελικόπτερα κτλ κτλ. Αλήθεια τώρα; To CSI γυρνάτε μεταξύ σας; Θα κινητοποιούνταν όλο το συμπάν και οργανώνεται ολόκληρη Ηollywood κατάσταση για το πως θα σας βάλει να τσακωθείτε και να χωρίσετε;

Το να μην τα βρήκατε επαγγελματικά, γιατί μάλλον προς τα εκεί βγαίνει περισσότερο η πικρία σου, συμβαίνει στον καθένα και σε κάθε δουλειά. Τώρα να κάθεσαι να γράφεις για όλα τα παραπάνω καλύτερα να βλέπαμε μια ταινία στο νετφλιξ...
οπως αναφερα ποιο πανω.. δν μπορο να καταλαβω γιαιτ ολο αυτο το θεμα να το ποσταρι εδω και να μην το λυση με την Ιισιδα
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
625
Like
1.519
Πόντοι
206
οπως αναφερα ποιο πανω.. δν μπορο να καταλαβω γιαιτ ολο αυτο το θεμα να το ποσταρι εδω και να μην το λυση με την Ιισιδα
ανωρθωγραφητοιδα αιπαθες ξαφνικά? Αν το ξαναδιαβάσεις το ποστ της θα αρχίσεις να γράφεις και ιδεογράμματα :cheesy::cheesy::cheesy:
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
814
Like
3.962
Πόντοι
446
Τίποτα δεν έχει γίνει...
Της απαγόρευσα να έχει τα σουγιαδακια της στο χώρο μου και έπαθε νευρομουνο μέχρι που με απείλησε με μαχαιριές...

Πρέπει να έχουμε και τα ευχάριστα μουσικά διαλείμματα..
Στον χώρο μου έχετε την άδεια να ανοίξετε τις πόρτες και να δείτε και σε ντουλάπες και κλειδαρότρυπες για μπράβους.

Το μόνο μπράβο που έχω κρυμμένο είναι στο ντουλάπι της κουζίνας του Λουμίδη....Αυτός είναι καφές...

Να έχουμε μια όμορφη μέρα
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
279
Like
546
Πόντοι
81
δεν θελω να το παιξω ουτε εξυπνος ουτε τιποτα...
προσπαθεί να δείξει μια σοβαρη καθος πρεπει τρανς ... και εχει αγγελια στο κανε σεχ
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
814
Like
3.962
Πόντοι
446
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
625
Like
1.519
Πόντοι
206
Εμένα πάντως που μου έχει κάνει και personal πρόγραμμα στραπονογυμναστηρίου με έχει ανοικτό ανά πάσα στιγμή. 4χ12 με 15αρι στραπ, 3χ8 με 20αρι, 3χ3 με 25αρι, 1χ20 με 12αρι. Στο τέλος από καλοσύνη μου αδειάζει και τους ηλεκτρολύτες της ... :cheesy::cheesy::cheesy:

Άντε και καμιά σαλόνικα πότε...;
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
625
Like
1.519
Πόντοι
206
Μόνο γελάκια αλλά για πότε θα ανέβειτε κουβεντα....
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
814
Like
3.962
Πόντοι
446
Εμένα πάντως που μου έχει κάνει και personal πρόγραμμα στραπονογυμναστηρίου με έχει ανοικτό ανά πάσα στιγμή. 4χ12 με 15αρι στραπ, 3χ8 με 20αρι, 3χ3 με 25αρι, 1χ20 με 12αρι. Στο τέλος από καλοσύνη μου αδειάζει και τους ηλεκτρολύτες της ... :cheesy::cheesy::cheesy:

Άντε και καμιά σαλόνικα πότε...;
Οκτώβριο θα είμαι κοντά σας...
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: LB

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom