Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

GreekInAthens

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
20
Like
14
Πόντοι
0
Ισως λάθος φίλε μου. Για χαμάμ με γκόμενα θα ήταν καλύτερα να πας σε ένα ξενοδοχείο. Στο Λ-10 θα έπρεπε να είχατε παρέα τη Νταϊάνα. Και δεν θα σας ενοχλούσε κανείς και θα περνάγατε ωραία οι τρεις σας.
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Ισως λάθος φίλε μου. Για χαμάμ με γκόμενα θα ήταν καλύτερα να πας σε ένα ξενοδοχείο. Στο Λ-10 θα έπρεπε να είχατε παρέα τη Νταϊάνα. Και δεν θα σας ενοχλούσε κανείς και θα περνάγατε ωραία οι τρεις σας.
εχεις δωκιμασει?
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Ναι και ήταν άψογη. Και με τους δύο μας.
πρωτη φορα η σε ηξερε? μου φαινεται περιεργο παντως γιατι αυτες ειδικα στο χαμαμ δε γουσταρουν γαμησια..αν εισαι καλος πελατης παντως κ γουσταρε η αλλη οκ
 

Moutsodrigo

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2017
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Επιβεβαιώνω κ εγώ παιδιά , νταιανα πολύ καλό social κ δεν κολωνει , by σίγουρα
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Η Νταϊάνα είναι όντως καλή
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Έχω πάει στο μαγαζί κάποιες φορές το βρήκα από κουπόνια κλπ. Έπαθα λίγο πλάκα όταν το βρηκα και εδώ μέσα...Δεν είχα καν φανταστεί ότι μπορέι να παιζονται και άλλα εκεί μέσα. Όποιος έχει εμπειρία από εκεί ας μου στέιλει ένα PM με κάποιες πληροφορίες για το πως κινείται η φάση....
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Έχω πάει στο μαγαζί κάποιες φορές το βρήκα από κουπόνια κλπ. Έπαθα λίγο πλάκα όταν το βρηκα και εδώ μέσα...Δεν είχα καν φανταστεί ότι μπορέι να παιζονται και άλλα εκεί μέσα. Όποιος έχει εμπειρία από εκεί ας μου στέιλει ένα PM με κάποιες πληροφορίες για το πως κινείται η φάση....

Η φάση εχει ως εξής.
Πας και σταμπαρεις  το μουνι που θες να γαμησεις. Το παίρνεις για μασάζ άς πουμε μια φορα τη βδομάδα. Της δίνεις να καταλάβει οτι ενδιαφέρεσαι μονο γι αυτήν. Αν πας και δεν τη βρεις, φεύγεις δεν παίρνεις αλλη και της το λες την επόμενη φορα. Την 3ή 4 φορα θα σου κάτσει. Αν αντέχει η τσέπη σου, προχωρά. Μιλάμε για κανονικές ταρίφες  των 80-100 ευρω την επιςκεψη και οχι κουπόνια.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Η φάση εχει ως εξής.
Πας και σταμπαρεις  το μουνι που θες να γαμησεις. Το παίρνεις για μασάζ άς πουμε μια φορα τη βδομάδα. Της δίνεις να καταλάβει οτι ενδιαφέρεσαι μονο γι αυτήν. Αν πας και δεν τη βρεις, φεύγεις δεν παίρνεις αλλη και της το λες την επόμενη φορα. Την 3ή 4 φορα θα σου κάτσει. Αν αντέχει η τσέπη σου, προχωρά. Μιλάμε για κανονικές ταρίφες  των 80-100 ευρω την επιςκεψη και οχι κουπόνια.


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Η φάση εχει ως εξής.
Πας και σταμπαρεις  το μουνι που θες να γαμησεις. Το παίρνεις για μασάζ άς πουμε μια φορα τη βδομάδα. Της δίνεις να καταλάβει οτι ενδιαφέρεσαι μονο γι αυτήν. Αν πας και δεν τη βρεις, φεύγεις δεν παίρνεις αλλη και της το λες την επόμενη φορα. Την 3ή 4 φορα θα σου κάτσει. Αν αντέχει η τσέπη σου, προχωρά. Μιλάμε για κανονικές ταρίφες  των 80-100 ευρω την επιςκεψη και οχι κουπόνια.
και γιατι να μην παει καποιος σε καποια αλλη κυρια απο τις τόσες για σεξ? δεν αξιζει να τη χρυσώσεις για να πειστει
 

GreekInAthens

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
20
Like
14
Πόντοι
0
"Συνεργάστηκα" πριν μια εβδομάδα με Χαρά. Εντυπωσιακή βελτίωση. Νομίζω ότι έχει αφήσει πίσω όλες τις άλλες στο Λ.10
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Σαν να λέμε .... σού χάρισε χαρά η Χαρά!, ε?
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
και γιατι να μην παει καποιος σε καποια αλλη κυρια απο τις τόσες για σεξ? δεν αξιζει να τη χρυσώσεις για να πειστει

Και βέβαια μπορει να παει και θα του βγει πιο φθηνά. Εαν ομως υπαρχει κάποια απο κέι μεςα που σου κανει τρελλο κλικ που δεν μπορεις να τη βγάλεις απο το μυαλο σου τοτε θελει Στρατηγική. Αυτο μου συνέβη εμένα με ενα απο τα κοριτσια στο Λ10 και η επενδυσουλα ειχε τρελλο R.O.I. Εντός και εκτος του Οίκου. Εννοείται οτι αυτο δεν ειναι ο κανόνας.
Πέρα απο αυτα η Πολυτέλεια του χώρου σε κανει να νιώθεις οτι πάιρνεις μερος  σε τσοντα τύπου 18videoz, 21sextury και λοιπά. Μια "must have" εμπειρία.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Στην 1η επίσκεψη παίζει φραπές ;
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
1 επίσκεψη = reconnaissance mission
 

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
Παντος μαγκες.....ο χωρος ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΕ!!!!!!!!!!!

Ειχα παει μια φορα κουπονατος....

το μαγαζι ειναι χλιδα!!!!!!!

τωρα για προγραμματα....για γαμισια και τετοια...εγω δεν.....

ηθελα ενα καλο μασαζ....σαουνα....και ηταν ολα τελεια!!!!!!!
 

GreekInAthens

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
20
Like
14
Πόντοι
0
Σαν να λέμε .... σού χάρισε χαρά η Χαρά!, ε?

Χάρισε πολύ χαρά! Νομίζω ότι είναι με τις μέρες της. Ακόμα και σε όσους έχουν "επενδύσει" πολλά είναι μερικές φορές απόμακρη. Αλλά όταν χαλαρώνει δεν παίζεται. Όσο για λεπτομέρειες που ζήτησε άλλος συναγωνιστής, μην εκθέσουμε το κορίτσι.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Χάρισε πολύ χαρά! Νομίζω ότι είναι με τις μέρες της. Ακόμα και σε όσους έχουν "επενδύσει" πολλά είναι μερικές φορές απόμακρη. Αλλά όταν χαλαρώνει δεν παίζεται. Όσο για λεπτομέρειες που ζήτησε άλλος συναγωνιστής, μην εκθέσουμε το κορίτσι.

Σωστά. Αυτο ειναι και το πιο ανασταλτικό στα κοριτσια που δουλεύουν εκει.
Οτι κάνουν θέλουν να μείνει εντός δωματίου. Οταν αρχισει και μιλάει ο κόσμος και εμφανίζονται ατομα που δείχνουν καραμπινάτα γιατι εχουν παει εκει, τοτε πέφτει "πόρτα" . Εχω παρει και υπηρησιες απο CG που αν τις έβγαζα στη φορα, απλα δεν θα τις ξαναζουσα. Μεγάλη προσοχή στο τι μοιράζεστε στα νήματα. Η αυταρέσκεια καποιες φορες εχει αυτοκτονικές συνέπειες. Κάποια πράγματα απλα δε λέγονται στον όχλο ουτε σε αφερέγγυους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom