Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 622K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gamatos65

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Ζέτα έχει γίνει κουραστική με την προώθηση Αφροδίτη. Εντάξει καλή είναι (πλαστική μεν αλλά περί ορέξεως) εγώ δεν έχω δοκιμάσει και ούτε θα το κάνω με όσα έχω διαβάσει. Το αφεντικό έχει χάσει την μπάλα και όπως πάει το βλέπω για βράχο όπως προείπε συναγωνιστής. Όσο χέρι και να βάλει έχει κοπέλες πολύ παλιές εκεί μέσα που έχουν κάνει κονε με πελάτες μέσα και έξω από το μαγαζί. Ξεκάθαρη είναι η Νταϊάνα - Αντζελα - Έλενα κάνω αυτό θέλω τόσα επαγγελματίες Όχι σαν κάτι άλλες που που το παίζουν :think: είναι και αυτό μέρος του συστήματος!!είμαι χρόνια πελάτης διαβάζω καιρό αλλά είναι το πρώτο μου σχόλιο ένεκα διακοπές. :heavymetalbig: Όσο για την "Ε" παλιά καραβάνα το έχει κάνει σύστημα το έρχομαι και φεύγω σε λίγο καιρό θα επιστρέψει το πολύ πολύ με άλλο όνομα. (όπως εγραψα κάποιες κοπέλες έχουν κονε με παλιούς πελάτες) οποίος κατάλαβε κατάλαβε.
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
131
Like
331
Πόντοι
21
Και οι τρεις που ανεφερες φιλε οντως επαγγελματιες,εχουν γραψει τρελλα χιλιομετρα στο σπορ
 

MASKAS

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
παιχτες καμια κοπελα δεν ειναι ξεκαθαρη με ολους και στον ιδιο βαθμο. το service στο συγκεκριμενο μαγαζι ειναι tailor made. με ολο τον σεβασμο αν καποιος χαλιεται και θελει ξεκαθαρη ταριφα και παροχες απο ολα τα κοριτσια του Λ10 μαλλον πρεπει να κοιταξει αλλου, και οχι σε αυτο το ιδρυμα. μερικες απο αυτες που το παιζουν (με την κακη εννοια) σε καποιον παιχτη, μπορει σε εναν αλλο παιχτη να ειναι πιο εξυπηρετικες. αυτη ειναι και η μαγεια του καταστηματος. δεν υπαρχει σταθερος τιμοκαταλογος. σιγουρα καποια μπορει να δωσει την ταδε τρυπα της με το ταδε τιπ, αλλα δεν σημαινει οτι η ιδια δεν θα την δωσει σε αλλον με λιγοτερα η΄ με περισσοτερα.
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Καλησπέρα συναγωνιστές!!Μια ερώτηση,όποιος είναι γνώστης εάν γουστάρει απαντά?Υπάρχουν κορίτσια που κάνουν μόνο μασσατζ και άλλα κορίτσια που κάνουν και τα δύο τριψε,παρτον!!και ποια είναι τα βασικά προγράμματα εκτός το μασάζ των 25 ευρώ?Ευχαριστώ!!
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
131
Like
331
Πόντοι
21
Ναι φιλε υπαρχουν κοπελες που κανουν μονο μασαζ και αυτο με πετσετα ή εσωρουχο,εαν θες μονο μασαζ συμφερει μόνο με κουπόνι γιατι αλλιως θα πληρωσεις το δωματιο κανονικα,υπαρχουν και οι αλλες κοπελες που το προχωρανε το πραμα και καποιες το τερματιζουν κιολας,εαν ομως δεν εχεις παρει το πρασινο φως απο την υποδοχη θα παει το παραμυθι συννεφο,οτι δεν κανουν τετοια εκει και οτι το μαγαζι ειναι σοβαρο κλπ κλπ.
 

massagfildimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2019
Μηνύματα
106
Κριτικές
4
Like
143
Πόντοι
281
Ναι φιλε υπαρχουν κοπελες που κανουν μονο μασαζ και αυτο με πετσετα ή εσωρουχο,εαν θες μονο μασαζ συμφερει μόνο με κουπόνι γιατι αλλιως θα πληρωσεις το δωματιο κανονικα,υπαρχουν και οι αλλες κοπελες που το προχωρανε το πραμα και καποιες το τερματιζουν κιολας,εαν ομως δεν εχεις παρει το πρασινο φως απο την υποδοχη θα παει το παραμυθι συννεφο,οτι δεν κανουν τετοια εκει και οτι το μαγαζι ειναι σοβαρο κλπ κλπ.
Καλημέρα και ευχαριστώ!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής αν δουλευει η χρυσά στο μαγαζί
Ήταν μια ξανθιά κοπέλα με ωραίο σώμα γύρω στα 30
Το προχωράνε φουλ
Ήταν την περίοδο 2010 - 2012
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των πρπτερων
 

Conor Mcgregor

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2
Κριτικές
2
Like
54
Πόντοι
0
Χρυσά δεν έχω δει συναγωνιστή .

Όσο αφορά για το μαγαζί είναι ένα μπουρδελακι πολυτελείας που κοιτάει να σε δαγκώσει οικονομικά....Όπως ανέφερε και ο φίλος πιο πάνω δεν υπάρχει τιμοκατάλογος , όπου σε πιάσουν δηλαδή....
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής αν δουλευει η χρυσά στο μαγαζί
Ήταν μια ξανθιά κοπέλα με ωραίο σώμα γύρω στα 30
Το προχωράνε φουλ
Ήταν την περίοδο 2010 - 2012
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των πρπτερων
Φίλε sakis μάλλον θα αναφέρεσαι στην Χαρά σύμφωνα με την περιγραφή που δίνεις η οποία έχει σταματήσει προ διετίας. Η κορυφή του ιδρύματος είναι η Μαργαρίτα
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.687
Πόντοι
456
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής αν δουλευει η χρυσά στο μαγαζί
Ήταν μια ξανθιά κοπέλα με ωραίο σώμα γύρω στα 30
Το προχωράνε φουλ
Ήταν την περίοδο 2010 - 2012
Απάντηση και με πμ
Ευχαριστώ εκ των πρπτερων
Φίλε sakis μάλλον θα αναφέρεσαι στην Χαρά σύμφωνα με την περιγραφή που δίνεις η οποία έχει σταματήσει προ διετίας. Η κορυφή του ιδρύματος είναι η Μαργαρίτα
Δηλαδή ακόμα και για μία τόσο "καραμπινάτη" επιλογή όπως είναι η Μαργαρίτα σύμφωνα με τα λεγόμενα πολλών εδώ μέσα, αν πάρει κανείς τηλέφωνο και ζητήσει να κλείσει ραντεβού συγκεκριμένα μαζί της μόνο, όταν πάει θα του το παίξουν Κινέζοι και πάλι λόγω του ότι είναι πρωτάρης; Και η ίδια δηλαδή σε καινούριες φάτσες μετατρέπεται σε μυξοπαρθένα στην παρθενική συνεδρία;
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Αν πας πρώτη φορά εκεί και δεν πας συστημένος δεν θα σου δώσουν την Μαργαρίτα και αν επιμένεις και τα καταφέρεις θα το παίξει παρθένα. Εγώ το διέθεσα το 80αρι αλλά δεν πέρασα και άσχημα...Χαλάλι να έχεις τέτοιο κορμί να σε περιποιείται.....
 

MASKAS

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παίχτες. η συγκεκριμενη ειναι η πιο ομορφη και εντυπωσιακή (λογω ύψους)  σε παρουσιαστικό στο ίδρυμα. δεν ειναι ομως η κορυφαία σε απόδοση. αναλογα με γούστα του καθενός φυσικα. αν καποιος θελει μια πολυ ομορφη μοντέλα να τον χαϊδεύει τοτε οκ μπορει να του φαινεται σουπερ επιλογη. αν ομως τα ποιοτικά κριτήρια ειναι η τεχνική στο φραπέ τοτε οχι δεν ειναι η κορυφή. για πιο προχωρημένα δεν αναφερω μιας και δεν τα προσφερει ετσι και αλλιως. αν καποιος γουσταρει εξαρχης καλο σοσιαλ τοτε παλι οχι δεν ειναι η κορυφαία επιλογη μιας και η συγκεκριμενη δεν ειναι επαγγελματίας με την εννοια οτι θα σου μιλησει και  θα σου ανοιχτει μονο αν γουσταρει την παρεα σου, και σιγουρα οχι απο το πρωτο ραντεβου. παντως ειναι σιγουρα η πιο κλασσατη σε εμφάνιση εκει μεσα μακραν.

οσο για τα στάδια που περνας για να γινεις καλος πελατης γενικα στο πρωτο ραντεβου φυσικα και δεν θα παρεις τιποτα. ασχετα με το ποια θα σου δωσουν σιγουρα θα ειναι αναγνωριστικό. ειτε σου πασάρουν καποια απο αυτες που παιζουν ειτε καποια απο την ομαδα των κοριτσιών που κανει μονο μασάζ, σιγουρα δεν θα παρεις κατι εξτρα. θελει υπομονη και σωστη τακτικη παίχτες. δεν πας με τσαμπουκα να μπεις μεσα. αν δωσεις σωστο feedback στο πρωτο ραντεβου μαζι με καλο τιπ, το πιθανότερο ειναι οτι στο δευτερο η τρίτο ραντεβου το ίδρυμα απο μονο του θα σου πασάρει καποια κοπελα που παιζει για να ξεκινησεις σιγα σιγα  τα εξτρα. αν πατε με την πρωτη φορα  να απαιτήσετε πχ θελω την ετσι η’ την αλλιως θα φάτε ακυρο πανυγηρικο. αυτο που θελει  κυρίως ειναι λεφτα και υπομονη. και τελος παντα βοηθαει και ενα καλο παρουσιαστικό καλοί τρόποι σεβασμός κλπ
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
208
Κριτικές
8
Like
1.203
Πόντοι
481
Καλημέρα φίλοι μου. Βλέπω κάθε μέρα εδώ πολλούς να προσπαθήσουν να ψαρέψουν τι γίνετε σε αυτό το μαγαζί. Έχω πάει ποιο παλιά. Πήγα με κουπόνι γιατί ήθελα να δω τι παίζει . Ήξερα ότι δεν θα έπαιρνα ούτε καν φραπέ. Όπως λένε πολλοί εδώ πρέπει να ξοδέψεις πολλά λεφτά για να πάρεις πρώτα φραπέ και μετά μπριζόλα κτλ π.  Νομίζω δεν αξίζει στην εποχή που ζούμε να ξοδέψεις μια περιουσία για αυτό . Βέβαια αν ο άλλος έχει λεφτά και θέλει να κάνει το κέφι του ας το κάνει. Εμένα η γνώμη μου είναι ότι δεν αξίζει. Τον τίτλο που θα δώσω για το Έλενας σπα  είναι ένας << οίκος >> πολυτελείας.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Πάντως για όσους επιθυμούν να σπασουν το άβατο του καταστήματος, θα απαιτηθεί μια αρχική επένδυση 300-500 ευρώ και πιθανά ένα τελείως αποτυχημένο πρώτο ραντεβου. Υπομονή και χρήματα να υπάρχουν και όλα γίνονται.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
ξερει κανενας για τη Δεσποινα? pm παρακαλω
 

sokoflikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2014
Μηνύματα
52
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. Θα ήθελα να πάω σε αυτό το μαγαζί αλλά δε ξέρω τι παίζει... Πως συμπεριφέρεσαι πρωτη φορά;;;
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.113
Κριτικές
191
Like
52.123
Πόντοι
41.443
Καλησπέρα.. Θα ήθελα να πάω σε αυτό το μαγαζί αλλά δε ξέρω τι παίζει... Πως συμπεριφέρεσαι πρωτη φορά;;;


αν διαβασεις λιγο το νημα και την καρτελλα των κριτικων θα καταλαβεις τι παιζει.

για μενα αν θες να μπεις στο ψητο αμεσως αστο καλυτερα.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Για τους παλιους και εμπειρους παιχτες λυκαβητου, ποια πιστευετε οτι τα συνδιαζει ολα? εμφανιση υπηρεσιες ποιοτητα.
 

Vandon

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2019
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Για τους παλιους και εμπειρους παιχτες λυκαβητου, ποια πιστευετε οτι τα συνδιαζει ολα? εμφανιση υπηρεσιες ποιοτητα.

Υπάρχει κάποια που να τα συνδυάζει όλα άραγε; Δύσκολο..
Μαργαρίτα, εμφάνιση 9 υπηρεσίες 5
Αντριάννα, εμφάνιση 9 υπηρεσίες 6
Αφροδίτη, εμφάνιση 5 υπηρεσίες 7
Νταϊάνα, εμφάνιση 7 υπηρεσίες 7
Κλειώ, εμφάνιση 5 υπηρεσίες 4
Είναι και μία καινούργια, σχετικά γεματούλα, κοντή με ωραιο χαμόγελο και γλυκό πρόσωπο, αλλά δεν θυμάμαι όνομα, εμφάνιση 5 υπηρεσίες 9

Μπορεί σε κάποιες να είμαι αυστηρός, αλλά τις παραπάνω κοπέλες τις κρίνω βάσει προσωπικής εμπειρίας και μόνο.
Ίσως κάποιος φίλος έχει καλύτερες εμπειρίες και να βαθμολογήσει καλύτερα.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom