Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 624K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Σύμφωνα και με την κριτική που ανέβασε ο φίλος θα ξαναπώ
οτι εμείς φταίμε που πολλά ιδρύματα την έχουν δει και η δεν σου ανοίγουμε
η κάνουν ξεπέτες όταν παμε και σκάμε 80-100 για μασαζ/φραπέ
Και λέμε και ευχαριστώ που μας δεχτήκαμε ,μην πετάτε τα λεφτά σας κα τους κάνετε και μάγκες
ΝΑ ΟΡΓΑΝΟΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Σύμφωνα και με την κριτική που ανέβασε ο φίλος θα ξαναπώ
οτι εμείς φταίμε που πολλά ιδρύματα την έχουν δει και η δεν σου ανοίγουμε
η κάνουν ξεπέτες όταν παμε και σκάμε 80-100 για μασαζ/φραπέ
Και λέμε και ευχαριστώ που μας δεχτήκαμε ,μην πετάτε τα λεφτά σας κα τους κάνετε και μάγκες
ΝΑ ΟΡΓΑΝΟΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΑΣ




Το ίδρυμα αυτο ηταν ανέκαθεν "δύσκολακι" . Πριν 3-4 χρονια με τη τριτη  απόπειρα "έφαγα" . Είχα  σταμπάρει απο κριτικη ενα υπέροχο πλασματάκι εκ Ρουμανιας. Τη πρωτη φορα δεν κάθησε. Τη δεύτερη αν και είχα κλείσε ραντεβου δεν ηταν οποτε και έφυγα επιτόπου αν και προσπάθησαν αν μου πασάρουν αλλη. Με την τριτη εγινε. Οποτε υπήρξαν και άλλες πολλές επισκέψεις. Πάντως ειναι οτι καλυτερο απο χλιδή σε χώρο μασάζ. Οποτε σε κάποιο βαθμο δικαιολογεί και τα λεφτα του. Υπαρχουν και επώνυμοι που πανε και εχουν απαιτήσεις. Δεν ειναι για τον όχλο.
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Το ίδρυμα αυτο ηταν ανέκαθεν "δύσκολακι" . Πριν 3-4 χρονια με τη τριτη  απόπειρα "έφαγα" . Είχα  σταμπάρει απο κριτικη ενα υπέροχο πλασματάκι εκ Ρουμανιας. Τη πρωτη φορα δεν κάθησε. Τη δεύτερη αν και είχα κλείσε ραντεβου δεν ηταν οποτε και έφυγα επιτόπου αν και προσπάθησαν αν μου πασάρουν αλλη. Με την τριτη εγινε. Οποτε υπήρξαν και άλλες πολλές επισκέψεις. Πάντως ειναι οτι καλυτερο απο χλιδή σε χώρο μασάζ. Οποτε σε κάποιο βαθμο δικαιολογεί και τα λεφτα του. Υπαρχουν και επώνυμοι που πανε και εχουν απαιτήσεις. Δεν ειναι για τον όχλο.

Αν θες να τα σκας για το μασαζ και την κυριλα δικαίωμα σου αλλα για φραπέ ειναι παρά πολλά και μιλάω για
ολα τα ιδρύματα που περνούν αέρα με το να τους τα σκάμε και μετά μπαίνουμε εδώ και παραπονιόμαστε
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Αν θες να τα σκας για το μασαζ και την κυριλα δικαίωμα σου αλλα για φραπέ ειναι παρά πολλά και μιλάω για
ολα τα ιδρύματα που περνούν αέρα με το να τους τα σκάμε και μετά μπαίνουμε εδώ και παραπονιόμαστε




Εννοείται οτι για φραπέ και οτιδήποτε εκτός μπριζόλας αυτα τα λεφτα ειναι αδικαιολόγητα. Φραπέ φτιάχνουμε και μόνοι μας Εγω ποτε δεν πήρα τίποτα λιγότερο απο ful service σε αυτο το μαγαζι. Τιμη 80.εουρα.
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Εννοείται οτι για φραπέ και οτιδήποτε εκτός μπριζόλας αυτα τα λεφτα ειναι αδικαιολόγητα. Φραπέ φτιάχνουμε και μόνοι μας Εγω ποτε δεν πήρα τίποτα λιγότερο απο ful service σε αυτο το μαγαζι. Τιμη 80.εουρα.

Και εγω τα Φούλ ψάχνω πάντα απλά κοιτώ και παραπάνω την αμοιβή να αξίζει
 

ptrsth

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
0
αν δεν πας μιλημενος κανεις το μασαζακι σου σ εναν κυριλε χωρο και φευγεις οπως ηρθες
 

Papoglou

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
41
Like
1
Πόντοι
0
νικο το καυλακι ακομα εκει ειναι αλλα με τα λεφτα που παιρνουν για το απλο προγραμμα δεν εχω τολμησει καν να ρωτησω τη τιμη για διπλο.. :grin:
Λίγο άγρια το παίζει (έως και αυταρχική κάποιες φορές) και εμένα προσωπικά με ξενερώνει. Το σπέρμα ρέει άφθονο, αλλά και τα ευρώ επίσης. Δεν πρόκειται να κάτσει από την αρχή με τίποτα (ίσως να κάτσει μετά την τρίτη-τέταρτη φορά και εφ' όσον δει "δυνατότητες" στον πελάτη)
 

Sefer31

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
μια μαριαννα την εχει δοκιμασει κανεις
 

Sefer31

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
6
Κριτικές
2
Like
9
Πόντοι
0
πηγα σημερα χωρις ραντεβου και οι διαθεσιμες δεν ειχαν ενδιαφερον. μονο αυτη που εμπενε σε ραντεβου.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
στην αρχή ρωτάς για Μαριάννα και μετά πετάς κάποια που έμπαινε σε ραντεβού...ρε μεγάλε κάνε σωστή ενημέρωση

Ποιες κοπέλες είδες;
Ποιά από τις κοπέλες έμπαινε σε ραντεβού;
Περιγραφή Μαριάννας;
Έχεις ξαναπάει στο μαγαζί;
Τι παρουσίαση σου έκανε η κυρά Λένη;


[move]Υ.Γ. κουκουντή που είσαι ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;[/move]

 

GreekInAthens

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
20
Like
14
Πόντοι
0
Το Μαράκι -ένα όμορφο μελαχρινάκι δεν εμφανίζεται πια εκεί. Μπορεί να την κρύβουν και να προσφέρεται μόνο στους πολυ τακτικούς θαμώνες. Μπορεί και να συνέβη τίποτα. Γνωρίζει κανένας φίλος;
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Το Μαράκι -ένα όμορφο μελαχρινάκι δεν εμφανίζεται πια εκεί. Μπορεί να την κρύβουν και να προσφέρεται μόνο στους πολυ τακτικούς θαμώνες. Μπορεί και να συνέβη τίποτα. Γνωρίζει κανένας φίλος;
Δεν συνεβει τπτ απλα τέλος...
 

olatathelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Και εγώ το ψάχνω το μικρό? Ξέρουμε αν δουλεύει αλλού?
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
260
Πόντοι
21
Πήγα προχτές το μεσημεράκι με τον ήλιο να ψήνει ψυχές στην άσφαλτο.

Στη ρεσεψιόν ένα φανταχτερό μουνάκι, λυγερό και άγουρο. Δε μου συστήθηκε το αγενές σκατούλι.
Τη ρώτησα αν είναι εκεί η Μαριάννα. Έκανε μια γκριμάτσα και απάντησε "Η Μαριάννα δε δουλεύει πια εδώ. Διαθέσιμη είναι η Έλενα".
Συμφώνησα να πάρω την Έλενα - 30+ ψιλογεματούλα, μαλλί κορακί, κάμποσα τατού, στο ζημιάρικο πακετάκι των 80 γιού.

Δωμάτιο τζετ, εντελώς σπα κατάσταση. Η τύπισσα με υποχρέωσε να βάλω το γελοίο στρινγκ "για λόγους υγιεινής" όπως είπε. Κατά τη διάρκεια της συνεδρίας είχα πάνω μου 22 πετσέτες, ενώ τα χέρια της δεν πλησίασαν ποτέ τον τουμπανιασμένο πούτσο μου - έμενε πάντα μακριά από την περιοχή της λεκάνης, κάνοντας ένα καλούλι μασάζ.
Στο τέλος της ζήτησα ευθαρσώς να παίξει με το καβλί μου, βγάζοντάς το στη φόρα, κρεάτινο κοντάρι λουσμένο στο precum.
Αυτή γύρισε την πλάτη κι έφυγε.

Ψιλο-φακόφα η κατάσταση, αλλά δεν είναι ούτε η πρώτη μούφα που τρώω, ούτε θα είναι η τελευταία.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.038
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
80 ευρω χωρις τιποτα;;;;; :idiot: δεν παμε καλα
 

nikolakis 31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2016
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
Η αννα η μελαχροινη που ιδρωνε την φανελα που ειναι? ξερει κανεις? ειχε χαθει σε μια φαση και ξαναγυρισε. ξερει κανενας ?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
αν δεν πας μιλημενος κανεις το μασαζακι σου σ εναν κυριλε χωρο και φευγεις οπως ηρθες

Ακριβώς έτσι, τρέμουν και τη σκιά τους εκεί. Αλλά αν έκανες μασάζ για 80 ευρώ και έφυγες, προσωπικά θα έκανα ντόρο μεγάλο.Γενικά το κατάστημα θέλει ακόμα και στους μπριζολάδες να "τρώει" όσα πιο πολλά μπορεί δίνοντας τα πιο λίγα. Σε κοροϊδεύουν μπροστά στα μούτρα σου. Εγώ πχ είχα πάει και είχα ζητήσει μια που είχα ξαναπεράσει και μου στείλανε άλλη στο δωμάτιο. Σε απάντηση της πατρόνας είπε "Ε, γυναίκα η μία, γυναίκα κι η άλλη". Μακριά.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Ακριβώς έτσι, τρέμουν και τη σκιά τους εκεί. Αλλά αν έκανες μασάζ για 80 ευρώ και έφυγες, προσωπικά θα έκανα ντόρο μεγάλο.Γενικά το κατάστημα θέλει ακόμα και στους μπριζολάδες να "τρώει" όσα πιο πολλά μπορεί δίνοντας τα πιο λίγα. Σε κοροϊδεύουν μπροστά στα μούτρα σου. Εγώ πχ είχα πάει και είχα ζητήσει μια που είχα ξαναπεράσει και μου στείλανε άλλη στο δωμάτιο. Σε απάντηση της πατρόνας είπε "Ε, γυναίκα η μία, γυναίκα κι η άλλη". Μακριά.


Εγω μια φορα πριν χρονια είχα κλειςει απο τη τηλεφωνο το σουπερ μωρο Μελίσσα. Οταν πηγα μου είπαν οτι ειχε άδεια. Έκανα μεταβολή και έφυγα και η ρεσεπτιονιστ έμεινε κάγκελο.  Μονο ετσι γινεται η δουλεια. Οταν ξαναπήγα και τη βρήκα πέρασα ζάχαρη. Αχ ρε Μελισσακι ........
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.471
Κριτικές
42
Like
7.934
Πόντοι
4.666
Εγω μια φορα πριν χρονια είχα κλειςει απο τη τηλεφωνο το σουπερ μωρο Μελίσσα. Οταν πηγα μου είπαν οτι ειχε άδεια. Έκανα μεταβολή και έφυγα και η ρεσεπτιονιστ έμεινε κάγκελο.  Μονο ετσι γινεται η δουλεια. Οταν ξαναπήγα και τη βρήκα πέρασα ζάχαρη. Αχ ρε Μελισσακι ........

έλα μου ντέ που να είναι αυτό το αστεράκι τώρα!!!!!πού τη θυμήθηκες????
 

Fu9012

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
This is one of the most luxury massage ongoing full program places in Athens ,
....but....as members said before , there must be much money spent for making it work right...

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom