Νέα

22/08/2009 Φωτιές στην αττική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Είναι προφανές ότι ή ιδιοτελής είσαι ή απλά ψηφόρος της ΝΔ δλδ όχι και τόσο έξυπνος.
Η κυβέρνηση αυτή, για όποιον θυμάται τα τελευταία 30 χρόνια, είναι η χειρότερη μακράν.
Κατ αρχάς μετά το τραμπουκιστικό κλείσιμο της βουλής, αγνοείται. Η καταπάτηση καθε δημοκρατικού ήθους με τη αναγγελία εκλογών, εν αγνοία του ΠΔ είναι πρωτοφανής. Επί αθλίου Παπαντωνίου- Σημίτη υπήρχε μια υπόννοια διοικήσεως. Επανειλημένη αναλησία για τις φωτιές. Ανυπαρξία για ανεργία, ασφαλιστικό. Σκάνδαλα. Ουστ

δυστυχώς δεν διαθέτω την εξυπνάδα σου! :uglystupid: αν θέλεις όμως μπες στο κόπο να αποδείξεις γιατί είναι η χειρότερη κυβέρνηση των τελευταίων 30 ετών...και που είσαι... μάλλον για αβανταδόρος του Γιωργάκη μου μυρίζεις με αυτά που γράφεις για Σημίτη-Παπαντωνίου! :cool2:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66

Στην περιοχή Παναγούλα ξέσπασε φωτιά στις 8 το βράδυ και το κύριο μέτωπό της απέχει 1 χιλιόμετρο από την πόλη της Ζακύνθου. Όλες οι πυροσβεστικές δυνάμεις του νησιού βρίσκονται στο βόρειο τμήμα της Ζακύνθου όπου η φωτιά έχει κάψει πάνω από 4.000 στρέμματα.
----
Ποιος είπε κάτι για πυρκαγιές από φυσικά αιτια?
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
δυστυχώς δεν διαθέτω την εξυπνάδα σου! :uglystupid: αν θέλεις όμως μπες στο κόπο να αποδείξεις γιατί είναι η χειρότερη κυβέρνηση των τελευταίων 30 ετών...και που είσαι μάλλον για αβανταδόρος του Γιωργάκη μου μυρίζεις με αυτά που γράφεις για Σημίτη-Παπαντωνίου! :cool2:

Και που να ήξερες σε ποιον μιλάς καθυστερημένο

Aντε μάζεψε τα τώρα που και πάρε πούλο γιατί εδώ μέσα δε σε σηκώνει τo κλίμα

Τραβα φιλα καμια κατουρημένη πόδια
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
και ποιος θα πάει να σβήσει τις φωτιές εθελοντής , αυτός που έχτισε την βίλα του μέσα στο δασός και τώρα ,να πάω εγώ από την Δραπετσώνα εθελοντής να σβήσω την φωτιά , ρε δεν πάτε να γαμιθιτη , να καίτε , και εσείς και τα μπουρδελα σας , εμείς στην Δραπετσώνα πεθαίνουμε κάθε μέρα , από την μέρα που γεννηθήκαμε , ους πούστηδες .
 

Htso

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2009
Μηνύματα
237
Like
0
Πόντοι
1
Οταν βλέπετε στα ψηφοδέλτια τον Κατέλη (δεν έχω κατι με το παλικαρι ) δεν αναρωτιέστε τίποτα?
Μακάρι να καταλαβέναμε πόσο ζώα μας θεωρούν οι κυβερνόντες...
Αλλαγή φίλε μου δεν πρόκειται να γίνει...να σε πάω λίγο πίσω..
Θυμήσου πως τελειώσε η ζωή του Κολοκοτρώνη και του Καραισκάκη μετα τους πολέμους των..
Για πες μου πως θα αντικαταστήσεις όλη την σαπίλα που έχει υψηλές θέσεις στην χώρα??
Ποιός είναι ικανός να αναλάβει να κυβερνήσει με δικαιοσύνη??
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
ουστ ........?????
 

Συνημμένα

  • 4.png
    4.png
    117,6 KB · Εμφανίσεις: 35

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
τι γίνεται άρχισες τις απειλές?

Εγώ δεν απείλησα κανένα

Απλά μας έχεις ζαλίσει τ αρχίδια με τις μαλακίες που λες οποτε καντηνα σιγά σιγά για άλλο thread να παίξεις με αλλα παιδάκια
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Για πες μου πως θα αντικαταστήσεις όλη την σαπίλα που έχει υψηλές θέσεις στην χώρα??
Ποιός είναι ικανός να αναλάβει να κυβερνήσει με δικαιοσύνη??

Εντόπισες πιο πριν ένα βασικό θέμα - την έλλειψη παιδείας

Τώρα εντόπισες το πιο βασικό - την καθοδηγούμενη και καλά "δικαιοσύνη"

Δεν υπάρχει ελπίδα
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
ουστ ............. π....η ????
 

Συνημμένα

  • karamanlisooo.jpg
    karamanlisooo.jpg
    278,4 KB · Εμφανίσεις: 41

Επισκέπτης
Εγώ δεν απείλησα κανένα

Απλά μας έχεις ζαλίσει τ αρχίδια με τις μαλακίες που λες οποτε καντίνα σιγά σιγά για άλλο thread να παίξεις με αλλα παιδάκια

"το που να ήξερες με ποιόν μιλάς" απειλή δεν σου φαίνεται? :cool2: και σε ποιο θρεντ θα μπαίνω δεν θα μου υποδείξεις εσύ! έγινα κατανοητός?
 

psixiatros

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
133
Like
8
Πόντοι
1
Αν θες να ψέξεις την κυβέρνηση για κάτι,υπάρχουν χιλιάδες άλλα θέματα που αποδείχτηκε άχρηστη και ανίκανη.
Αλλά κάποια πράγματα είναι πέρα από τις δυνάμεις τις ανθρώπινες.

Ο ΜΑΛΑΚΑΣ της τηλεόρασης που βγαίνει και λέει ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΑΤΟΣ στην κάμερα για το οτιδήποτε κακό συμβαίνει(μέχρι και για την πτώση του Σινούκ λέγανε φταίει ο Καραμανλής),είναι πλέον φιγούρα γραφική και τριτοκοσμική.

Ευθύνες ναι,όταν όμως υπάρχουν.Ούτε ο Σημίτης έφταιγε επειδή ένας άχρηστος έριξε ένα καράβι πάνω στα βράχια.Ούτε επειδή έπεσε μια οικοδομή σε έναν μεγάλο σεισμό.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
δυστυχώς δεν διαθέτω την εξυπνάδα σου! :uglystupid: αν θέλεις όμως μπες στο κόπο να αποδείξεις γιατί είναι η χειρότερη κυβέρνηση των τελευταίων 30 ετών...και που είσαι... μάλλον για αβανταδόρος του Γιωργάκη μου μυρίζεις με αυτά που γράφεις για Σημίτη-Παπαντωνίου! :cool2:

Κατ αρχάς μετά το τραμπουκιστικό κλείσιμο της βουλής, αγνοείται. Η καταπάτηση καθε δημοκρατικού ήθους με τη αναγγελία εκλογών, εν αγνοία του ΠΔ είναι πρωτοφανής. Επί αθλίου Παπαντωνίου- Σημίτη υπήρχε μια υπόννοια διοικήσεως. Επανειλημένη αναλησία για τις φωτιές. Ανυπαρξία για ανεργία, ασφαλιστικό. Σκάνδαλα. Ουστ

Να διαβάσεις δεν γίνεται;
Κατελυσε ή δεν κατέλυσε κάθε θεσμό με πολιτικους τραμπουκισμούς; Πρωτοφανές μεταπολιτευτικά.
Υπάρχει; Που είναι από τότε που έκλεισε η βουλή; Πρωτοφανές
6 χρόνια τι έχει κανει γαι οποιοδήποτε επείγον θέμα εκτός από το να ξεπεράσει κατά 50% :headbang:  την πρόβλεψη του δανεισμού από 40 σε 60 δις. Βρε Ουστ
Πες ότι παίρνεις κάνα φραγκάκι να γίνει κατανοητό γιατί αλλιώς εκτίθεσαι
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
"το που να ήξερες με ποιόν μιλάς" απειλή δεν σου φαίνεται? :cool2: και σε ποιο θρεντ θα μπαίνω δεν θα μου υποδείξεις εσύ! έγινα κατανοητός?

Κανε ότι θες

Στ αρχίδια μου

Κομματόσκυλο της κακιας ώρας
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
δηλωση δειλιας
και στη ζιμπαμπουε να ημουνα δε θα καταδεχομουνα να λιποτακτησω

Εσύ δεν είσαι που είπες ότι το κάψιμο των δασών και η ολοκληρωτική καταστροφή του περιβάλλοντος είναι καλο για την οικονομία?
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Ο ΜΑΛΑΚΑΣ της τηλεόρασης που βγαίνει και λέει ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΑΤΟΣ στην κάμερα για το οτιδήποτε κακό συμβαίνει(μέχρι και για την πτώση του Σινούκ λέγανε φταίει ο Καραμανλής),είναι πλέον φιγούρα γραφική και τριτοκοσμική.

Μη λες τέτοια φίλε,  :sunglasses:
Αυτά τα συμβάντα είναι μια ευκαιρία να πει τον πόνο του ο κάθε πικραμένος.
Κι εδώ κι αλλού....
 

Επισκέπτης

τελικά Enforcer είσαι λιποτάκτης ή ανυπότακτος και ζείς τόσα χρόνια στο εξωτερικό?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom