Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 356K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
99
Like
101
Πόντοι
0
Χωρις σεξουαλικα δεν φευγει αυτος ο πονος.Δεν θα αντεχα να ανεχτω τοσο πονο για να χυσω μετα.Μονο παρα πολυ χαλαρα που μαλλον δεν γινεται,τυπου οπως τις ''ποναμε'' κι εμεις με κανα σφιξιμο μεξυλο κτλ σε λογικα πλαισια..Σιγουρα ξερουν τι κανουν οι Domines αφου βλεπουν τι αντεχει ο καθενας.Χωρις σεξ ομως οταν ειναι καυλιαρα το θεωρω ακυρο απλα να ποναω με σεβασμο τα λεω.
Φίλε άλλο πράγμα το σεξ και άλλο ο σαδομαζοχισμός. Δεν πας σε αφέντρα για να έχεις οργασμό. Πας για να απελευθερωθείς. Και φυσικά ο πόνος δεν είναι υποχρεωτικός.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
10
Like
5.385
Πόντοι
1.346
Φίλε άλλο πράγμα το σεξ και άλλο ο σαδομαζοχισμός. Δεν πας σε αφέντρα για να έχεις οργασμό. Πας για να απελευθερωθείς. Και φυσικά ο πόνος δεν είναι υποχρεωτικός.
Οκ!
 

Cockhero

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2023
Μηνύματα
99
Like
101
Πόντοι
0
Θα σου πω δυο κουβέντες γιατί δηλώνεις άσχετος και δεν έχω κάτι να κάνω. Ίσως να βρεις κάτι ενδιαφέρον.

Καταρχάς σαν αγοράκι σίγουρα κοιτάς κολους η βυζιά. Αυτό συγκαταλέγεται στην παραφιλια και στα φετίχ όπως οι ποδολατρες.

Αν κοιτάξεις σε θρησκείες και φιλοσοφίες μέσο του πόνο μαθαίνεις και εξαγνιζεσαι. Ο πόνος δεν είναι μόνο σωματικός. Ένα παιδί όταν κάνει μαλακία το τιμωρεις αλλιώς δεν θα μάθει.

Ο πόνος βέβαια είναι μόνο ένας δρόμος. Εμένα για παράδειγμα με απελευθερώνει να παραδίδω τον έλεγχο. Σαν μικρό παιδί ή σαν σκύλος που δεν έχει ούτε την ευθύνη του εαυτού του. Με απελευθερώνει γιατί δεν χρειάζεται για όσο διαρκεί μια συνεδρία να αποφασίζω, να σκέφτομαι, να κρύβω τις αδυναμίες μου ή να χρειάζεται να αποδείξω τον ανδρισμό μου ή οτιδήποτε άλλο όπως πρέπει να κάνω στην καθημερινότητα μου για να συμβαδίζει με τα κοινωνικά πρότυπα.

Το bdsm είναι πρωτίστως πνευματικό και δευτερευόντως σωματικό παρά την εμπορευματοποίηση του.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
10
Like
5.385
Πόντοι
1.346
Θα σου πω δυο κουβέντες γιατί δηλώνεις άσχετος και δεν έχω κάτι να κάνω. Ίσως να βρεις κάτι ενδιαφέρον.

Καταρχάς σαν αγοράκι σίγουρα κοιτάς κολους η βυζιά. Αυτό συγκαταλέγεται στην παραφιλια και στα φετίχ όπως οι ποδολατρες.

Αν κοιτάξεις σε θρησκείες και φιλοσοφίες μέσο του πόνο μαθαίνεις και εξαγνιζεσαι. Ο πόνος δεν είναι μόνο σωματικός. Ένα παιδί όταν κάνει μαλακία το τιμωρεις αλλιώς δεν θα μάθει.

Ο πόνος βέβαια είναι μόνο ένας δρόμος. Εμένα για παράδειγμα με απελευθερώνει να παραδίδω τον έλεγχο. Σαν μικρό παιδί ή σαν σκύλος που δεν έχει ούτε την ευθύνη του εαυτού του. Με απελευθερώνει γιατί δεν χρειάζεται για όσο διαρκεί μια συνεδρία να αποφασίζω, να σκέφτομαι, να κρύβω τις αδυναμίες μου ή να χρειάζεται να αποδείξω τον ανδρισμό μου ή οτιδήποτε άλλο όπως πρέπει να κάνω στην καθημερινότητα μου για να συμβαδίζει με τα κοινωνικά πρότυπα.

Το bdsm είναι πρωτίστως πνευματικό και δευτερευόντως σωματικό παρά την εμπορευματοποίηση του.
Νομιζω οτι σ'επιασα αρκετα!Ευχαριστω!
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
704
Like
1.790
Πόντοι
206
.... και τι καλά που κάνεις, αν μπλέξεις μ' αυτήν ! την γ#μησ#@ς
...και θα τον "γαμήσει" και θα τον κάνεις να παρακαλάει να τον ξαναγαμήσει ... Πλάκα κάνω...:cheesy::cheesy::cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Y13
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
704
Like
1.790
Πόντοι
206
Νομιζω οτι σ'επιασα αρκετα!Ευχαριστω!
Πάνε φίλε μην το σκέφτεσαι. Λες τα όρια σου, τι φαντασιώνεσαι - και κοπέλες σαν την Ίσιδα - και θα σε σεβαστούν και θα σου μάθουν να θες όλο και περισσότερα. Θα αντιληφθείς πόσο ηδονή και πάθος μπορείς να βγάζεις και χωρίς να γαμάς, όταν ξέρει η άλλη να σου γαμήσει το μυαλό. Δοκιμάζεις.... και αν σου κάνει το κόνσεπτ, επιλέγεις και αυτήν την σεξουαλική δραστηριότητα. Πάντως με την Κυρία Ίσιδα θα είσαι σε καλά χέρια.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
10
Like
5.385
Πόντοι
1.346
Πάνε φίλε μην το σκέφτεσαι. Λες τα όρια σου, τι φαντασιώνεσαι - και κοπέλες σαν την Ίσιδα - και θα σε σεβαστούν και θα σου μάθουν να θες όλο και περισσότερα. Θα αντιληφθείς πόσο ηδονή και πάθος μπορείς να βγάζεις και χωρίς να γαμάς, όταν ξέρει η άλλη να σου γαμήσει το μυαλό. Δοκιμάζεις.... και αν σου κάνει το κόνσεπτ, επιλέγεις και αυτήν την σεξουαλική δραστηριότητα. Πάντως με την Κυρία Ίσιδα θα είσαι σε καλά χέρια.
Σε ευχαριστω!
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Παντα εχω απορια πως αντεχετε τα bdsm,αν δεν εχει και σεξ μου φαινεται δεν αξιζει.Αλλα ειναι να εισια λατρης.Εγω απλα απορω πως αντεχετε τον πονο.λιγο να μου σφιξουν τον πουτσο η τα αρχιδια πεθαινω στον πονο.Θελει πραγματικα αρχιδια αυτο χαχα.Ισως οταν το ανακαλυπτεις αλλαζει φυσικα χαρη στην domina αλλα εγω δεν θα ντραπω να σα ςπω οτι το φοβαμαι.
Συναγωνιστη, σου προτεινω ανεπιφυλακτα την αφεντρα Ισιδα, μην φοβασαι , θα καταλαβει αμεσως τα ορια σου στον πονο, κ δεν θα σε πονεσει παραπανω απο οσο αντεχεις, εισαι στα πιο αξιοπιστα χερια, η Ισιδα ειναι προσεκτικη με τα "εργαλεια" μας ! Μην το σκεφτεσαι ..κλεισε ραντεβου με Ισιδα το συντομοτερο !
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.518
Κριτικές
10
Like
5.385
Πόντοι
1.346
Συναγωνιστη, σου προτεινω ανεπιφυλακτα την αφεντρα Ισιδα, μην φοβασαι , θα καταλαβει αμεσως τα ορια σου στον πονο, κ δεν θα σε πονεσει παραπανω απο οσο αντεχεις, εισαι στα πιο αξιοπιστα χερια, η Ισιδα ειναι προσεκτικη με τα "εργαλεια" μας ! Μην το σκεφτεσαι ..κλεισε ραντεβου με Ισιδα το συντομοτερο !
Θα το παλεψω!
 

Cman

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
330
Πόντοι
21
Καλημέρα. Κάτι διάβασα για χώρο στην Κρήτη αλλά δεν βρήκα άλλες πληροφορίες. Τι ισχύει ;;
 

Arcade

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2024
Μηνύματα
12
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα!δεν εχω εμπειρια με αφεντρες..αλλα μονος μου με ανοιγω καλα..χεχε..ηθελα να ρωτησω για την αφεντρα ισιδα μιας και ειμαι νεος..καποιος να μου πει εμπειρια..γενικα απο φετχι κανω τα παντα σχεδον εκτος απο κοπρολαγνεια..
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
704
Like
1.790
Πόντοι
206
Καλησπέρα!δεν εχω εμπειρια με αφεντρες..αλλα μονος μου με ανοιγω καλα..χεχε..ηθελα να ρωτησω για την αφεντρα ισιδα μιας και ειμαι νεος..καποιος να μου πει εμπειρια..γενικα απο φετχι κανω τα παντα σχεδον εκτος απο κοπρολαγνεια..
Καλό και το αυτοσέσσιον αλλα δεν γνωρίζεις κόσμο :cheesy::cheesy:
Η Κυρία Ίσιδα μας ανοίγει υπέροχα :wink:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom