Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 367K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.477
Like
5.002
Πόντοι
456
Γατάκια σας έχει κάνει η .....:s&m_2::s&m_2:
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
735
Like
1.894
Πόντοι
206
Εντάξει το είδαμε και αυτό.
Μήπως @LB και @Viver να σας στείλω στις κούνιες?
Καλημέρα αν και δεν παλεύεται η ζέστη σας. Έχουμε και έμεις αλλά και εδώ βαράτε μπιέλες... Και κούνια και μπέλα και τραμπάλα και ότι θέλετε Κυρία... Θεάρα μου έτοιμος για την "ποδολαγνεία". Στέγνωσε το λαρυγγί μου αν και το βλέπω να το βάζετε να δουλεύει υπερωρίες σήμερα :cheesy::cheesy::cheesy:.
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
55
Like
156
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους εχε εσύ εύκαιρο το τηλέφωνο της πυροσβεστικής γιατί με τέτοια ζέστη και την κυρία δεν σε βλέπω καλά :grin:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LB
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
183
Like
438
Πόντοι
21
Εντάξει το είδαμε και αυτό.
Μήπως @LB και @Viver να σας στείλω στις κούνιες?
τελικα ο κλαψας ο λβ θα νιωσει ισιδα. Τραμπαλα να τον πας και να γυρισει θεσσαλονικη κουνια μπελα. Μονο γρινια. Φιλε λβ εχουμε μπιφ μην το ξεχνας και μου παρεξηγηθεις. Εμεις απο οτι καταλαβα ξανα απο οκτωβρη. Αν και τρωω πολυ ξυλο στη δουλεια σαν το δικο σας δεν εχει. Καλα να πρνατε μαγκες και η ισιδα ακομα καλυτερα
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
952
Like
4.646
Πόντοι
446
τελικα ο κλαψας ο λβ θα νιωσει ισιδα. Τραμπαλα να τον πας και να γυρισει θεσσαλονικη κουνια μπελα. Μονο γρινια. Φιλε λβ εχουμε μπιφ μην το ξεχνας και μου παρεξηγηθεις. Εμεις απο οτι καταλαβα ξανα απο οκτωβρη. Αν και τρωω πολυ ξυλο στη δουλεια σαν το δικο σας δεν εχει. Καλα να πρνατε μαγκες και η ισιδα ακομα καλυτερα
Αν δεν εμφανιστεί ο φίλος σου σήμερα, ψάχνει για πάνες βρακάκι..... Χοχοχο

Να έχουμε μια όμορφη μέρα πλάσματα μου
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
735
Like
1.894
Πόντοι
206
Αν δεν εμφανιστεί ο φίλος σου σήμερα, ψάχνει για πάνες βρακάκι..... Χοχοχο

Να έχουμε μια όμορφη μέρα πλάσματα μου
Αφέντρα και Θέα μου!! Πόσο Υπέροχη!! Κάθε φορά...σαν πρώτη φόρα είναι μαζί Σας!Ευχαριστώ! :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
952
Like
4.646
Πόντοι
446
Αφέντρα και Θέα μου!! Πόσο Υπέροχη!! Κάθε φορά...σαν πρώτη φόρα είναι μαζί Σας!Ευχαριστώ! :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Χάρηκα που ήρθες τσουλαρα μου... Και σε ευχαριστώ πολύ για το δώρο σου...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: LB

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom