Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 286K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

Viver

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2023
Μηνύματα
165
Like
402
Πόντοι
21
χαχα ωραια αυτα θελω να ακουωω
Αλλο να τα ακους και αλλο να τα νιωθεις. Αυτα που βλεπεις στις τσοντες και φτιαχνεσαι να τα ζεις στην πραγματικοτητα. Εκει ειναι ολο το ωραιο. Πανε στην ισιδα να νιωσεις πορνοσταρ
 

Arcade

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2024
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
Αφεντρα ισιδα πες μου σε παρακαλω..οτι γαμας δυνατα και ασταματητα σε ολες τις στασεις και ερχομαινα γινω η ξεφτιλισμενη πουτανα σου...
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
787
Like
3.898
Πόντοι
446
Αφεντρα ισιδα πες μου σε παρακαλω..οτι γαμας δυνατα και ασταματητα σε ολες τις στασεις και ερχομαινα γινω η ξεφτιλισμενη πουτανα σου...
Καλημέρα. Όταν έρθεις θα δεις...
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
787
Like
3.898
Πόντοι
446
Η καλή η μέρα από το προηγούμενο βράδυ φαίνεται....
IMG_20240629_123644.jpg
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
611
Like
1.497
Πόντοι
206
Για προσκύνημα και λατρεία μέχρι να παθουμε αφυδάτωση :smiling-face-with-heart-eyes:
Μην αγχώνεσαι, μόλις νιώσει στο πόδι της να παθαίνεις αφυδάτωση.... Θα τα αφήσει να τρέξουν να δροσιστείς για να πάρεις δύναμη. Δεν είναι φαντασίωση μου το έχει κάνει!:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 

panagopdim

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2023
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
κυρία Ισιδα είστε όλα τα λεφτά αυτό έχω να πω... Είστε πολύ έμπειρη κ έκανα πραγματικότητα αυτό που είχα στο μυαλό μου να γίνω πλήρης τουαλέτα (scat, piss) για μια κυρία. Νιώθω τέλεια κ σας ευχαριστώ πολύ για όλα...
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
787
Like
3.898
Πόντοι
446
κυρία Ισιδα είστε όλα τα λεφτά αυτό έχω να πω... Είστε πολύ έμπειρη κ έκανα πραγματικότητα αυτό που είχα στο μυαλό μου να γίνω πλήρης τουαλέτα (scat, piss) για μια κυρία. Νιώθω τέλεια κ σας ευχαριστώ πολύ για όλα...
Είσαι απίστευτος στο παιχνίδι αυτό. Χαίρομαι πολύ που σε έχω γνωρίσει πλάσμα μου...
 

panagopdim

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2023
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0

Arcade

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2024
Μηνύματα
11
Like
6
Πόντοι
0
η μονη σωστη σταση για χυσιμο μπροστα στην αφεντρα.Καλημερα!
 

Συνημμένα

  • trtrt.jpg
    trtrt.jpg
    26,2 KB · Εμφανίσεις: 5

kostasdou

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2021
Μηνύματα
316
Like
365
Πόντοι
21
Αφεντρα σημερα εχετε κενο στο προγραμμα σας?
Φαντάζομαι πως είναι χαλασμένο το τηλέφωνό σου και δε μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί της. Αν δεν έχεις χαλασμένο τηλέφωνο το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να την καλέσεις, είτε την Ίσιδα είτε άλλη κυρία. Εκ πείρας σε ενημερώνω ότι καμία κυρία δε μπορεί να σε φάει μέσα από μία τηλεφωνική επικοινωνία.
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: Arcade

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom