Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 293K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
815
Like
3.964
Πόντοι
446
Ανάβυσσος η ψυχή της Κυρίας... Έχουμε και στην Χαλκιδική παραλίες, που σαν της Χαλκιδικής δεν έχει...
Ισχύει...
Αύγουστο θα βρίσκομαι εκεί σε άλλο πάρτι... Χοχοχο
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
815
Like
3.964
Πόντοι
446
Όσοι από εσάς ενδιαφέρεστε για τα βίντεο, ξεκινούν τα γυρίσματα αυτές τις μέρες...

Επικοινωνήστε μαζί μου για περισσότερες πληροφορίες και δήλωση συμμετοχής.
 

BERIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
49
Like
54
Πόντοι
0
Ψέμα μέγα... Η για να είμαι απόλυτα ειλικρινής. Η μισή αλήθεια.

Τότε που είχε φύγει η υποτακτική ήταν βράδυ μετά τις 10 γιατί είχαμε άλλο σεσσιον πρίν.... και σου είπα αν θες να έρθω μόνη μου χωρίς να σου πάρω λεφτά επειδή έκανε μαλακια η σκλάβα και μου είπες όχι.... Το μόνο σίγουρο είναι ότι όταν κάποια με στήσει ενώ δεν φταίω τρέχω να καλύψω δωρεάν το λάθος. Επίσης δεν ήταν Πρίαμος ήταν Μπιλ.
Αυτό μπορεί να έγινε με άλλον, όχι μ'εμένα, κακώς μπήκα στη διαδικασία κι έστειλα εδώ, καλή συνέχεια, α και αγαπημένη Ισιδα όταν λέμε σε έστεισα στα ραντεβού, απλά δε σε πήρα να έρθεις, όχι σε πήρα ήρθες κι είχα φύγει κι ήταν Πρίαμος 507
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
815
Like
3.964
Πόντοι
446
Αυτό μπορεί να έγινε με άλλον, όχι μ'εμένα, κακώς μπήκα στη διαδικασία κι έστειλα εδώ, καλή συνέχεια, α και αγαπημένη Ισιδα όταν λέμε σε έστεισα στα ραντεβού, απλά δε σε πήρα να έρθεις, όχι σε πήρα ήρθες κι είχα φύγει κι ήταν Πρίαμος 507
Αγαπημένο μου πλάσμα σίγουρα δεν ήταν με άλλον. Ένα σεσσιον με είχε στήσει μια σκλάβα. Ποτέ δεν έγινε άλλη φορά. Τότε 2σεσσιον της είχα βγάλει στο ένα με έστησε κ δεν υπήρχε συνέχεια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: BERIOS

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
815
Like
3.964
Πόντοι
446
Καλημέρα. Για να ξέρουμε τί λεμε.... Άλλο το στήσιμο άλλο το δεν σε πήρα να ερθεις.

Επίσης μου φαίνεται πολύ περίεργο να έρχεσαι μετά από 2-3 χρόνια από το πουθενά να μου θυμίσεις ότι πρίν 3χρονια με έστησες 2φορες γιατί το ξενοδοχείο δεν σου έκανε αλλά μετά θυμάσαι ότι σε έστησα εγώ με την σκλάβα...
 

stelios374

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
279
Like
546
Πόντοι
81
Καλημέρα. Για να ξέρουμε τί λεμε.... Άλλο το στήσιμο άλλο το δεν σε πήρα να ερθεις.

Επίσης μου φαίνεται πολύ περίεργο να έρχεσαι μετά από 2-3 χρόνια από το πουθενά να μου θυμίσεις ότι πρίν 3χρονια με έστησες 2φορες γιατί το ξενοδοχείο δεν σου έκανε αλλά μετά θυμάσαι ότι σε έστησα εγώ με την σκλάβα...
Κατσε γιατι δν ειναι προσφατο ?? τι ειναι 3 χρονια ... τοτε ειχαμε και κοβιντ ...
Καλο σαββατοκυριακο σε ολους...
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
815
Like
3.964
Πόντοι
446

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
3
Like
828
Πόντοι
86
Αυτό μπορεί να έγινε με άλλον, όχι μ'εμένα, κακώς μπήκα στη διαδικασία κι έστειλα εδώ, καλή συνέχεια, α και αγαπημένη Ισιδα όταν λέμε σε έστεισα στα ραντεβού, απλά δε σε πήρα να έρθεις, όχι σε πήρα ήρθες κι είχα φύγει κι ήταν Πρίαμος 507
Στο πρώτο ραντεβού με την κυρία πριν 1 χρόνο περίπου είχαμε κανονίσει στο ξενοδοχείο exis που μια χαρά είναι
Πάω ανεβαίνω την παιρνω τηλεφωνο και είχε συμβεί κάτι πολύ σοβαρό το οποίο μου το εξήγησε και δεν μπορούσε να έρθει
Δύο πράγματα έκανε
Πρώτον μου είπε να πάω στην ρεσεψιόν να μιλήσει για να μην με χρεώσει το δωμάτιο
Και 2ον όταν θα βρεθούμε θα ήταν δωρεάν.
Αυτό θα πει επαγγελματισμός
 

BERIOS

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2014
Μηνύματα
49
Like
54
Πόντοι
0
Στο πρώτο ραντεβού με την κυρία πριν 1 χρόνο περίπου είχαμε κανονίσει στο ξενοδοχείο exis που μια χαρά είναι
Πάω ανεβαίνω την παιρνω τηλεφωνο και είχε συμβεί κάτι πολύ σοβαρό το οποίο μου το εξήγησε και δεν μπορούσε να έρθει
Δύο πράγματα έκανε
Πρώτον μου είπε να πάω στην ρεσεψιόν να μιλήσει για να μην με χρεώσει το δωμάτιο
Και 2ον όταν θα βρεθούμε θα ήταν δωρεάν.
Αυτό θα πει επαγγελματισμός
Aν θεωρείς το EXIS μια χαρά, σταματάμε τη κουβέντα, έχετε όλοι δίκιο, θα βάλω ταμπέλα "είμαι teddy boy" θα κουρευτώ γουλί και θα σας αφήσω να με περιφέρετε στην Αθήνα για παραδειγματισμό...
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
815
Like
3.964
Πόντοι
446
Aν θεωρείς το EXIS μια χαρά, σταματάμε τη κουβέντα, έχετε όλοι δίκιο, θα βάλω ταμπέλα "είμαι teddy boy" θα κουρευτώ γουλί και θα σας αφήσω να με περιφέρετε στην Αθήνα για παραδειγματισμό...
Αυτό θα είναι ωραίο σενάριο πάντως...
 
  • Like
Αντιδράσεις: BERIOS

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.603
Like
5.364
Πόντοι
2.306
Aν θεωρείς το EXIS μια χαρά, σταματάμε τη κουβέντα, έχετε όλοι δίκιο, θα βάλω ταμπέλα "είμαι teddy boy" θα κουρευτώ γουλί και θα σας αφήσω να με περιφέρετε στην Αθήνα για παραδειγματισμό...
Γαμάτο είναι το exis
 

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
319
Like
373
Πόντοι
21
Τύποι, κάποιος μου είπε ότι η "αφέντρα" Ίσιδα έχει το μπόι του Νίκου Ρίζου.
Ισχύει;
Το θέμα είναι ότι για το ύψος της το λέει και η ίδια, δεν έχει τέτοια κόμπλεξ. Ο σοφός λαός όμως λέει "μη δεις ψηλό και φοβηθείς, κοντό και ξεθαρέψεις".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom