Νέα

Studio Deluxe (Ισμήνης 2 και Βουλιαγμένης, Δάφνη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Studio Deluxe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Ο,τι καλυτερο ηταν η Katy ! Υπεροχη σε ολα της γλυκια σεξυ ανθρωπινη..τα παντα ολα περασα υπεροχα μαζι της!
Εγω λεω οχι πισω..να αλλαξε η κοπελα σελιδα στη ζωη της...και να ναι καλα! Κι εμας να μας μεινει μια σεξυ γλυκια αναμνηση.
 

dominik 03

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Εγω λεω οχι πισω..να αλλαξε η κοπελα σελιδα στη ζωη της...και να ναι καλα! Κι εμας να μας μεινει μια σεξυ γλυκια αναμνηση.
Πολύ ώριμο και ωραίο σχόλιο φίλε ,ήταν οντως το κορίτσι απιστευτο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

alexsar

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
0
Γνώμη κανείς για Αλέξα και Αμάντα?
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Γνώμη κανείς για Αλέξα και Αμάντα?
Αμαντα θα περάσεις καλά αν σου αρέσουν οι νταρντανες γυναίκες, με μένα τουλάχιστον ήταν ζεστή στο κρεβάτι και πρόθυμη να με ικανοποιήσει . Το τσιμπούκι της είναι επίσης αξιόλογο. Για Αλέξα δε γνωρίζω
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.029
Κριτικές
49
Like
5.163
Πόντοι
2.846
Γνώμη κανείς για Αλέξα και Αμάντα?
όπως είπε κι ο άλλος συνάδελφος, η Αμάντα πολύ σωματώδης, όχι πιτσιρίκα αλλά θερμή και με πολύ καλή διάθεση. Πάει καιρός βέβαια που τη γνώρισα.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Αμαντα θα περάσεις καλά αν σου αρέσουν οι νταρντανες γυναίκες, με μένα τουλάχιστον ήταν ζεστή στο κρεβάτι και πρόθυμη να με ικανοποιήσει . Το τσιμπούκι της είναι επίσης αξιόλογο. Για Αλέξα δε γνωρίζω
Αλεξα ειχα περασει στο de paris μετα τη καραντινα...παει καιρος ομως, ωραιο κορμι, ηθελα να επιμεινει πιο πολυ σε προκατακτικα..σε στασεις-στησιματα οκ..αλλα για φουλ προγραμμα περιμενα περισσοτερα..τωρα η Αμαντα εχει πολυ καλες κριτικες..ομως νταρντανα..για μενα too fat..
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
159
Like
114
Πόντοι
1
Λουσία δοκίμασε κανείς?
Μυρίζομαι φόλα αλλά έχει βυζάρες...
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
159
Like
114
Πόντοι
1
Την έχω λοκαρει και εγω αλλά ο συνδιασμός λατίνα 19 ετών είναι καταστροφικός.
Για να μη το μετανιώσω αν εξαφανιστεί, πήγα σήμερα Αριστοτέλους.

Βγαίνει στο σαλόνι και το σαγόνι μου χτύπησε το πάτωμα. Μουναρος, τα βυζιά ξεχείλιζαν.

-δε μιλάει αγγλικά, μεγάλο πρόβλημα
-βυζαρες τεράστιες απίστευτες αλλά λόγω μεγέθους μαλλον αρκετά μαλακες στην αφή. Αλλά απίστευτες οπτικά.
-με πολύ κόπο την τελείωσα με γλυφομούνι. Τελείωσε δυνατά με τρέμουλο και ωραίες κραυγές.
-πιπα καλή
-doggy και τελείωσα

Δεν είναι φόλα με την καμία, αλλά λόγω συνεννόησης και λίγης αμηχανίας της ηλικίας δε θα ξαναπήγαινα.

Στο σαλόνι μετά από τη Λουσία βγήκε και μια Καρολίνα. Σκέτη κόλαση με τρελούς βυζους και αυτή και μου έδωσε την αίσθηση ότι είναι πολύ καλή. Θα δοκιμαστεί στο μέλλον!
 

Noizy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
41
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Για να μη το μετανιώσω αν εξαφανιστεί, πήγα σήμερα Αριστοτέλους.

Βγαίνει στο σαλόνι και το σαγόνι μου χτύπησε το πάτωμα. Μουναρος, τα βυζιά ξεχείλιζαν.

-δε μιλάει αγγλικά, μεγάλο πρόβλημα
-βυζαρες τεράστιες απίστευτες αλλά λόγω μεγέθους μαλλον αρκετά μαλακες στην αφή. Αλλά απίστευτες οπτικά.
-με πολύ κόπο την τελείωσα με γλυφομούνι. Τελείωσε δυνατά με τρέμουλο και ωραίες κραυγές.
-πιπα καλή
-doggy και τελείωσα

Δεν είναι φόλα με την καμία, αλλά λόγω συνεννόησης και λίγης αμηχανίας της ηλικίας δε θα ξαναπήγαινα.

Στο σαλόνι μετά από τη Λουσία βγήκε και μια Καρολίνα. Σκέτη κόλαση με τρελούς βυζους και αυτή και μου έδωσε την αίσθηση ότι είναι πολύ καλή. Θα δοκιμαστεί στο μέλλον!
Είσαι ωραίος!! Τι πρόγραμμα πήρες και σε άφησε να τη γλύψεις στο μουνι?
 

Batplug

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
72
Πόντοι
0
Η Αμάντα παίδες ξερει κανεις που δουλεύει πλέον?
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
644
Κριτικές
59
Like
2.939
Πόντοι
2.546
Λουσία δοκίμασε κανείς?
Μυρίζομαι φόλα αλλά έχει βυζάρες...
Ειχα κανει ενα περασμα απο λ.αθηνων...δεν μου εβγαλε κατι ιδιαιτερο...περασα γιατι αρεσε σ ενα συναγωνιστη πιο πριν απο μενα..βυζαρες εχει...εχουν παρει την κατιουσα ομως...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom