Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 290K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
170
Like
406
Πόντοι
21
Τι εγινε μαγκες? Κλαιγεστε και σαλιαμπαλιζετε μπας και γλειψετε κανα κοκκαλακι? ΛΒ για καλημερακιας και καληνυχτακιας καλα το πας και στα δυσκολα ψελλιζε παλι εκεινο το ποιημα που ανεβασες με τα κωλομερια.
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
22
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους και λίγο πιο πολύ στην κυρία Ισιδα :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.193
Like
4.316
Πόντοι
456
:zombie: τσάμπα δεν σε γαμάει ! ..... για τον αποπάνω
 

Sentinel beast

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Κυρία fart fetich κάνετε εσείς ή επίσης να δέχεται και η Λία; Στο εξωτερικό έχει αρχίσει να ανεβαίνει πάρα πολύ στα bdsm sessions.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
804
Like
3.936
Πόντοι
446
Κυρία fart fetich κάνετε εσείς ή επίσης να δέχεται και η Λία; Στο εξωτερικό έχει αρχίσει να ανεβαίνει πάρα πολύ στα bdsm sessions.
Καλησπέρα. Δεν ασχολούμαι με το συγκεκριμένο φετίχ.
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
622
Like
1.509
Πόντοι
206
Κοντά στα 3 χρόνια γνωριμίας με τη Θεά μου.... Και πρώτο καλοκαίρι που δεν θα την δω... Αυτό πόνεσε. Καλή κυριακή και όμορφα τουρ στην Γυναικάρα μας!!!

:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
804
Like
3.936
Πόντοι
446
Καλησπέρα σε όλους...

Να σας ενημερώσω πως το τηλέφωνο επικοινωνίας δεν θα λειτουργεί σήμερα ... Είπε να κάνει την πρώτη βουτιά για φέτος, οπότε λίγο υπομονή πλάσματα μου....
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.193
Like
4.316
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους...

Να σας ενημερώσω πως το τηλέφωνο επικοινωνίας δεν θα λειτουργεί σήμερα ... Είπε να κάνει την πρώτη βουτιά για φέτος, οπότε λίγο υπομονή πλάσματα μου....
... αδιάβροχο ? :glasses:
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.193
Like
4.316
Πόντοι
456
Είμαι το ....https://el.wikipedia.org/wiki/Boeing_777 .... μήνυμά σου !
 

GiorgosM145

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
4
Like
417
Πόντοι
21
Παντα εχω απορια πως αντεχετε τα bdsm,αν δεν εχει και σεξ μου φαινεται δεν αξιζει.Αλλα ειναι να εισια λατρης.Εγω απλα απορω πως αντεχετε τον πονο.λιγο να μου σφιξουν τον πουτσο η τα αρχιδια πεθαινω στον πονο.Θελει πραγματικα αρχιδια αυτο χαχα.Ισως οταν το ανακαλυπτεις αλλαζει φυσικα χαρη στην domina αλλα εγω δεν θα ντραπω να σα ςπω οτι το φοβαμαι.
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.193
Like
4.316
Πόντοι
456
Παντα εχω απορια πως αντεχετε τα bdsm,αν δεν εχει και σεξ μου φαινεται δεν αξιζει.Αλλα ειναι να εισια λατρης.Εγω απλα απορω πως αντεχετε τον πονο.λιγο να μου σφιξουν τον πουτσο η τα αρχιδια πεθαινω στον πονο.Θελει πραγματικα αρχιδια αυτο χαχα.Ισως οταν το ανακαλυπτεις αλλαζει φυσικα χαρη στην domina αλλα εγω δεν θα ντραπω να σα ςπω οτι το φοβαμαι.
.... και τι καλά που κάνεις, αν μπλέξεις μ' αυτήν ! την γ#μησ#@ς
 

GiorgosM145

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
4
Like
417
Πόντοι
21
.... και τι καλά που κάνεις, αν μπλέξεις μ' αυτήν ! την γ#μησ#@ς
Χωρις σεξουαλικα δεν φευγει αυτος ο πονος.Δεν θα αντεχα να ανεχτω τοσο πονο για να χυσω μετα.Μονο παρα πολυ χαλαρα που μαλλον δεν γινεται,τυπου οπως τις ''ποναμε'' κι εμεις με κανα σφιξιμο μεξυλο κτλ σε λογικα πλαισια..Σιγουρα ξερουν τι κανουν οι Domines αφου βλεπουν τι αντεχει ο καθενας.Χωρις σεξ ομως οταν ειναι καυλιαρα το θεωρω ακυρο απλα να ποναω με σεβασμο τα λεω.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
804
Like
3.936
Πόντοι
446
Χωρις σεξουαλικα δεν φευγει αυτος ο πονος.Δεν θα αντεχα να ανεχτω τοσο πονο για να χυσω μετα.Μονο παρα πολυ χαλαρα που μαλλον δεν γινεται,τυπου οπως τις ''ποναμε'' κι εμεις με κανα σφιξιμο μεξυλο κτλ σε λογικα πλαισια..Σιγουρα ξερουν τι κανουν οι Domines αφου βλεπουν τι αντεχει ο καθενας.Χωρις σεξ ομως οταν ειναι καυλιαρα το θεωρω ακυρο απλα να ποναω με σεβασμο τα λεω.
Ποιος είπε ότι είναι απαραίτητος ο πόνος για να περάσουμε καλά?
 

GiorgosM145

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
205
Κριτικές
4
Like
417
Πόντοι
21
Ποιος είπε ότι είναι απαραίτητος ο πόνος για να περάσουμε καλά?
Τα αναφερω ετσι οπως τα εχει στο μυαλο του ενας απειρος οπως εγω σε αυτον τον σεξουαλικο κλαδο.Ειμαι σιγουρος οτι ξερετε τι κανετε ολες αλλιως δεν θα ερχοταν κοσμος.Παρα πολλοι το χουμε περιεργεια αλλα το φοβομαστε κιολας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom