Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 987K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Καλησπέρα είδα σε ένα σχόλιο ότι έχει η είσοδος 40€ και μου φάνηκε αλμυρή, πήρα τηλέφωνο και μου είπαν 10€ το άτομο δηλαδή 20 το ζευγάρι ισχύει όντος ?
Ευχαριστώ 
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.726
Πόντοι
7.885
Καλησπέρα είδα σε ένα σχόλιο ότι έχει η είσοδος 40€ και μου φάνηκε αλμυρή, πήρα τηλέφωνο και μου είπαν 10€ το άτομο δηλαδή 20 το ζευγάρι ισχύει όντος ?
Ευχαριστώ   

Ναι ισχύει  ;) ;) 20 ευρώ το ζευγάρι :grin: :grin:.Την Παρασκευή έχει θεματική αφεντικό/γραμματέας :sunglasses: :sunglasses:.Υποψιάζομαι ότι πάλι θα θέλει τίποτα στολές και θα πέφτει άκυρο σε όσους δεν γουστάρουν :jerking: :jerking: :headbang: :headbang:.
 

attol69

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2009
Μηνύματα
559
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
6
ειχα παει με τη γυναικα μου παλια στο νιρβανα , πριν κανουν το παταρι, αλλα δεν μας αρεσε το μαγαζι , υπερβολικος φωτισμος και λαη λαη ,μας φανηκε οτι υπηρχαν επαγγελματιες εκει .
για πειτε τι παιζει με αυτο το μαγαζι , και αν ειναι για να ξημερωθουμε  δεν λεει
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Κωστάκης 27 ευχαριστώ για την απάντηση - ρώτησα για Παρασκευή και μου είπε άνδρες με σακάκι και γυναίκες με σέξι ντύσιμο δεν το βρίσκω εξεζητημένο αν μπορέσουμε θα πάμε.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.726
Πόντοι
7.885
Κωστάκης 27 ευχαριστώ για την απάντηση - ρώτησα για Παρασκευή και μου είπε άνδρες με σακάκι και γυναίκες με σέξι ντύσιμο δεν το βρίσκω εξεζητημένο αν μπορέσουμε θα πάμε.

Καλώς ήρθες στο θρεντ φίλε ρόκο  ;) :sunglasses:.Και πάλι όμως με τέτοια ζέστη το σακάκι είναι  :jerking: για τους άνδρες.Ίσως πρέπει να αναθεωρήσει και να κάνει αυτή την παρασκευή το σάμερ πάρτι αφού έπιασε καλοκαίρι :rockon: :rockon:
 

nikanag

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Τι έλεγε χτες το πάρτυ; Πήγε κανείς να μας πει πώς ήταν; Έγινε κανένα καλό σκηνικό εντός του μαγαζιού;  :pipa2: :fuck1: :s&m_2: :pipa1: :2on1:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6

Πήγα πρώτη φορά, ωραίο μαγαζί θα πήγαινα ευχαρίστως και χωρίς να είναι swinger club, καθαρό, χωρίς τσιγαρίλα, και πάνω στα δωματιάκια καλά ήταν, είχε παιχνίδι όχι πολύ αλλά σε ηλικίες από 25-45 καλής ποιότητας άτομα για τα δικά μου γούστα στα μείον το ότι είναι λίγο στενά αλλά ο.κ
:boobies:
 

Capt.Bligh

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
8
Like
28
Πόντοι
16
Η χειρότερη βραδιά εχθές στο 2+2. Λίγος κόσμος με 2-3 καλά (για τα δικά μας δεδομένα) ζευγάρια, η μουσική χάλια (εμπρός στο δρόμο που χάραξε το Νιρβάνα με τα Ελληνικά λάϊ λάϊ).

Ας πει κάποιος στους υπευθύνους πως δε φτάνει μόνο ο χώρος και η αυστηρή πόρτα για να κάνουν τη διαφορά, ας βάλουν λίγο πιο ψαγμένη (ξένη πάντα) μουσική να προδιαθέτει τα ζευγάρια για κάτι παραπάνω γιατί με Παντελίδη δε γίνεται δουλειά.

Κατά τις 1:30 ήρθε και μια παρέα που έκατσε περίπου 1 ώρα για να κάνει ένα επιτηδευμένο strip show (με light lesbian με μια από τις κοπέλες της παρέας τους) στο bar η γυναίκα γνωστού βιομήχανου η οποία όμως πρέπει να μάθει να χορεύει και να περπατάει πάνω στα 15ποντά αν θέλει να καβαλάει τις μπάρες και να κάνει show.

Μας έκανε πάντως εντύπωση πως αρκετά από τα ζευγάρια που ήταν στο μαγαζί χάζεψαν με το ψευτό show που είδαν πράγμα που σημαίνει πως πηγαίνουν αρκετά νέα ζευγάρια ίσως από περιέργεια γιατί αυτό το θέαμα δεν είναι τίποτα για όσους ασχολούνται ενεργά με τον χώρο και πηγαίνουν σε swinger club / party στο εξωτερικό.

Επίσης φιλικό ζευγάρι που είδαμε εκεί μας είπε πως στην πόρτα το ρώτησαν αν είναι πραγματικό ζευγάρι ή ζευγάρι που αλλάζει συχνά παρτενέρ. Tην ηλίθια ερώτηση δε τη σχολιάζω, αλλά αυτό δείχνει πως στο μαγαζί πηγαίνουν και τα λεγόμενα "ζευγάρια υψηλού κινδύνου" κάτι που προφανώς θέλουν να αποτρέψουν οι ιδιοκτήτες του μαγαζιού αλλά με εντελώς λάθος τρόπο.  

Από όσο είδαμε έκαναν και αλλαγές στο προσωπικό τους (bar & DJ).

Θα κάνουμε πολύ καιρό να ξαναπάμε στο συγκεκριμένο μαγαζί και ο μόνος λόγος θα είναι αν κάνουν κανένα party της προκοπής.



δωστους το link να γουσταρετε next time  ;)
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Εχτές είχε πάρτι ένα swinger site και γινόταν χαμός πολύς κόσμος.
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Αυτα τα συγκεκριμενα παρτυ γινονται δυο φορες το χρονο εννιοτε και θεσσαλονικη αλλα ειναι εντελως κοινωνικα,να πας να δεις τους φιλους σου να πιεις ποτακι αντε να κουτσομπολεψεις και λιγο καμια σχεση με game party
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Εγώ δεν είχα εμπειρία πρώτη φορά έτυχα, όντος είχε λίγο παιχνίδι στα πολύ θετικά πολύς κόσμος 25-35 με πολύ όμορφες κοπέλες. Και είχεόμορφη ατμόσφαιρα για καλές :tits: γνωριμίες
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Αυτα τα συγκεκριμενα παρτυ γινονται δυο φορες το χρονο εννιοτε και θεσσαλονικη αλλα ειναι εντελως κοινωνικα,να πας να δεις τους φιλους σου να πιεις ποτακι αντε να κουτσομπολεψεις και λιγο καμια σχεση με game party

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ααα,,,,γειααα σου.....πηγαδακια και γυρω -γυρω ολοι!!!!!!
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
Μα εχουμε παει και σε αποκριατικο παρτυ (χαλια) και σε καλοκαιρινο παρτυ (χαλια) και σε χειμωνιατικο εξισου χαλια,αλλα και στη θεσσαλονικη οπου εκει πηρε και το βραβειο του πιο χαλια πεθαινεις!!Στο τελος βγηκαμε απο το εν λογω site και ασχολουμαστε μονο με το sdc που ειναι μακραν αλλο επιπεδο και εννιοτε παμε και καμια βολτα απο τα μαγαζια για να δουμε φιλους μιας και αν τα στανταρς ενος ζευγαριου ειναι λιγο υψηλα δε παιζει να βρει τιποτα για παιχνιδι μονο αυτοι που ειναι ελευθεροι σκοπευτες και του οτι να ναι βρισκουν :cheesy:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Εγώ όσες φορές έχω πάει στα 3 club της Αθήνας δεν είχα δει περισσότερες από 2-3 κοπέλες που μου άρεσαν, το Σάββατο στο party είδα αρκετά όμορφα κοριτσάκια για τα δικά μου γούστα και πραγματικά δεν τον βάζω όπου βρω.
Όντος δεν είχε παιχνίδι το Σάββατο και στις κουρτίνες εντελώς τίποτα αλλά εμένα δεν με χάλασε γιατί δεν παίζω ιδιαιτέρα στα μαγαζιά πάω περισσότερο για να γνωρίσω άλλα ζευγάρια. 
To sdc δεν το ήξερα ευχαριστούμε για την πληροφορία.
 

CPL

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2014
Μηνύματα
505
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
6
εμεις δεν παιζουμε ποτε μεσα στα μαγαζια αλλα και για κοινωνικη δικτυωση αυτα τα παρτυ δεν μας αρεσουν,βεβαια παιζει και ρολο οτι πλεον γνωριζουμε πολυ κοσμο εδω :cheesy: Το sdc ειναι μακραν καλυτερο με πολυ πιο αξιολο κοσμο ειδικα αν παιζεις και εξωτερικο αλλα για να το δεις οπως πρεπει χρειαζεται να εισαι full member με συνδρομη το οποιο ομως εμεις τουλαχιστον θεωρουμε σωστο μιας και ετσι ξεκαθαριζουν τα πραγματα πολυ γρηγορα (fake ζευγαρια κτλ)
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
186
Like
13
Πόντοι
1
Σήμερα έχει swap erotic dance...
Θα χορέψει ο ένας με την γυναίκα του άλλου?
μη βρεθώ να χορεύω με πρεζάκι...
Λέω να πάρω τη δικιά μου κ να κατέβω..
Επειδή δεν έχουμε επισκεφθεί άλλοτε το χώρο τι χρειάζεται για να γίνουμε μέλη?
 

pegaman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2008
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα έχει swap erotic dance...
Θα χορέψει ο ένας με την γυναίκα του άλλου?
μη βρεθώ να χορεύω με πρεζάκι...
Λέω να πάρω τη δικιά μου κ να κατέβω..
Επειδή δεν έχουμε επισκεφθεί άλλοτε το χώρο τι χρειάζεται για να γίνουμε μέλη?

Καλησπερα,

πηγατε τελικα στο συγκεκριμενο παρτυ;
Μελος γινεσαι μονο καθημερινες ; δλδ αν πας πχ σαββατο δεν θα σε αφησουν να μπεις η θα γινεις εκεινη την ωρα μελος;
 

GiwrgosOR

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το site γιατί έχει πέσει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom