Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 621K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.073
Πόντοι
46.232
Για κάνε βρε φιλαράκο το special πιο σαφές ? Δηλαδή τι κάνει ? Το κοιτάζει όπως ο φακίρης την κόμπρα και αυτο σηκώνεται ?
φραπεδια σπεσιαλ : βαζει μεσα αυγο στην φραπεδια ,οπως κανουν στον λετζο στο παγκρατι κ οπως εκαναν πριν κλεισει στον γαλαξια στη ν.σμυρνη :2funny: :2funny:
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Γιατι ρε φιλε μας μπερδευεις με αυγα και ομελετες και δεν μας λες ακριβως τι εννοεις;Αν μπορεις βεβαια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.073
Πόντοι
46.232

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Εχεις δικιο n.smirni76,δεν το ειχα προσεξει.Απο τον patos ξεκινησε το θεμα και αυτος πρεπει να μας απαντησει.
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.209
Πόντοι
3.135
Για κάνε βρε φιλαράκο το special πιο σαφές ? Δηλαδή τι κάνει ? Το κοιτάζει όπως ο φακίρης την κόμπρα και αυτο σηκώνεται ?
κύριοι συνάδςελφοι......ρώτησε ο άνθρωπος αν η αντριάννα σερβίρει φραπέ......και εγώ απάντησα σπέσιαλ.......που σημαίνει πολύ καλό. Η νεανίδα είναι κορμί , θα σου σηκωθεί........αλλά  :jerking:ΜΟΝΟ  φραπές. :cum:.....τίποτις άλλο. Σαφέστατο τι άλλο να πω???
Για μπριζόλες παιδακια κτλ.....στο εν λόγω ίδρυμα στελλα κοκινομάλλα, αλεξανδρα, μια ιρίνα , αλλά αντριάννα όχι κρεατάκι....είναι βετζετέριαν :headbang: :grin:
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
κύριοι συνάδςελφοι......ρώτησε ο άνθρωπος αν η αντριάννα σερβίρει φραπέ......και εγώ απάντησα σπέσιαλ.......που σημαίνει πολύ καλό. Η νεανίδα είναι κορμί , θα σου σηκωθεί........αλλά  :jerking:ΜΟΝΟ  φραπές. :cum:.....τίποτις άλλο. Σαφέστατο τι άλλο να πω???
Για μπριζόλες παιδακια κτλ.....στο εν λόγω ίδρυμα στελλα κοκινομάλλα, αλεξανδρα, μια ιρίνα , αλλά αντριάννα όχι κρεατάκι....είναι βετζετέριαν :headbang: :grin:
Αλεξανδρα, ιρινα?? για κανε μια περιγραφη
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Εμενα με νοιαζει να εχει φραπεζακι με αντριανα, αλλα με την 1η...υπαρχει περιπτωση ετσι και την παρω για χαμαμ να μου κανει τον ψοφιο κοριο?
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
κύριοι συνάδςελφοι......ρώτησε ο άνθρωπος αν η αντριάννα σερβίρει φραπέ......και εγώ απάντησα σπέσιαλ.......που σημαίνει πολύ καλό. Η νεανίδα είναι κορμί , θα σου σηκωθεί........αλλά  :jerking:ΜΟΝΟ  φραπές. :cum:.....τίποτις άλλο. Σαφέστατο τι άλλο να πω???
Για μπριζόλες παιδακια κτλ.....στο εν λόγω ίδρυμα στελλα κοκινομάλλα, αλεξανδρα, μια ιρίνα , αλλά αντριάννα όχι κρεατάκι....είναι βετζετέριαν :headbang: :grin:
και Μελισσα
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.209
Πόντοι
3.135
Αλεξανδρα, ιρινα?? για κανε μια περιγραφη
τι να σου πω ....ωραία τεμαχια μπριζολέν..... πρέπει να έχεις μαζί σου τα απαραίτητασύνεργα όπωςπχ σκούφο για το χιόνι..... δεν έχουν οι κοπέλες..... κτλ κτλ
 

kostpoli

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
54
Like
8
Πόντοι
0
Περασα προσφατα για θεραπεια με Αντριαννα. Ωραιο μασαζ και φραπες σουπερ. Δεν υπαρχει καμια περιπτωση για μπριζολα ομως? δεν ρωτησα καθοτι πρωτη φορα. Αν γνωριζει κανεις εστω και σε pm.
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
τι να σου πω ....ωραία τεμαχια μπριζολέν..... πρέπει να έχεις μαζί σου τα απαραίτητασύνεργα όπωςπχ σκούφο για το χιόνι..... δεν έχουν οι κοπέλες..... κτλ κτλ
...ξέρεις από που είναι η Αλεξάνδρα και απο που η Ιρινα;;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.436
Κριτικές
61
Like
42.563
Πόντοι
22.785
Πρίν κάτι ήμέρες σέ έπίσκεψη μέ έγκρυτο συναγωνιστή καί δάσκαλο τών μασαζερί στόν χώρο , ή όμορφη κορασίς Ίσμήνη  διαβάσε τίς σκέψεις μου πρίν κάν έγώ τίς σκεφτώ ή με ήξερε τόσο καλά πού δέν δυσκολεύτηκε νά φανταστεί τί θά ζήταγα ..........

Ενοιωθα τά μάτια της  νά μέ γδύνουν, καί νά καταγράφουν τούς
παλμούς τού σωματός μου ...........

Η σκέψη σέ όλα αύτά με καύλωσε καί άρχισα να έρεθίζομαι......

Μέ έσυρε μέ μία κίνηση στό δωμάτιο  έπιασε στά χέρια της
τά αύταρχικά σύνεργα  πού προφανώς είχε άπό τήν αρχή δίπλα της καί μού είπε μόνο ........ΜΕΤΡΑ
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Πρίν κάτι ήμέρες σέ έπίσκεψη μέ έγκρυτο συναγωνιστή καί δάσκαλο τών μασαζερί στόν χώρο , ή όμορφη κορασίς Ίσμήνη  διαβάσε τίς σκέψεις μου πρίν κάν έγώ τίς σκεφτώ ή με ήξερε τόσο καλά πού δέν δυσκολεύτηκε νά φανταστεί τί θά ζήταγα ..........

Ενοιωθα τά μάτια της  νά μέ γδύνουν, καί νά καταγράφουν τούς
παλμούς τού σωματός μου ...........

Η σκέψη σέ όλα αύτά με καύλωσε καί άρχισα να έρεθίζομαι......

Μέ έσυρε μέ μία κίνηση στό δωμάτιο  έπιασε στά χέρια της
τά αύταρχικά σύνεργα  πού προφανώς είχε άπό τήν αρχή δίπλα της καί μού είπε μόνο ........ΜΕΤΡΑ
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
...για ρίξε λίγο περισσότερο "φως" ...thks..
 

valto

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
234
Like
0
Πόντοι
1
Πρίν κάτι ήμέρες σέ έπίσκεψη μέ έγκρυτο συναγωνιστή καί δάσκαλο τών μασαζερί στόν χώρο , ή όμορφη κορασίς Ίσμήνη  διαβάσε τίς σκέψεις μου πρίν κάν έγώ τίς σκεφτώ ή με ήξερε τόσο καλά πού δέν δυσκολεύτηκε νά φανταστεί τί θά ζήταγα ..........

Ενοιωθα τά μάτια της  νά μέ γδύνουν, καί νά καταγράφουν τούς
παλμούς τού σωματός μου ...........

Η σκέψη σέ όλα αύτά με καύλωσε καί άρχισα να έρεθίζομαι......

Μέ έσυρε μέ μία κίνηση στό δωμάτιο  έπιασε στά χέρια της
τά αύταρχικά σύνεργα  πού προφανώς είχε άπό τήν αρχή δίπλα της καί μού είπε μόνο ........ΜΕΤΡΑ
:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
παλι ψεματα γραφισ ρε πιναλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom