Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 996K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.880
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Με όλο το θάρρος επειδή ήμουν παρών . Ναι έδωσε πόνο και αυτή και η μελαχρινή αλλά μην νομίζουν και οι υπόλοιποι εδώ ότι ήταν κάτι φοβερό . Γεροσιτεμενη με πολύ διάθεση σίγουρα αλλά ούτε την βάση ...
Μέτριος κόσμος γενικά στο μαγαζί εχθές .
Είσαι αυστηρός , τόσες ωραίες γυναίκες είχε! Μάλλον είχαμε απαρτία οι συμφορουμιτες την Κυριακή
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.880
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Αυτή που περιγράφετε ήταν κ εχθες Κυριακή στο μαγαζί με ένα κόκκινο φόρεμα κ μπήκε στο cage με το δικό της;
Αυτή που λες είναι σταθερή αξία , εγώ την έχω πετύχει και τις 3 τελευταίες Κυριακές. Την προηγούμενη από την περασμένη Κυριακή μάλιστα έκανε παιχνίδι με μια ξανθιά μουναρα και τον γκόμενο της κοντά στο κλείσιμο του μαγαζιού
 

dimitrissot

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2015
Μηνύματα
28
Like
11
Πόντοι
0
Άντε να πούμε δυο καλές παρουσίες ; Η μία ξένη με τα πλαστικά πολύ δυνατή που υποθήκε και παραπάνω και άλλη μία με λεοπαρ... Δεν νομίζω να μου διαφεύγει κάτι
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.880
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Άντε να πούμε δυο καλές παρουσίες ; Η μία ξένη με τα πλαστικά πολύ δυνατή που υποθήκε και παραπάνω και άλλη μία με λεοπαρ... Δεν νομίζω να μου διαφεύγει κάτι
Θα έλεγα ότι σου διαφεύγουν τουλάχιστον άλλες 3-4 καλές. Μια μελαχρινή που την γάμησε με στραπ ον αυτή με το λεοπαρ , μια άλλη μελαχρινή που κάθονταν δίπλα μου με τον δικό της και μια καστονοξανθη που καθόταν λίγο πιο πέρα και αυτή ωραίο μουνι. Και υπήρχαν και 2 μελαχρινές που κάθονταν στην γωνία του μπαρ αντιδιαμετρικά από την μελαχρινή μουναρα με το κόκκινο φόρεμα αλλά δυστυχώς δεν έπαιξαν
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.880
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Άντε να πούμε δυο καλές παρουσίες ; Η μία ξένη με τα πλαστικά πολύ δυνατή που υποθήκε και παραπάνω και άλλη μία με λεοπαρ... Δεν νομίζω να μου διαφεύγει κάτι
Επίσης αυτή με το κόκκινο φόρεμα δεν είναι ξένη , αυτη με το λεοπαρ ήταν και σε κάποια φάση αν πρόσεξες κυκλοφορούσε με ένα ολόσωμο δικτυωτό
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
8
Like
9.120
Πόντοι
1.336
Με όλο το θάρρος επειδή ήμουν παρών . Ναι έδωσε πόνο και αυτή και η μελαχρινή αλλά μην νομίζουν και οι υπόλοιποι εδώ ότι ήταν κάτι φοβερό . Γεροσιτεμενη με πολύ διάθεση σίγουρα αλλά ούτε την βάση ...
Μέτριος κόσμος γενικά στο μαγαζί εχθές .
Ρε φίλε αν κάποιος είναι 30 χρονών η φάση στο μαγαζί είναι μέτρια προς κακη. Αν είναι μεσήλικας του φαίνεται η άλλη μουναρα και καυλιάρα. Καλός ή κακώς το μαγαζί τραβάει 40+ πελάτες, οπότε μάντεψε πως θα είναι οι περισσότερες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom