Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 359K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Atsidas

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Πότε θα μάθουμε περισσότερα για την Λία και τι δέχεται;
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
715
Like
1.828
Πόντοι
206
Πότε θα μάθουμε περισσότερα για την Λία και τι δέχεται;
Η Λία ήταν για περιορισμένο διάστημα αθήνα τύπου τουρ. Φαντάζομαι ότι αν υπάρχει νέα συνεργασία με άλλη σκλάβα, αφέντρα, τρανς κτλ θα μας ενημερώσει. Επειδή και εγώ θα κατέβω αθήνα την άλλη βδομάδα αυτήν την ενημέρωση είχα.
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
715
Like
1.828
Πόντοι
206
Καλημερα υπερπλασμα...
Νομίζω πως πλάσματα ονομάζονται οι υποτακτικοί της Κυρίας, τους οποίους εκτός από την υποταγή τους περιθάλπει και με σεβασμό και αγάπη.... Η Κυρία είναι η Αφέντρα των πλασμάτων της.... :wink:
(μπορεί να κάνω και λάθος)
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
51
Like
142
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους πρώτη επίσκεψη στην κυρία Ίσιδα και πραγματικά μπορώ να πω πως ακόμα την νιώθω :cheesy: Η κυρία ήταν απλά φοβερή δεν το χωράει ο νους σου πως αυτή η μινιατούρα κυριολεκτικά βγάζει τέτοια ενέργεια και καβλα.Ηταν πραγματικά απίστευτη πέρασα τέλεια και σίγουρα θα υπάρξει και δεύτερη φορά. Καλό πσκ να έχετε
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
933
Like
4.544
Πόντοι
446
Καλημέρα σύμπαν μου...

Ξεκινήσαμε τα events...
Ξεκινήσαμε και τα βίντεο....
Έγιναν διαγωνισμοί και έρχονται και άλλοι, με πολλά δώρα...

Η μεγάλη στιγμή που όλοι περιμένετε έφτασε.....

 
Τελευταία τροποποίηση:

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
933
Like
4.544
Πόντοι
446
Καλημέρα και καλή εβδομάδα πλάσματα μου...

IMG-20240630-WA0003.jpg
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
715
Like
1.828
Πόντοι
206
Μούσκεμα σπό τη ζέστη... Μέχρι τώρα... Τόσο "υγρή" και "μούσκεμα" μόνο η Κυρία με έχει κάνει να νιώσω....:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
183
Like
438
Πόντοι
21
Μούσκεμα σπό τη ζέστη... Μέχρι τώρα... Τόσο "υγρή" και "μούσκεμα" μόνο η Κυρία με έχει κάνει να νιώσω....:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Καλα πανε παρε κανα καλοριφερ για το χειμωνα οταν ερθει η ισιδα εκει πανω γιατι σε βλεπω με καμια φωτο της και το ερ κοντισιον να μουσκευεις. Προσεχε μην παθεις καμια ψυξη χαμηλα
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
715
Like
1.828
Πόντοι
206
Καλα πανε παρε κανα καλοριφερ για το χειμωνα οταν ερθει η ισιδα εκει πανω γιατι σε βλεπω με καμια φωτο της και το ερ κοντισιον να μουσκευεις. Προσεχε μην παθεις καμια ψυξη χαμηλα
Αν και δεν νομίζω ότι έχουμε τόσο θάρρος για να κάνουμε τέτοιου είδους σχόλια.... Εσύ το έχεις φετίχ με το πόσο καυλώνουν οι άλλοι περιμένοντας την Αφέντρα τους?
 
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
183
Like
438
Πόντοι
21
Αν και δεν νομίζω ότι έχουμε τόσο θάρρος για να κάνουμε τέτοιου είδους σχόλια.... Εσύ το έχεις φετίχ με το πόσο καυλώνουν οι άλλοι περιμένοντας την Αφέντρα τους?
Το ποσο καυλωνεις και το ποσο πολυ σε εχει σκισει η ισιδα μονος σου τα λες. Αλλα και ποσος με ενδιαφερει να σου ΠΩ την αληθεια. Κανω μια πλακα. Αν τη θεωρεις κακογουστη παω πασο και μαζευομαι. Απλα ειναι χαλαρη η φαση στο νημα και οι περισσοτεροι εμμεσα ή αμεσα εχουμε περιγραψει σκηνες απο τιε εμπειριες μας απο ρσ σεσσιον μας. Για αυτο και εχει και φαση το ολο σκηνικο και γουσταρουμε και απελευθερωνομαστε στο νημα της. Αν ενοχληθηκες σορι
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
715
Like
1.828
Πόντοι
206
Επειδή δεν φαίνεσαι κακοπροαίρετος από τη συμμετοχή σου και σε αυτό το θρεντ και σε άλλα νήματα, οκ θα δεχτώ το χαβαλέ σου. Ίσως ήμουν και εγώ λίγο υπερβολικός. Αλλά να ξες έχουμε πλέον μπιφ!:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
183
Like
438
Πόντοι
21
Επειδη δεν φαινεσαι κακοπροαίρετος από τη συμμετοχή σου και σε αυτό το θρεντ και σε άλλα νήματα, οκ θα δεχτώ το χαβαλέ σου. Ίσως ήμουν και εγώ λίγο υπερβολικός πω. Αλλά να ξες έχουμε πλέον μπιφ:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:!
Challenge accepted it. Καλη σου μερα ολα καλα
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom