Νέα

19χρονος έχασε τη ζωή του στη διάρκεια ελέγχου εισιτηρίων σε τρόλεϊ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
CIVIL111

CIVIL111

Μέγας
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
22
Like
16
Πόντοι
4.175

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.038
Like
72.097
Πόντοι
12.756

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
απο που κιως που ναχει το εισητηριο 1,20ε
400δρχ δηλαδη?
με μισθους 200000δρχ?ναναι 100δρχ δηλ 25-30σεντς οπως στις ομορες χωρες,,,πολωνια τσεχια κλπ με μισθους σαν τους ελληνικους..κι οχι οπως οταν ειχε μισθους 1500 ε..
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
απο που κιως που ναχει το εισητηριο 1,20ε
400δρχ δηλαδη?
με μισθους 200000δρχ?ναναι 100δρχ δηλ 25-30σεντς οπως στις ομορες χωρες,,,πολωνια τσεχια κλπ με μισθους σαν τους ελληνικους..κι οχι οπως οταν ειχε μισθους 1500 ε..
Ε είπαμε να κάνουμε μια στρογγυλοποίηση ρε φίλε προς τα πάνω....στην τελική τι 1.20e,τι 0.20e.....
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
μην κλαίς αμα φάς κλήση όμως.
ναρθουν τα ανθρωπακια αυτα να μου βαλουν κληση,,απο νεξτ εβδομαδα,,εχω μηχανη αλλα θ αρχισω να κυκλοφορω με εθελ,κι ,με ομαδα κρουσης,πολλοι ταχουμε παρει με τους θρασυδειλους αυτους
,ας ερθουν να μας βαλουν προστιμο,οι "εθελοντες" ελεγκτες,,,να δουμε αν αντεχει η καραφλα τους κατραπακιες μαζεμενες.. :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Επισκέπτης
ναρθουν τα ανθρωπακια αυτα να μου βαλουν κληση,,απο νεξτ εβδομαδα,,εχω μηχανη αλλα θ αρχισω να κυκλοφορω με εθελ,κι ,με ομαδα κρουσης,πολλοι ταχουμε παρει με τους θρασυδειλους αυτους
,ας ερθουν να μας βαλουν προστιμο,οι "εθελοντες" ελεγκτες,,,να δουμε αν αντεχει η καραφλα τους κατραπακιες μαζεμενες.. :zfuck: :zfuck: :zfuck:
Τωρα αυτοι γιατι σας φταινε... δεν λετε καλυτερα που υπαρχουν και καποιοι σε αυτη την χωρα που κανουν την δουλεια τους σωστα  :uglystupid:
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Τωρα αυτοι γιατι σας φταινε... δεν λετε καλυτερα που υπαρχουν και καποιοι σε αυτη την χωρα που κανουν την δουλεια τους σωστα  :uglystupid:
αν η δουλεια υποστηριζει την αδικια κ το αδικο,τοτε δεν ειναι δουλεια
ειναι οτι κι οι παλιοι κοτσαμπασηδες και τα γερμανοτσολιαδακια της κατοχης
δηλ αν με βαλουν μπατσο ,θα παω να βαραω συνταξιουχους κ να πεταω χημικα στον κοσμο,,και θα κανω την "δουλεα " μου ετσι?κ θαμαι σωστος?
αν νομιζετε οτι ειναι λογια του αερα,περιμενετε απο βδομαδα ολο κ κατι θα διαβασετε.. ;)
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
αν η δουλεια υποστηριζει την αδικια κ το αδικο,τοτε δεν ειναι δουλεια
ειναι οτι κι οι παλιοι κοτσαμπασηδες και τα γερμανοτσολιαδακια της κατοχης
δηλ αν με βαλουν μπατσο ,θα παω να βαραω συνταξιουχους κ να πεταω χημικα στον κοσμο,,και θα κανω την "δουλεα " μου ετσι?κ θαμαι σωστος?
αν νομιζετε οτι ειναι λογια του αερα,περιμενετε απο βδομαδα ολο κ κατι θα διαβασετε.. ;)
Τι θα γίνει ρε φίλε; Θα βάλεις καμία μπόμπα;
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
ωχ ξυπνησανε οι ραμπο του καναπε
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Ο ανθρωπος αυτος νομιζω οτι δεν δουλευε. Ετσι συντηρουνταν απο την οικογενεια του. Ισως λοιπον την συγκεγκριμενη στιγμη να του ειχαν τελειωσει τα λεφτα για εισιτηριο. Ισως απο βλακεια, λαθος υπολογισμο, αφηρημαδα κτλ δεν φροντισε να εχει ενα. Ισως δεν πιστευε επισης οτι θα του γινει ελεγχος. Αυτο που λεω ειναι δεν χρειαζεται οποιος σε καποια ατυχη στιγμη δεν εχει εισιτηριο να αντιμετωπιζεται ως εγκληματιας και να διαπομπευεται. Αν εσυ μπεις στο λεω και ξεχασεις να χτυπησεις το εισιτηριο απο αφηρημαδα και δεν εχεις μαζι σου λεφτα η ταυτοτηα θα σερνεσαι στα τμηματα σαν ο τελευταιος κακοποιος?

ΝΑΙ... και καλώς διότι δεν είχες μαζί σου την ταυτότητα σου
 

balkanexpress77

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2013
Μηνύματα
4.739
Like
7
Πόντοι
16
Τι θα γίνει ρε φίλε; Θα βάλεις καμία μπόμπα;
οχι ,θαμαι με αλλους 2 φιλους κ θα περιμενουμε τον "ευγενη" εθελοντη,να μας σπρωξει κι εμας κ να μας πει θα "σας κανονισω",,,αν δεν εχουμε εισητριο,,
θα χαρει ιδιαιτερα κι αυτος κι οι δικοι του αργοτερα ελπιζω να φοραει κ γυαλια οπως το πανι που σκοτωσε τον φουκαρα τον 19χρονο!!! :lheel: :lheel: :lheel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom