Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 987K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
τι εγινε???βλεπω ορισμενοι "βαλτοι"προσπαθουν αν ανεβασουν παλι στο παρασκηνιο το αποτυχημνεο κλαμπ με τεχνασματα για υπενθυμισεις οτι"υπαρχει"!!!!!!!!!!!!!
εχει παρει τον κατηφορο και τιποτα δεν τον σωνει τον "λιμανισιο" ποθ προσπαθει να το πουλησει μπας και πιασει κανα φραγκο!!!
νεοι στο σαιτ με 5 μνμ και αυτο που γραφουν ειναι για το 2+2...χαχαχαχα....για μαλκες μας εχει ο τυπος?????
 

GiwrgosOR

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μάθε Ελληνικά να καταλάβουμε τι εννοείς.
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
δεν χρειαζεται να καταλαβεις εσυ!!!ολοι οι αλλοι παντως καταλαβαν!!!
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6

GiwrgosOR

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα χτες. Φοβερό μαγαζί πραγματικά. Καθαρά δωματιάκια, καθαρά ποτά και ωραία μουσικούλα.
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΟΙ,,ΝΕΟΙ ΤΟΥ FORUM!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
οπως βλεπω στο προεδρικο σαιτ ,,ο λιμανισιος εχει ξεσκιστει να βαζει συνεχεια καθε μερα για το κλαμπ,,,πρεπει ναχει πεσει πολλη πεινα λεμε μαλλον!!!!  καθε μερα ποσταρει ,,μια για βραδυα μπαλαντερ,,μια για ελληνικη μουσικη ,,μια τα ιδια και τα ιδια,,,εχει γινει ενοχλητικο πολυ αλλα που να το καταλαβει αυτος ,,ισως βεβαια (ετσι πιστευω) το sc4 και το νιρβανα δεν εχουν αναγκη να βαζουν γιατι εχουν κοσμο,,,αρα αυτος για να μην το κλεισει κανει απεγνωσεμενες προσπαθειες αλλα αδικα βλεπω!!!ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ...ΝΑΥΑΓΙΟ
 

xp-user

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
76
Like
21
Πόντοι
0
Και οι 3τους είναι για λουκέτο με απλά μαθηματικά.Όποιος έχει βασικές γνώσεις διαχείρισης μαγαζιών και ξέρει αυτά  τα μαγαζιά καταλαβαίνει τι ενοω.Και οι 3τους τα κρατάνε ανοιχτά απο εγωισμό και μόνο στο στυλ...οι αλλοι θα κλείσουν πρώτα και εγώ τελευταίος....
Κανονικά και οι 3τους ( και όσοι είχαν ανοίξει τέτοιο μαγαζί στο παρελθόν) θα έπρεπε να πάνε μαμιωντας τον Πρόεδρο.Όλοι αυτοί βλέπανε πόσα μέλη έλεγε ότι έχει (3-4000) και λέγανε ....ε εντάξει τόσες χιλιάδες ζευγάρια swıngers είναι στην Ελλάδα γιατί να μην ανοίξουμε ένα -δυο μαγαζιά  να κονομήσουμε :uglystupid:
Όταν καταλαβαινουν πόσα ειναι στη πραγματικότητα  τα swınger cpl στην Ελλάδα είναι αργά πλέον :s&m_3:
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Και οι 3τους είναι για λουκέτο με απλά μαθηματικά.Όποιος έχει βασικές γνώσεις διαχείρισης μαγαζιών και ξέρει αυτά  τα μαγαζιά καταλαβαίνει τι ενοω.Και οι 3τους τα κρατάνε ανοιχτά απο εγωισμό και μόνο στο στυλ...οι αλλοι θα κλείσουν πρώτα και εγώ τελευταίος....
Κανονικά και οι 3τους ( και όσοι είχαν ανοίξει τέτοιο μαγαζί στο παρελθόν) θα έπρεπε να πάνε μαμιωντας τον Πρόεδρο.Όλοι αυτοί βλέπανε πόσα μέλη έλεγε ότι έχει (3-4000) και λέγανε ....ε εντάξει τόσες χιλιάδες ζευγάρια swıngers είναι στην Ελλάδα γιατί να μην ανοίξουμε ένα -δυο μαγαζιά  να κονομήσουμε :uglystupid:
Όταν καταλαβαινουν πόσα ειναι στη πραγματικότητα  τα swınger cpl στην Ελλάδα είναι αργά πλέον :s&m_3:

Σωστο αυτο που λες αλλα υπαρχει και αλλη μια παραμετρος...Τα περισσοτερα ζευγαρια στην Ελλαδα θελουν να τη βγαζουν και με ενα ποτο ολη νυχτα κατι που στο εξωτερικο δε παιζει,αρα για να γινει ενα σωστο swinger club στα προτυπα του εξωτερικου θα πρεπει να εχει και μια εισοδο 80-100 ευρω (μαζι με φαγητο και open bar) να τηρουντε τα dress code και φυσικα να γινεται ταυτοποιηση των πελατων...ξερεις πολλους εσυ διαθεσιμους για ολα αυτα γιατι εμεις θεωρουμε οτι ειναι μετρημενοι στα δαχτυλα  :headbang: :headbang: :headbang:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
χοχοχο. Ειναι γνωστο αυτο. Για να κανεις οτιδηποτε πρεπει να εισαι αλκοολικος ή απαραιτητα να γινεις. Ετσι θα στηριξεις το μαγαζι. Με οτιδηποτε αλλο τη βρισκεις εισαι αντιεμπορικος και εκτος συστηματος. Και φυσικα φραγκατος απο οτι εχω καταλαβει. Να τα σκας σε οτιδηποτε ακριβο. Το μποξερακι μαρκας κλπ. Και εγω, τετοιους λιγους ξερω. Γιατι δε κανετε ενα μαγαζι εσεις οπως το θελετε?
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
χοχοχο. Ειναι γνωστο αυτο. Για να κανεις οτιδηποτε πρεπει να εισαι αλκοολικος ή απαραιτητα να γινεις. Ετσι θα στηριξεις το μαγαζι. Με οτιδηποτε αλλο τη βρισκεις εισαι αντιεμπορικος και εκτος συστηματος. Και φυσικα φραγκατος απο οτι εχω καταλαβει. Να τα σκας σε οτιδηποτε ακριβο. Το μποξερακι μαρκας κλπ. Και εγω, τετοιους λιγους ξερω. Γιατι δε κανετε ενα μαγαζι εσεις οπως το θελετε?

Γιατι δεν υπαρχει νομικο υποβαθρο στην Ελλαδα για να φτιαξεις ενα τετοιο πολυχωρο τοσο απλα...Οσο για τα υπολοιπα που λες βαριεμαι να σου απαντησω,ειναι απλο πηγαινε μια στο fun4two (ολανδια)που ειναι απο τα καλυτερα στο κοσμο,στο l absolute στις καννες η εστω στο fashion club(μιλανο) που ειναι υποδιεστερο απο τα υπολοιπα αλλα σαφως ανωτερο απ οτι υπαρχει εδω και μετα το συζηταμε για το τι πρεπει να προσφερει ενα swinger club... ;)
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Οχι κοπελα μου, δεν ειμαι τοοοσο sexofreak να γυριζω τη γη αναποδα να γαμω. Ουτε εχω τα φραγκα αλλωστε. Γιατι για να χαλω τοσα λεφτα για το καβλι μου, θα πρεπει να βγαζω 20 φορες παραπανω για τις υπολοιπες αναγκες μου. Δεν εχω παει στα καλυτερα που γραφεις, αλλα κατι λιγα γνωριζω για να συμπερανω οτι οτι προσφερεις οτι ζητα ο κοσμος. Και εδω ειναι πολυ νωρις για πολλα. Ενω εδω αντιθετα, πολλα διαβαζεις για τοσα λιγα.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Δεν ξέρω τι γίνετε στον χώρο αλλά βλέπω πως κάποιοι θα χαρούν να κλείσουν κάποια μαγαζιά από αυτά που υπάρχουν. Πάντως εμείς οι περιστασιακοί θαμώνες δεν θα κερδίσουμε από αυτό.
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Οχι κοπελα μου, δεν ειμαι τοοοσο sexofreak να γυριζω τη γη αναποδα να γαμω. Ουτε εχω τα φραγκα αλλωστε. Γιατι για να χαλω τοσα λεφτα για το καβλι μου, θα πρεπει να βγαζω 20 φορες παραπανω για τις υπολοιπες αναγκες μου. Δεν εχω παει στα καλυτερα που γραφεις, αλλα κατι λιγα γνωριζω για να συμπερανω οτι οτι προσφερεις οτι ζητα ο κοσμος. Και εδω ειναι πολυ νωρις για πολλα. Ενω εδω αντιθετα, πολλα διαβαζεις για τοσα λιγα.

Οτι κανουμε ταξιδια στο εξωτερικο δεν σημαινει οτι μας κυβερναει το σεξ,αλλα οταν επιλεγουμε ενα προορισμο (για διακοπες) ειναι δεδομενο οτι μιας και κινουμαστε σε αυτο το χωρο θα βγαλουμε μια ανακοινωση στο sdc ωστε να δωθει η ευκαιρια να γνωρισουμε καποιους ανθρωπους που και παλι δεν σημαινει αυτοματα σεξ (βλεπεις δεν ειναι οπως με τα call girls που κλεινεις ραντεβου επι τουτου) αλλα εχει ενδιαφερον να συναντας ανθρωπους με αλλη κουλτουρα,αλλα θα κοιταξουμε εαν υπαρχει κ swinger club το οποιο θα επισκεφτουμε αλλα σε καμια περιπτωση δεν χαλαμε τοσα λεφτα για το καβλι μας οπως γραφεις,χαλαμε λεφτα για να περασουμε καλα βλεποντας μια ξενη χωρα τα υπολοιπα ειναι δευτερευοντα...Απο εκει και περα ειναι σωστο αυτο που λες για τη προσφορα και ζητηση,οποτε τα παραπονα καποιων για τα μαγαζια εδω ειναι περιττα..οτι πληρωνεις παιρνεις ακομη και σε αυτο  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom