Νέα

83χρονος γειτονας παρενοχλει σεξουαλικα την κοπελα μου τι να κανω?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loafer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 364
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Εδω και περιπου 6 μηνες ενας σκατογερος ηλικιας 83 ετων παρενοχλει σεξουαλικα την κοπελα μου..Συγκεκριμενα συζω εδω και 1 χρονο με μια κοπελα στο δικομου  διαμερισμα στον 2ο οροφο..απο κατω μας μενει ενας σκατογερος πρωην στρατιωτικος χηρος και εδω και 6 μηνες πολιορκει την κοπελα μου..ακομα και μπροστα μου της κανει καμακι..το ποτηρι ξεχειλισε οταν προχτες της ειπε..αστον αυτον και ελα να μεινουμε μαζι να σε συντηρω εγω! ο σκατογερος γνωριζει οτι αυτον τον καιρο δεν εχω δουλεια και με συντηρει η γκομενα και παταει εκει..Αν του ριξω μια μπουνια θα τον αφησω στον τοπο και δεν θελω να μπλεξω..τι μπορω να κανω? πειτε καμια συμβουλη ρε παιδια..ξεχασα να σας πω οτι σε καποια φαση ενω ημουν με την κοπελα μου κατω μας πετυχαινει και μου λεει..εσυ τι δουλεια κανεις/ ολη μερα καθεσαι και δουλευει η κοπελα? παιδια πειτε κατι μην τον δειρω ασχημα και βρω κανα μπελα..σημειωτεον εχει 2 γιους αλλα μεγαλης ηλικιας 50 και 55 ετων..εγω ειμαι 29 και κοπελα μου 31.. :-
 

Jason86

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
166
Κριτικές
9
Like
131
Πόντοι
1
ΒρεΣ δουλειά..
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εδω και περιπου 6 μηνες ενας σκατογερος ηλικιας 83 ετων παρενοχλει σεξουαλικα την κοπελα μου..Συγκεκριμενα συζω εδω και 1 χρονο με μια κοπελα στο δικομου  διαμερισμα στον 2ο οροφο..απο κατω μας μενει ενας σκατογερος πρωην στρατιωτικος χηρος και εδω και 6 μηνες πολιορκει την κοπελα μου..ακομα και μπροστα μου της κανει καμακι..το ποτηρι ξεχειλισε οταν προχτες της ειπε..αστον αυτον και ελα να μεινουμε μαζι να σε συντηρω εγω! ο σκατογερος γνωριζει οτι αυτον τον καιρο δεν εχω δουλεια και με συντηρει η γκομενα και παταει εκει..Αν του ριξω μια μπουνια θα τον αφησω στον τοπο και δεν θελω να μπλεξω..τι μπορω να κανω? πεοιτε καμια συμβουλη ρε παιδια..ξεχασα να σας πω οτι σε καποια φαση ενω ημουν με την κοπελα μου κατω μας πετυχαινει και μου λεει..εσυ τι δουλεια κανεις/ ολη μερα καθεσαι και δουλευει η κοπελα? παιδια πειτε κατι μην τον δειρω ασχημα και βρω κανα μπελα..σημειωτεον εχει 2 γιους αλλα μεγαλης ηλικιας 50 και 55 ετων..εγω ειμαι 29 και κοπελα μου 31.. :-

(1) να αφήσεις την κοπέλλα να του κάτσει διότι αφενός μεν θα του ρουφήξει κάτι από το μπαγιόκο αφετέρου δε θα κάνει και ψυχικό και θα πάει στον παράδεισο...

(2) να προσέχεις τους 50αρηδες γιατί καμμιά φορά έχουν βαρύ χέρι

(3) να πιάσεις καμμιά δουλειά να βγάζεις κανένα μεροκαματάκι δεν παίζει ?
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Για τοσο χαλβα σε κοβει?
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.673
Πόντοι
2.606
:S :S :S

yellow-snake-hd-animal-wallpaper-snakes.jpg
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
κοιταξτε τυποι, οσον αφορα την δουλεια δεν ειναι ευκολο να βρεςι και το ξερετε..οσο για το χαλβα φταει οτι του εχω δειξει σεβασμο επειδη ειναι μεγαλος..και η δικη μου παντως δειχνει να κολακευεται το τσουλι..αν την διωξω θα πεινασω..να μετακομισω δεν παιζει ειναι δικο μου το σπιτι..μπλεξιμο.. :S
 

Επισκέπτης
κοψτου το βηχα ρε τυπε,ηθελα ναξερα οταν λεει αυτες τις μαλακιες ο γλιτσας,εσυ ρε μαγκα τι κανεις?καθεσαι τον κοιτας κ βραζεις? Γ Α Μ Α τον πριν σε γαμησει και σενα κ την δικια σου

Υ.Γ. αν δεν μπορεις ακολουθα τις συμβουλες του τραμουντανα...κυριως την πρωτη κ τραβα αυτοκτονα μετα
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Φατον το πουστη!!!
αμα του ριξω μια μπουνια δεν θελει 2η..θα τον ξαπλωσω μια και καλη..και τους γιους του τους κανω καλα..αλλα μετα πως ξεμπλεκω? που λεφτα για δικηγορους κλπ?  :S
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
κοψτου το βηχα ρε τυπε,ηθελα ναξερα οταν λεει αυτες τις μαλακιες ο γλιτσας,εσυ ρε μαγκα τι κανεις?καθεσαι τον κοιτας κ βραζεις? Γ Α Μ Α τον πριν σε γαμησει και σενα κ την δικια σου

Υ.Γ. αν δεν μπορεις ακολουθα τις συμβουλες του τραμουντανα...κυριως την πρωτη κ τραβα αυτοκτονα μετα
αυτο με το αστον και θα σε συντηρω εγω δεν τοπε μπροστα μου..η γκομενα μου το μετεφερε και εδειχνε και κολακευμενη..τα αλλα μου ταχει πει μπροστα μου..
 

Fansadox

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2016
Μηνύματα
268
Like
183
Πόντοι
1
Εδω και περιπου 6 μηνες ενας σκατογερος ηλικιας 83 ετων παρενοχλει σεξουαλικα την κοπελα μου..Συγκεκριμενα συζω εδω και 1 χρονο με μια κοπελα στο δικομου  διαμερισμα στον 2ο οροφο..απο κατω μας μενει ενας σκατογερος πρωην στρατιωτικος χηρος και εδω και 6 μηνες πολιορκει την κοπελα μου..ακομα και μπροστα μου της κανει καμακι..το ποτηρι ξεχειλισε οταν προχτες της ειπε..αστον αυτον και ελα να μεινουμε μαζι να σε συντηρω εγω! ο σκατογερος γνωριζει οτι αυτον τον καιρο δεν εχω δουλεια και με συντηρει η γκομενα και παταει εκει..Αν του ριξω μια μπουνια θα τον αφησω στον τοπο και δεν θελω να μπλεξω..τι μπορω να κανω? πειτε καμια συμβουλη ρε παιδια..ξεχασα να σας πω οτι σε καποια φαση ενω ημουν με την κοπελα μου κατω μας πετυχαινει και μου λεει..εσυ τι δουλεια κανεις/ ολη μερα καθεσαι και δουλευει η κοπελα? παιδια πειτε κατι μην τον δειρω ασχημα και βρω κανα μπελα..σημειωτεον εχει 2 γιους αλλα μεγαλης ηλικιας 50 και 55 ετων..εγω ειμαι 29 και κοπελα μου 31.. :-
Καλά εσύ δεν εμπιστεύεσαι τον άνθρωπο σου  :think: Τι σχέση έχετε ? Με γερόντια 80+ ούτε οι πουτάνες από τα μπουρδέλα γαμιούνται λες να πάει η δικιά σου  :jerking:
 

trial

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
852
Like
4
Πόντοι
6
Τύπε συνεννοήσου με εντούρο και όταν θάχουμε απαρτία βάλε τον 83χρονο για μισή ώρα στη "κιβωτό του Λίλα".Εγγυημένα εγκεφαλικά πολλαπλά και επαναλαμβανόμενα.ΚΑΙ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΗ ΨΗΦΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΣΑΣ ΣΤΟ ΛΙΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΜΑΛΑΚΑΣ 2017
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Πες του επειδη βλεπω γουσταρεις τη δικια μου.. το ψηνεις με 500 ευρω να στη δωσω για ενα βραδυ?
 

Επισκέπτης
αυτο με το αστον και θα σε συντηρω εγω δεν τοπε μπροστα μου..η γκομενα μου το μετεφερε και εδειχνε και κολακευμενη..τα αλλα μου ταχει πει μπροστα μου..

λοιπον τυπε επειδη εχεις δικαιο κ η κατασταση ειναι οντως σοβαρη κ εχει ξεφυγει καρφωσε εδω φωτο απο το τσουλακι σου για να βρουμε λυση σωστη κ οριστικη
 
OP
OP
loafer

loafer

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2017
Μηνύματα
481
Κριτικές
6
Like
99
Πόντοι
1
Καλά εσύ δεν εμπιστεύεσαι τον άνθρωπο σου  :think: Τι σχέση έχετε ? Με γερόντια 80+ ούτε οι πουτάνες από τα μπουρδέλα γαμιούνται λες να πάει η δικιά σου  :jerking:
ξερω οτι θα σου φανει απιστευτο αλλα κολακευεται το τσουλι..ισως επειδη ειναι μπαζο και νιωθει οτι ε χει κατακτησεις..ο γερος παντως ειναι καλοστεκουμενος..δεν μοιαζει πανω απο 70-72  :(
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
ξερω οτι θα σου φανει απιστευτο αλλα κολακευεται το τσουλι..ισως επειδη ειναι μπαζο και νιωθει οτι ε χει κατακτησεις..ο γερος παντως ειναι καλοστεκουμενος..δεν μοιαζει πανω απο 70-72  :(

Ειναι μπαζο η γκομενα σου?  :2funny:
 

xxxa1a2b3c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
255
Κριτικές
6
Like
274
Πόντοι
281
Στείλτου μια βίζιτα να τον ξεκάνει  :lheel: :lheel: :pipa2: :pipa2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom